Anasayfa / BAYİLİKLER / Med Max Gayrimenkul Bayilik Şartları

Med Max Gayrimenkul Bayilik Şartları

Med Max

Med Max

2002 yılında kurulup marka yapmaya önem veren prizma grup ailesi Türkiye’nin ve Uluslararası isim yapmış markalara karşı 2008 de hedef büyüterek inşaat ve gayrimenkul alanlarda çalışması olmuştur.
2010 da prizma grup tarafında kurulan med max marka ismiyle gayrimenkul ve danışmanlık satış ofislerinin yanında franchise satışlariyla Türkiyenin her yerinde bu hizmeti yapmaktadır
.
İlk hedefi Türkiyede 2013’ye kadar kendi bunyesinde 100 ofis ile birlikte 400 franchise ofis satışıyla birlikte toplam 500 ofis ve 2500 çalışanı istihdam etmek.

Kendi işini kurarak gelir elde etmek istiyen girişimci ruhların adresi med max olmalıdır . Son on yıldır Türkiye de gayrimenkul sektöründe olan gelişme çok sayıda yerli ve yabancı firmaların ilgisini çektiğini ve bu sektörde yatırım ciddi olduğu bir gerçektir.

Bunun için profesyonel gayrimenkul ve danışmanlık hizmeti,tüm dünyada ve Türkiye de gayrimenkul pazarlama imkanı en yeni teknoloji ile en kapsamlı eğitimler ve ,yaygın network ağı ,vb.bugune kadar ilk kez yeni bir çalışma modeli med max tarafından geliştirip hayata geçirildi. Med max farkını yaratan en önemli etken eğitim. eğitimlerim kapsamında dünyada uygulanan pazarlama teknikleri ve trendleri ,teknolojideki son yenilikler sitemin işleyişi ve sektörde yaşanan gelişmeler yanında sürekli çalışanların demorilze olmamaları için motivasyon ve kişisel eğitim almaları kaçınılmazdır.

Yurtiçinde ve yurtdışından alınan uzman ,deneyimli eğitmenler tarafından med max muşteri temsilcileri sürekli eğitimlere katılarak bilgilerini yenilenir.

MED/MAX FRANCHİSE ADAYINDA NE İSTİYOR

– ORTAKLARDAN EN AZ BİRİ LİSE MEZUNU OLMALI

– BİLGİSAYAR BİLGİSİ OLMALI

Ofis programlarını ve interneti etkin olarak kullanabilmeli. Büyük şehirler ve gelir düzeyi A ve A+ olan bölgelerde

– TİCARİ SİCİLİ TEMİZ OLMALI

Banka referanslarında icra – iflas gibi önemli bir problemle karşılaşmamış olmalı üniversite mezunu olmalı ve yabancı dil

– KİŞİSEL SİCİLİ TEMİZ OLMALI

– FAALİYET BÖLGESİYLE UYUMLU OLMALI

Adayın yaşı faaliyet göstereceği bölgenin genel profiline uygun olmalı. Yüz kızartıcı bir sebepten sabıka kaydı bulunmamalı.
Daha detaylı bilgi için ; Medmax Genel Müdürlüğü’nü arayınız

Tel : 0212 433 12 92
Fax: 0212 433 3118
franchise@medmax.com.tr
www.medmax.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*