Anasayfa / Şirket Haberlerİ / Basın Bültenleri / Markafoni Yılın reklam cingılı seçildi

Markafoni Yılın reklam cingılı seçildi

Markafoni’nin “Com com nokta com markafoni nokta com” cingılı, “MediaCat Yılın Reklam Cingılı” seçilerek bir başarıya daha imza attı. MediaCat Dergisi’nin 2012 yılının en iyi reklam cingılını belirlemek için yaptığı ankette 20 aday cingıl arasından Markafoni’nin eğlenceli cingılı birinci oldu.

Türkiye’nin Süper Markaları arasına giren tek özel alışveriş kulübü olan ve iki senedir sektöründe Lovemark seçilen Markafoni bir kez daha farkını ortaya koydu! “Her alışveriş bir aşk” sloganıyla 360 derece kitlesel iletişim kampanyasını sürdüren Markafoni’nin büyük beğeni toplayan “com com nokta com markafoni nokta com” cingılı MediaCat Dergisi tarafından Yılın Reklam Cingılı seçildi.

MediaCat Dergisi okuyucularının katıldığı ankette, televizyon, radyo, internet ve sinema mecralarından yayınlanmış toplam 20 aday cingıl yer aldı. Toplam 1379 oyun kullanıldığı ankette, 242 oyla Markafoni’nin cingılı birinci oldu. Markafoni’nin eğlenceli cingılı Y&R/Reklamevi ile Jingle Jackson’ın Kurucusu Emre Irmak’ın imzasını taşıyor. Markafoni’nin cingılının olduğu reklam filmini aşağıdaki adresten izleyebilirsiniz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*