Anasayfa / BAYİLİKLER / Çikolata İstasyonu Bayilik Veriyor

Çikolata İstasyonu Bayilik Veriyor

çikolata bayilik

Çikolata İstasyonu; Düğün, nişan, sünnet düğünü,doğum günü, açılış, yılbaşı, yıl dönümü, mezuniyet töreni, kurumsal etkinlikler vs… kutlamalarda büyük ilgi gören farklı bir hizmettir. Son yıllarda popülerliği artan çarpıcı görüntüsü ile yedi katlı pasta izlenimi veren çikolata şelalesi pasta yerine alternatif arayanlar için güzel bir seçenektir. Çikolata şelalesi misafirlerini şaşırtmak dikkat çekmek ve kalıcı bir etki bırakmak isteyenler için doğru tercihtir. Bu hizmet eğlenceli çekici ve geleneksel tatlılara göre çok daha ekonomik bir seçenektir. Çikolata şelalesi kutlamalarınız da sevdiklerinize keyifli, lezzetli ve eğlenceli bir atmosfer yaratır. Misafirlerini şımartmak ve benzersiz bir anı bırakmak isteyenler için şık bir seçenektir. 

Çikolata İstasyonu çikolata şelalesi kiralama hizmetiyle 50-500 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır.Bu hizmet 2-4 saat boyunca kaliteli ve lüks bir sunum ile istediğiniz ilaveler yapılarak gerçekleştirmektedir. Yıllarca hatırlanacak bu deneyim ve menü seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz. Çikolata şelalesi gerçekten görülmesi gereken bir şölendir. Bu muhteşem buluş hem mutfak için zevkli ve hem de herhangi bir olay için büyülü bir ortam yaratmaktadır. Çikolata şelalesinin muhteşem görüntüsü keyifli sunumu ve ürün çeşitliliği popülerliliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Çikolata İstasyonu Bayilik Destekleri

  • Emlak ve yer seçimi
  • Ekipman seçimi
  • Satınalma
  • Yönetim eğitimi
  • Pazarlama ve Reklam
  • Menü ve tabela
  • Araştırma ve geliştirme
  • Halkla ilişkiler destek

Çikolata İstasyonu bayilik başvurusu yapmak isteyen girişimciler aşağıda vermiş olduğum iletişim bilgilerinden firma ile irtibat kurup Çikolata İstasyonu bayilik şartları,Çikolata İstasyonu bayilik bedeli, Çikolata İstasyonu yatırım miktarı vb… konular hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

Çikolata İstasyonu Bayilik İletişim Bilgileri

Tel : 0 538 680 90 42
Tel : 0 554 314 54 24
E_M : info@cikolataistasyonu.com
Pervin Demir : pervin.demir@cikolataistasyonu.com
Serap Mert : serap.mert@cikolataistasyonu.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*