Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Medikal Bayilikleri

Medikal Bayilikleri

Medikal sektörü hızlı gelişiyor. Medikal sektöründe bayilik veren 3 firma ve ayrıntıları yazımızın devamındadır. Devletin sağlık hizmetlerinin önemli bir bölümünü özel sektöre terk etme politikası, sektöre ivme kazandırmış durumda. Sağlık sektöründeki gelişme doğal olarak tıbbi cihazlar yani medikal sektörünü de olumlu etkiliyor. Medikal sektörün yıllık hacminin 6 milyar doları bulduğu hesaplanıyor.

Kar oranları yüksek olan medikal firmalarından bayilik alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Medikal

Medikal

Bayilik Veren Medikal Firmaları

Armoni Medikal Bayilik : Kişisel bakım kozmetik ve sağlık ürünleri alanında yaptığımız çalışmaları ve edindiğimiz tercübeleri, 2003 yılında Armoni Medikal Ürünler Ltd. Şti. çatısı altına topladık. Öncelikli hedefimiz kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde Avrupa ve ABD’de kendini ispatlamış, marka olmuş, kalite ve memnuniyet açısından üst kategorilerde yer alan markaların Türkiye pazarına taşınması oldu.

Ürün konseptimizi oluşturan ürünlerin toplumumuzda ne kadar hassas olduğunu biliyor ve bu hassasiyete önem vererek var gücümüzle çalışıyoruz. İşimize gösterdiğimiz saygı ve sektörümüze kattığımız artı değer, piyasa tarafından ödüllendiriliyor.Sektöründe en iyi olma hedefimiz doğrultusunda yatırım yapmaya, ilerlemeye ve büyümeye devam ediyoruz. İnovasyonu seviyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz sektöre yeni fikirler ve yeni ürünlerle nefes aldırmak istiyoruz. Bu nedenle piyasada zaten var olan ürünler yerine Avrupa ve ABD’de kendini ispatlamış yada yeni piyasaya çıkan, Türkiye piyasasında bulunmayan ürün ve markalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Ar-ge ekibimiz aralıksız olarak yurtdışında düzenlenen sektör fuarlarına katılarak yenilikleri takip ediyor yeni ürünler ve markalar araştırıyor.

ABD’den Proloonging, Yes Feromon ve Stop Ultra, İngiltere’den Safex ve Buzzex, Hollanda’dan Multi-Gyn, Macaristan’da Varbo Eden ve Arinanna BabyVac markalarının Türkiye distribütörüyüz. Bununla birlikte Almanya,İtalya,İsveç ve Macaristan’dan en kaliteli kozmetik ve sağlık firmaları ile partner çalışmalarımız devam ediyor.

Armoni Medikal İletişim : Armoni Medikal Ürünler Ltd. Şti. Rıhtım Cad. No:64/1 Kadıköy İstanbul / TURKEY
Telefon: 0216 330 00 86 / Pbx – Faks: 0216 330 01 44

Akyel Medikal Bayilik : Firmamız İzmir’deki modern fabrikasında yüksek teknoloji, eğitimli personel devamlı araştıran ve gelişmeye açık yapısıyla uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim yapmaktadır.
Firmamız devamlı araştıran yapısıyla sektörümğzle ilgili her çeşit özel sipariş üzerine çalışmalarına yön verebilmektedir. Koruyucu yatak kıfıları, masa örtüleri, tek kullanımlık önlük ve iç çamaşırları bunlardan sadece birkaçıdır.

Firmamız ürünlerinde nonwoven-spunbond PP hammadde kullanmaktadır. Bu hammadde esnekliği yumuşaklığı, hava geçirgenliği, anti alerjik oluşu, doğaya kolay dönüşmesi özellikleri ile kolay ve rahat kullanım sağlayan tek kullanımlık disposable ürünler için en ideal hammaddedir.

Akyel Medikal İletişim : 5747/4 Sokak No:6 M.T.K. Sitesi Çamdibi 35260 İZMİR
Telefon : +90 (232) 431 13 04 Faks : +90 (232) 431 13 06

Lider Medikal Bayilik : 1982 yılında Biyolog Erhan İLDENİZ tarafından Ankara-Modern çarşıda faaliyetine başlayan firmamız, ELEKTRO-MAG Laboratuvar aletlerinin içanadolu bölge bayiliğini ve 1996 yılından itibaren de SERICO Laboratuvar aletlerinin Türkiye mümessilliğini sürdürmekte olup, Laboratuvar – Tıp cihazları, kimyasal madde ve cam malzeme konusunda geniş ürün yelpazesi ile üniversitelere, kamu kurumlarına ,devlet ve özel hastanelere yapmış olduğu satış ve satış sonrası servis hizmetleri doğrultusunda verilmiş olan taktir ve başarı belgeleri ile ödüllendirilmenin haklı gururu içindedir.

Lider Medikal iletişim : Sanayi Cad. Nüzhet Atav İş Hanı (Medikalciler Çarşısı) No: 28/52 Ulus-ANKARA
Telefon : 0312 312 65 01-311 63 78

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*