Anasayfa / Genel / Kutup İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Kutup İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Kutup İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları
Kutup AŞ. Performans Yönetim Sistemini; “Çalışma arkadaşlarımızı, müşteri odaklı, işini keyif alarak yapan bir takım haline dönüştürmek” amacından hareketle planlandık. Buna göre, şirket stratejilerine uygun olarak belirlenmiş hedef ve yetkinliklere odaklanan Kutup AŞ. çalışanları, her ay sonunda iş performansları bazında açık geribildirim alabilecekleri bir yönetim sistemi kapsamında değerlendiriliyorlar.

● Tüm çalışanlarımıza, potansiyellerine yönelik geribildirim veriyor,

● Çalışanlarımız arasında fark yaratanı ayırt belirliyor ve biliyor,

● Tüm çalışanlarımıza performans değerlendirme süreci ile gelişimlerini izleme fırsatı veriyoruz.

 
Kutup AŞ.’de ücret ve ek menfaatler politikamız; temel olarak, adil ve rekabetçi bir sisteme dayanmaktadır. Kutup AŞ.’de ücretlendirme paketlerini (Hedef bazlı prim sistemi, yemek ve ulaşım hizmetleri) kapsamaktadır.

 

Her ay şirketimiz çalışanları arasında yaptığımız küçük yarışma ve oyunlarla en başarılı çalışanlarımızı Kutup Yıldızı ilan ediyoruz. Kutup Yıldızlarını muhteşem hediyeler ve yurtiçi-yurtdışı tatilleri ile onurlandırarak hem iş saatlerimizi keyifle geçiriyor, hem de bizimle olmanın farkını yaşamalarını istiyoruz.

Ayrıca sektörde bir ilk olan En İyi Çaylak projemiz ile Kutup AŞ.’deki ilk 3 ayı içerisinde üstün performans gösteren çalışanlarımız ‘En İyi Çaylak’ ödülleri kazanıyorlar. En iyi çaylak ödülünü kendi ekiplerindeki yeni çalışanların alabilmesini sağlamak için takımlarımız, içlerindeki en genç üyelerini yarışmaya büyük bir özveriyle hazırlıyorlar.
Kutup iş başvurusu için;

http://www.kutupas.com.tr/i-k/kariyer-firsatlari.aspx

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*