Anasayfa / BAYİLİKLER / Mantıcı açmak istermisiniz

Mantıcı açmak istermisiniz

Mantıcı

Mantı Keyfi Bayilik

Mantıcı açmak istermisiniz. Eğer mantıcı açmak istiyorsanız bayilik haberimizi mutlaka okumalısınız.

Mantı Keyfi 2012 yılında Türkiye’ de 30 franchise şube kurmayı planlıyor.

Konusunda en iyi olmayı hedefleyen Mantı Keyfi en iyiler ile çalışarak birlikte yükseliyor. Mantı Keyfi 2012 ve sonraki yıllar için çalışma planı ve hedeflerini güncelledi. Mantı Keyfi 2012 yılında 30 şubeye ulaşmayı planlıyor.

Mantı Keyfi daha önce denenmemiş her yönüyle yeni ve farklı olan; Türkiye ve Dünyada trend olabilecek bir konsept çalışmayı geliştiriyor.. Yükselen bu faaliyette üretmek ve paylaşmak karakter ve heyecanına sahip girişimcilerle faaliyetini sürdürmek istiyor.

Mantı Keyfi girişimciden 30.000 tl franchising bedeli alır.
Girişimciye ( 400 kg mantı = toplam 18.000 TL’ lık ) perakende satış değeri ürünü franchising desteği olarak verir.
Mantı Keyfi Bayilik almanın en özet hali

Hizmet sektöründe faaliyet gösterebilecek nitelikteyseniz,
80 bin TL ile 120 bin TL civarında öz kaynak finansmanınız var ise,
Uygun bir yerde Mantı Keyfi kurup çalıştırarak, ayda en az 8 bin TL ve daha çok kazançla mutlu olabilecekseniz,Sizi Mantı Keyfi ailesinde görmek istiyoruz.
Mantı Keyfi Bayilik şartları

Bununla birlikte Mantı Keyfi kurulum ve işletme ile ilgili her türlü mimari, eğitim ve yönetim “ danışmalık ve uygulama hizmetini ” bir bedel talep etmeden verir. Mekanla ilgili proje, ruhsat, harç ve her türlü yatırım bedelini girişimci karşılar.

Örnek : Girişimci 80.000 TL toplam yatırımla bir mekan açtığında bu rakamın 30.000 TL’ lik kısmı franchising bedelidir. Diğer 50.000 TL’ lik kısmı ise mekanın mutfak, elektrik, tabela, masa sandalye ve benzer dekorasyon bedelidir. Toplam 80.000 TL yatırım yapan girişimci Mantı Keyfi’ nden 18.000 TL perakende satış değerli 400 kg bedelsiz mantı alır. 80.000 TL toplam yatırım bedelinden 18.000 TL’ lik Mantı Keyfi franchising desteği düşüldüğünde 62.000 TL net yatırım değeri ile mekan kurulmuş olur.
Mantı Keyfi’ nin emsal firmalara göre üstün özellikleri ve franchising prensipleri :
“ Mantı ” ve “ Mantı Keyfi ” niçin tercih edilmeli?.. Yatırım, Satış, Karlılık Rasyoları

“ Mantı ” Türk ve dünya mutfağının en zor, en bilinen, en sevilen, en sağlıklı ürünüdür.
“ Mantı Keyfi ” bu ürünü geliştirmiş, Türkiye ve Dünyada trend olabilecek; çok farklı lokasyonlarda rekabet edebilecek bir konuma getirmiştir. Mantı Keyfi Ağustos 2010 itibari ile 20 adet franchise şube ile Türkiye ve Dünyanın ilk ve tek zincir mantı cafe&restaurant konseptidir.
Mantı Keyfi 8 çeşit Mantı, 4 çeşit Gözleme, Çiğbörek, Zeytinyağlı, Salata, İrmik Helva, Çikolatalı Mantı Hakiki Kemalpaşa, Sıçak ve Soğuk içecekler, Çorba, Güveç ve Etli Yaprak Sarmayı içeren seçilmiş, sağlıklı ve hızlı bir menüsü vardır.. Menü içeriği, klasik, diyet, diyabetik, vejeteryan, diyet vejeteryandır.
Mantı Keyfinin en iddialı olduğu konu ürünün çeşitli ve lezzetidir. Bu konuda en iyi olma ve bunu devam ettirme iddiasındadır.
Mantı Keyfi ürünleri emsallerine göre çok daha hızlıdır. Ön pişirme yapılmadan geliştirdiği üretim ve sunum şekliyle 3 fritözle, 5 dakikada 36 porsiyon muhtelif ürünü pişirerek sunabilir.
Mantı Keyfi’nin öğünlerde tüketilme esnekliği çok yüksektir. Ürün konsepti 24 saat, her öğün iştahla yenilebilecek niteliktedir. Bu anlamda emsal işletmelere göre daha çok satış yapma imkanı vardır.
Mantı Keyfi çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Müşteri kitlesinin %80’i hanımlardan oluşmaktadır. Bunun yanında çalışan kesim, çocuklu aile, gurmeler, turistler ve yabancı konuklar, iş adamları, gençler, çocuklar, maaile (bütün aile birlikte) ürünleri tüketmektedir. Müşteri kitlemizin bir diğer profil açıklaması: B, A, A plus’dır.
Mantı Keyfi ürünleri normal vasıflı personel tarafından sunulabilir. Personele bağımlılık yoktur ( Usta, usta yardımcısına ihtiyaç yoktur ) Normal ücret ödeyerek yönetim ve idari anlamda kontrol ve hakimiyet daha kolaydır.
Ürünler de fire toktur. Tüm ürünler -18 derece dondurucu zincir ile Satış noktasına iletilir ve stoklanır. Raf ömrü 6 aydır. Müşteri sipariş verdikten sonra 4 dakikada pişirilir ve 5.dakikada servis edilir.
Ürünler A kalite ilk madde ve malzeme kullanılarak hazırlanmıştır. Tamamı Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı izniyle üretilmektedir. Kimyasal katkı maddesi içermez. Midede hazımsızlık yapmaz..Vücutta ağırlık oluşturmaz.
Sektördeki diğer marka olan ürün alternatifi olan bir ürün konseptidir. Rakibi yoktur.
Mantı Keyfi “Küçük, Elit-Sağlıklı ve Hızlı” bir Cafe-Restaurant konseptidir. 6m2 ile 60 m2’lik alanlarda; paket servis, açık alana (fast food tarzı) tepside servis, masaya servis, elde taşınan yiyecek ve içecek taşıma kabı ile servis (bu kap Mantı Keyfi’nin açık alanlardaki etkinlikleri için ihtiyaç üzerine tasarlanmıştır.) seçenekleri vardır. Fonksiyonel nitelikleri üstündür.
Toplam satış hasılatının % 40’ını paket servis oluşturmaktadır. Kutu tasarımı ve sunum şekliyle Mantı’yı paketle bu derece başarılı sunabilen başka bir marka yoktur.
Yatırım tutarı, yatırım hızı ve karlılık rasyoları emsal işletmelere göre çok avantajlıdır.
Mantı Keyfi Ar-Ge sürecinde oluşturduğu niteliklerle her türlü yöresel ve küresel krizlere karşı dayanaklı ve krizler için alternatiftir. kriz yok Mantı Keyfi var!..
Mantı Keyfi %100 bir “sosyal sorumluluk” projesidir. Çalışanlarının % 100’ü ev hanımı olup % 60’ı okur-yazar değildir. En iyi mantıyı anneler yapar, sonra biz!..
Mantı Keyfi ürün niteliklerini insan kaynakları ve yönetim prensiplerini kendi toplum kültürü ve değerlerinden alır. Bu değerleri sevgi, sabır ve bilgi ile yoğurarak evrensel bir Konsept-Ürün haline getirir. Logomuz, ismimiz, ürünlerimiz, sloganlarımız “% 100 BİZ” olup; Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde aynen değiştirilmeden kullanılabilir. Evrensel ve barışçıl bir bakış acımız vardır. Bir olguya karşı olmanın ve onu eleştirmenin en güzel yolu alternatifler üretmektir. Biz bizimle çalışan herkesin çalıştığı bölge, ülke, yörede işini doğru yaparak değer-istihdam üretmesini gerekli ve anlamlı buluyoruz. “Evimi, işimi, ülkemi seviyorum” Sloganlarımız dünyanın her yerinde söylenip uygulanabilir.
Mantı Keyfi kurulacak mekanda temiz su, kirli su gideri, baça havalandırma gideri olmalıdır.

Mantı Keyfi’nde Franchise Olma Yol Haritası :
1- Mantı Keyfi bayisi olmak isteğindeki aday İstanbul merkez ofis de ve yeni kurulacak Mantı Keyfi’ne örnek olacak mekanlarında ağırlanır..
2- Bayiinin önerdiği yer veya Mantı Keyfi’nin önereceği yerin fizibilitesi yapılır.. Eğer bu mekanda iş yapılabilecekse “Proforma Yatırım ve Karlılık Tablosu” çıkarılır..
3- Yatırımcının hizmet sektöründe faaliyet gösterebileceği ve Mantı Keyfi’ni finansal ve nitelik açısından gerçekleştirebileceği değerlendirilir.
4- Yer, yatırımcı, yeterli öz kaynak finansman var ise ve işi yapmak konusunda karşılıklı mutabakat sağlanmış ise “Franchising Sözleşmesi” imzalanır.. Aynı anda franchising bedeli tahsil edilir. Yapı ve Mantı Keyfi franchising destek uygulamaları başlar.
5- Mantı Keyfi Teknik Ekibi Anahtar teslim yapı uygulama işini yapar ve bu hizmet karşılığında “yapı hizmet bedelini” talep etmez.
6- Mantı Keyfi Cafe & Restaurant’ları Türkiye genelinde her nerede kurulursa kurulsun eğitim ve uygulama desteği aynı mekanda ve Mantı Keyfi merkez tarafından verilir.

Maya Gıda San. Tic. Ve Paz. Ltd. Şti.
Çiğdem Mahallesi Tepeköy Cami Sokak No : 6 / 1
Paşabahçe – Beykoz / İstanbul
Tel : 0216 425 51 78
Faks : 0216 425 51 79
info@mantikeyfi.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*