Anasayfa / BAYİLİKLER / Loja’s Bayilik ile Takı Dükkanı açmak

Loja’s Bayilik ile Takı Dükkanı açmak

Loja's

Loja's Takı

Loja’s Bayilik ile Takı Dükkanı açmak

Temelleri 1969 yılında atılan CSF Group, gümüş üretim ve toptan satış yaparak gerek iç piyasada gerek ihracatta göstermiş olduğu başarılar ve kazanmış olduğu ödüllerle sektörünün öncü firmalarından biri olarak hizmet vermektedir.

1995 yılında pazarlama birimlerinin kurulmasıyla aktif toptan satış faaliyeti başladı.
2004 yılında üretim ve toptan satış hizmetini, yükselen pazar payı ve artan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda Özcan Silver çatısı altında gerçekleştirdi.
2005 yılında CSF Jewelery Bangkok olarak Tayland’da toptan satış mağazası açıldı.

2008 yılında gümüş zincir fabrikasını bünyesine ekleyen CSF Group, 2009′ da CSF Silver İstanbul mağazası hizmete açarak kurumsallaşma yolunda ivme kazandı.

2010’da büyümesine devam eden CSF Group ‘S&B Jewelry’ çatısı altında 1500m2’lik gümüş üretim fabrikasını açarak devamlı gelişmeyi hedefleyen yolunda önemli bir adım attı.
Aynı yıl saat üretimine başlayan CSF Group saat marka ve koleksiyonlarıyla iç piyasa toptan satışının yanı sıra dış piyasaya distrübütörlük vermeye başladı.

CSF Group; üretim, ihracat ve toptan satış pazarında sağladığı istikrarlı büyümesine 2010 yılında kurmuş olduğu Loja’s marka mağazalar zincirleri ile nihai tüketiciye doğrudan hizmet vermeye başlayarak devam ettirdi.
İç piyasa ve yurt dışında gerçekleştirdiği ihracat gücünü kazandığı ödüllerle birlikte tescillendiren CSF Group; 2008 Yılında İMMİB (İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri) tarafından gerçekleştirilen ‘100 Büyük İhracat Firması’ listesinde sektörünün Türkiye ihracat birincisi olmaya hak kazandı.
CSF Group; Bugün Dünya’nın 72 ülkesine ihracat sağlayan ve yurt dışında İtalya, Rusya, Hong Kong, Polonya, Kazakistan, Lİtvanya, İngiltere, Sırbistan, Dubai, Yunanistan, USA, Çek Çumhuriyeti, Portekiz, Beyaz rusya fuarlarıyla birlikte yurtiçi tüm sektör fuarlarına katılım gerçekleştirmektedir.

CSF Group bünyesinde son tüketiciye hizmet veren Loja’s; Gümüş takı markaları Viveza, Ruberu, Balezza, Editta ile birlikte saat markaları Jack Pierre, Balezza, CSF Time ve çelik takı ürünleriyle markalar birliğini mağazacılık konseptiyle istikrarlı büyümesine devam etmektedir.
Uzman tasarım kadrosuyla kaliteli ve özgün ürünler sunabilmeyi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını devamlı geliştirmeyi benimseyen Loja’s, müşterilerine farklı ve özel bir alışveriş deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır.
Loja’s Türkiye ve yurtdışında açacağı franchise mağazalarıyla markalarını, kalite ile özdeşleştirerek ismini duyurmaya ve büyütmeye devam edecektir.

Markalaşmanın giderek hız kazandığı günümüzde; fark oluşturabilmek, tüketici davranış ve beklentilerini doğru analiz ederek, hizmet kalitesini bu doğrultuda devamlı yenilemek ve geliştirmek güvenilir bir markanın bünyesinde oluşturulan iş ortaklığıyla gerçekleşmekte. . .

CSF Group, 40 yılı aşan tecrübe ve birikimleriyle; iç piyasa ve uluslararası platformda hizmet verdiği gümüş takı toptan satış-pazarlama ağını Loja’s marka mağaza zincirleri sistemiyle genişletiyor.

Loja’s; marka mağaza konseptinde yer alan saat ve gümüş takı markalarını nihai tüketiciye ulaştırmada siz değerli yatırımcı adayımızla birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

CSF Group güvencesinde sahip olduğumuz; üretim gücü, yüksek kalite ürün çeşitliliğimiz, son trend koleksiyonlarımız ve üstün hizmet anlayışımızla Loja’s marka mağaza sisteminde sunduğumuz imkanlardan faydalanmak isteyen yatırımcı adaylarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Marka kalitesini, üründen satış sonrasına kadar geçen her adımda gerçekleştiren Loja’s marka mağazacılık sisteminin bünyesinde ismini duyurmak ve karlılığını yükseltmek isteyen yatırımcılarımızın geleceği Loja’s ışığında bize emanet.

LOJA’S MARKA YÖNETİMİ:

Molla Fenari Mah. Atik Ali Paşa Medrese Sok. No: 17 Çemberlitaş – İSTANBUL
Tel: +90 212 52 50 20
Fax: +90 212 522 50 30
Müşteri Destek Hattı: 212 444 18 54
info@loja-s.com
CSF GROUP YÖNETİMİ :

Kürkçüler Pazarı Sokak No: 27
Çemberlitaş – İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel: +90 212 522 04 50
Fax: +90 212 522 04 52
www.csfgroup.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*