Anasayfa / Genel / Mc Donalds iş başvurusu, Mc Donalds 1000 işçi alımı

Mc Donalds iş başvurusu, Mc Donalds 1000 işçi alımı

Mc Donalds

Son 5 yılda Türkiye’ye 100 milyon dolar yatırım yapan McDonald’s, yıl sonuna kadar 35 yeni restoran açıp 1000 kişiyi işe alacak. Toplam 119 ülkede 33 binden fazla restoran ile faaliyet gösteren hızlı servis zinciri McDonald’s Genel Müdürü Dilek Başarır, “Restoran başına 200 bin dolarlık yenileme yatırımı yapıyoruz. Bugüne kadar 10 tane restoranımızı bu şekilde yeniledik. Yeni açtığımız restoranlarımız da yeni konseptle hizmete giriyor. Şu anda 191 restoran ile Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz. Yıl sonunda bu sayıyı 213’e çıkarmayı hedefliyoruz. Şu anda 4 bin 500 kişiyi istihdam ediyoruz. Her restoranda en az 30 kişi çalışıyoruz. Yeni açılan restoranlarla da 1000 kişilik ek istihdam sağlayacağız” diye konuştu.

Mc Donalds Yüzde 30 büyüme hedefi

McDonald’s’ın Türkiye’de büyümeye devam edeceğini anlatan Dilek Başarır, “Son 5 yılda Türkiye’ye 100 milyon dolar yatırım yaptık. Geçen yıl 200 milyon dolar ciro elde ettik. Bu yıl da iyi bir yıl geçiriyoruz İlk 6 ayda yüzde 30 büyüdük. Aynı büyüme hızımızı yıl sonunda da artırarak sürdüreceğiz. Yıl sonunda da yüzde 30 büyüme hedefimiz var” diye konuştu.

Mc Donalds Ramazanda saatler değişiyor

Ramazan ayında fast-food restoranlarının nasıl etkileneceğini de anlatan Dilek Başarır, “Ramazanda yüksek ciro yaptığımız saatler kaymaya başlıyor. Öğlen saatlerindeki cirolar, iftar saatine kaymaya başlıyor. Bu yıl da her zamanki gibi ramazan mönülerimiz olacak” dedi.

Restoranda keşfedildi tanıtım yüzü oldu

MCDonald’s’ın yeni ürünlerini tanıtan Tülin Şahin, Danimarka’da bir McDonald’s restoranında keşfedildiğini anlattı. Tülin Şahin, “Hayatımın dönüm noktası olan bir gelişme McDonald’s restoranında yaşandı. 1994 yılında doğup büyüdüğüm Danimarka’da kız arkadaşlarım ile oturduğum McDonald’s’ta dünyanın en büyük ve saygın model ajanslarından biri olan Elite Models tarafından keşfedildim. Yıllar sonra McDonald’s’ın yeni hafif aktif kepekli ürünlerinin tanıtımında rol alıyorum” diye konuştu.

Mc Donalds Çalışma hakkında

McDonald’s’ta esnek çalışma saatleri sayesinde hem okuyup hem çalışabilirsiniz..

McDonald’s eğlenceli, dinamik ve arkadaşça iş ortamı ile hayatınıza renk katar.

McDonald’s çalışanlarının kariyerlerinde yükselmelerini sağlarken onlara sürekli eğitimler vererek kişisel ve mesleki anlamda gelişmesine olanak sağlar.

McDonald’s’ta her yaş grubundan kişiye iş imkanı vardır.

McDonald’s büyük bir takımın parçası olmanın gururunu yaşatır

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*