Anasayfa / Genel / Masachi Ofis Mobilya Bayiliği

Masachi Ofis Mobilya Bayiliği

Masachi

Masachi

Artofis Mobilya Hakkında : 1993 yılında ileriye dönük büyük projeleri hedefleyerek yola çıktık ve 2000 yılında “Masachi” markası ile 12 ülkede tercih edilir konuma geldik. Şirket bünyesinde görev yapmakta olan mühendis, teknisyen ve konusunda uzman 157 çalışanı ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi ve Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan toplam 12.100 m2 kapalı alan içerisinde üstün kalitede büro mobilyaları ve oturma grupları üretmekteyiz.

Günümüz teknolojisini üretimin her safhasında kullanmakta ve Türkiye genelinde 49 il 98 bayi ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Misyonumuz : Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirliğimiz ve yüksek iş olanağımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz : Zoru isteyen ve başarmak için sınırları zorlayan, doğru zamanda doğru yerde olmayı ve fırsatları yakalamayı başarabilen, güvenilir, sistemli, dinamik ve kendini geliştiren bir şirket olmak.

Masachi Bayilik için iletişim Bilgileri

Telefon: +90 224 484 2727
Faks : +90 224 484 3088 / 99
E-Posta: info@masachi.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*