Anasayfa / BAYİLİKLER / Kvk Store 200 tane açılacak

Kvk Store 200 tane açılacak

kvk

KVK

KVK’nın yeni Genel Müdürü Özcan Ermiş’in göreve gelmesiyle birlikte şirkette bir dönüşüm yaşanıyor. Satış ve pazarlama ekibini değiştiren ayrıca yeni pozisyonlar ekleyen KVK, artık distribütör ve teknik servis şirketi olan konumlanmasını değiştirerek bir telekom şirketi olma yolunda strateji geliştiriyor.

İnternete bağlanan her cihazı artık mağazalarında satacak olan KVK, bayii kanalında da yeni yatırımlar yapacak. Şu anda 5 bin noktada bulunan KVK bayilerine ek olarak yeni konsepte 200 tane KVK Store açılacak. KVK’nın yeni Genel Müdürü Özcan Ermiş, “Mağazaları kendimiz açmayacağız franchise vereceğiz. Ama her mağazada bir KVK danışmanı olacak” diyor.

Bu yıl yatırımlarını bayi ve mağaza kanalına yapacak olan KVK, önümüzdeki dönemde her mağazanın içine cep telefonu tamiri yapılacak laboratuvarlar da ekleyecek, tek etapta bu yatırım 50 mağazada devreye girecek.

2011 yılı sonu itibariyle 1.5 milyar dolara ulaşan KVK, bu cironun 750 milyon dolarının operatör ürünlerinden, 750 milyon dolarlık kısmını ise cihaz satışlarından elde etti. Şirket 2012 yılında yüzde 15’lik büyüme ve 3.6 milyon cihaz satışı hedefliyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*