Anasayfa / Genel / Manisa Köprübaşı Sosyal Yardımlaşma Derneği Vakfı Personel Alımı

Manisa Köprübaşı Sosyal Yardımlaşma Derneği Vakfı Personel Alımı

Manisa Köprübaşı Sosyal Yardımlaşma Derneği Vakfı Personel Alımı
bg_Top
BÜRO GÖREVLİSİ Son Başvuru : 06.05.2014
Aranan şartlar

 • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin Maliye, Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve İktisat Bölümlerinden mezun olmak.
 • En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak.
 • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

1-4 yıllık İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinin Maliye, Muhasebe, Çalışma Ekonomisi ve İktisat Bölümlerinden mezun olmak. ( Maliye ve Muhasbe bölümleri tercih sebebidir. )

2-Tercihen muhasebe alanında çalışmış veya staj yapmış olmak. 2-İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4-İşe alım gerçekleştiğinde Akhisar ilçe sınırlarında ikamet etmeyi taahhüt etmek. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 6-Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlik ile ilişkisi bulunmamak.
Başvuru yapan Adaylardan İstenecek Evraklar.

 • 1- Özgeçmiş ( CV ) 
 • 2- Öğrenim Belgesi 
 • 3- Kimlik Fotokopisi 
 • 4- Ehliyet Fotokopisi. 
 • 5- Adli Sicil Kaydı 
 • 6- KPSS Sonuç Belgesi. 
 • 7- Erkek adaylar için askerlik terhis belgesi. 
 • 8- Varsa Sertifika v.b belge fotokopisi.

NOT: Başvuru yapacak olan adayların Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü- SYDV Personel Alım İlanları Bölümündeki genel açıklama ve şartları dikkatli şekilde okuması gerekmektedir.
SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ Son Başvuru : 06.05.2014
Aranan şartlar

– En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. – Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı – 1-4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak. 2-İşe alım sürecinde geçerli olan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde en az 60 puan almış olmak. 3-Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. 4-İşe alım gerçekleştiğinde Akhisar ilçe sınırlarında ikamet etmeyi taahhüt etmek. 5-Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak. 6-Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlik ile ilişkisi bulunmamak. Başvuru yapan Adaylardan İstenecek Evraklar. 1- Özgeçmiş ( CV ) 2- Öğrenim Belgesi 3- Kimlik Fotokopisi 4- Ehliyet Fotokopisi. 5- Adli Sicil Kaydı 6- KPSS Sonuç Belgesi. 7- Erkek adaylar için askerlik terhis belgesi. 8- Varsa Sertifika v.b belge fotokopisi. NOT:NOT: Başvuru yapacak olan adayların Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü- SYDV Personel Alım İlanları Bölümündeki genel açıklama ve şartları dikkatli şekilde okuması gerekmektedir.

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*