Anasayfa / BAYİLİKLER / Meru döner bayilik veriyor

Meru döner bayilik veriyor

Meru döner

Meru döner

Meru döner bayilik

Meru Döner 2006 yılında Festival Danışmanlık Ltd. Şti. Ebru-Mehmet Dikbaş tarafından kuruldu. Önde gelen birçok gıda firmasının Türkiye franchise danışmanlığını yapan Festival Ltd.Şti. 2007 yılının ocak ayında Meru Döner’i oluşturdu. Şimdiye dek görülen tüm döner konseptlerinden farklı olan Meru Döner, et – tavuk döner,meru biftek, salata çeşitleri, çorba çeşitleri, patates cipsi, pilav, içli köfte, tüm sıcak ve soğuk içecekler ve tatlı çeşitleriyle özel lezzetler sunuyor.

Franchise yolu ile büyümeyi hedefleyen Meru Döner’in konsept hazırlanmasından sunumuna kadar çalışılan firmalar kendi alanlarında profesyoneldir.

Döner için üretim izin belgeleri alınmıştır. Hijyenin ön planda olduğu Meru Döner, şube açılışlarında da profesyonel kadrosu ile yatırımcının daima yanında ve işinin takipçisidir.

Meru Döner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu yöndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar. Franchise alan yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış işlemleri ile uğraşır.

Meru Döner, açılacak mağazanın tasarımını planlar, personel ve eğitim desteği verir. Franchise alan her gün peşin sattığı ürünlerin bedelini franchise verene 15 gün sonra öder. Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır.

Meru döner bayilik başvurusu için forma tıklayın

Fener Mahallesi 1950/3 Sokak Başaran Apt. No:6/1-2 Antalya
T:0242 323 03 28
F:0242 323 02 93
0532 765 78 04
0549 456 07 07

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*