Anasayfa / BAYİLİKLER / Na`t Collections Mobilya Bayiliği

Na`t Collections Mobilya Bayiliği

Mobilya

Na't collections

Nat Collections Hakkında

1999 yılında kurulan firmamız Na`t Collections tamamen el oyması nakkaşlık sanatı ile Osmanlı, Selçuklu ve Kündekari tarzı ahşap mobilya, kapı imal etmektedir.Bunun yanısıra firmamız cami minber,mihrap,vaiz kürsüsü ve cami kapıları imalatı yapmaktadır. Dekorasyon ve restorasyon işleri yapan firmamız villa,otel,büro ve restourant dekorasyonları alanında faaliyet göstermektedir.

Ürünlerimiz tamamen ahşap olup,işleme kısımları tamamen el oymasıdır.Firmamız bugüne kadar yaptığı sayısız yurtiçi ve yurtdışı referansları ile sizlere hizmet vermektedir.
Na`t Collections

Na`t Collections 1999 yılında Ferhat Murat Baykalı tarafından kurulmuştur. Osmanlı, Selçuklu ve Kündekari tarzı el oymalı mobilya, kapı ve mihrab, mimber, vaaz kürsüsü, ayet işlemeli cami kapıları gibi cami işleri imal etmekteyiz. Dekorasyon çalısmaları yanı sıra, restorasyon çalışmalarıda yapan firmamız kapı, çerçeve, mobilya, tavan göbeği gibi eski ahşap yapıların bakım, tamir ve yenisinin yapımı işlerini de gerçekleştirmektedir.

Dekorasyon işlerinde hazır mimari projelerinizin yapımı yanı sıra mekanlarınız için Osmanlı ve Selçuklu mimarisine uygun dekorasyon projeleri de hazırlamaktayız. Ev, büro, restorant, otel gibi mekanların eskitme yani antik görünüme kavuşturulması işlerini yapmaktayız. Ürünlerimiz tamamen Osmanlı ve Selçuklu tarzında çatım ( görünüm ) yapılarak, üzerlerindeki işlemelerde Osmanlı ve Selçuklu tarzında orjinallerinden kopya edilerek yapılmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan malzemeler aslında uygun olarak Osmanlı tarzına uygun malzemelerden seçilmektedir.

Ürünlerimizde kullanılan kereste malzemesi yıllanmış sarıçam kerestesidir. Isteğe göre fırınlanmış ceviz ,maun,kayın kerestesi de kullanmaktayız. Mobilya üzerinde kullanılan kulp, menteşe, süslemede kullanılan kabaralar, döşemelik kumaşlar ve deriler gibi tüm aksesuarlar tarihi örneklerine uygun olarak kullanılmakta,el dokuması döşemelik kumaşlar, süslemelik altın ve gümüş varak, ferforje kapaklı dolaplar, Osmanlı tuğralı kapaklar, Osmanlı armalı dolap ve kapılar yapmaktayız.

Ürünlerimizde ahşap koruyuculu kök ceviz(eskitme) boya kullanılmaktadır. Renk ve renk tonu isteğe göre değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizde cila olarak koruyuculu mat cila(isteğe göre tik yağı,titanyum koruyucu emprenye) kullanılmaktadır. Ürünlerimizi istediğiniz ebatta, bizim standart ölçülerimiz dışında yaptırabilir, istediğiniz işleme tarzını istediğiniz üründe yaptırabilirsiniz. Mekanlarınızı Osmanlı ve Selçuklu mimarisi ile dekore etmek artık hayal değil. Sizler de ecdadın ihtişamlı nakkaşlık sanatını mekanlarınızda yaşatmak, bulunduğunuz ortamları daha değerli bir yere çevirmek isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Nat Collections bayisi olmak için lütfen sitemizdeki Bayilik Önbaşvuru Formunu eksiksiz doldurunuz.

Sizinle en kısa sürede temasa geçilecektir.
Nat Collections Mobilya Dekorasyon
Sanayi Sitesi Cami Yolu Nu: 35 Kastamonu / TÜRKİYE
Tel: +90 366 214 41 54 Faks: +90 366 214 41 54
info@natcollections.com

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. ramazan uysal

    mrb been ramazan uysal 29 yasındayım 13 senedır mobılya dekorasyon ısınde çalışıyorum bu meslegımı azerbaycanda devam etdırmek ıstıyorum 053671775581 sımdıden ılgınız ıcın tsk ederım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*