Anasayfa / BAYİLİKLER / Organik Ürünler Bayiliği Kapbula

Organik Ürünler Bayiliği Kapbula

Kapbula Organik Şeyler

Kapbula Organik Şeyler

Bebek ve çocuklara yönelik sadece organik ve ekolojik ürünlerin satıldığı Kapbula Organik Şeyler, franchising sistemiyle yeni mağazalar açıyor.

Kapbula Organik Şeyler’in sahibi Tuba Tuna Yalcuva, “Her yıl 3 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz. Yeni mağazalar için öncelik İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’da olacak” diyor.

Kapbula Organik Şeyler mağazasının en az 40 metrekare büyüklüğe sahip olması gerekiyor.

Şirket, franchise giriş bedeli olarak 10 bin TL talep ediyor. Diğer yatırım şartlar ise yüz yüze görüşmelerde belirleniyor.

Kapbula hikayemiz

Bir süredir bir mağaza açma hayalim var. Ama nasıl bir mağaza ? Bu mağazaya ulaşmak kolay olsun, mağazada satılan her bir ürünün bir anlamı olsun, etrafında başka çocuk mağzaları olsun aktivite alanları olsun, annelerin çocuklarıyla güzel vakit geçirebilecekleri bir yerde olsun. Fiyatlar çok pahalı olmasınki anneler ürünlere kolay ulaşabilsin.

%100 organik ürünler olsun, tekstil olsun, kozmetik olsun, çay olsun, bisküvi olsun hatta organik oyuncak olsun, ilk adım ayakkabıları olsun. Bir annenin ihtiyacı neyse onu bulsun.

Bu mağazada anneler çalışsın ki tecrübelerini birbirlerine aktarabilsin, anneler alışveriş yaparken çocuklar sıkılmasın, resim çizsin, çizdiklerini ağaçta sergilesin ama en önemlisi anneler gönül rahatlığıyla, bir anne tavsiyesi ile alışveriş yapsın, plastik poşet kullanmasın, defalarca kullanabileceği kumaş poşetini kendisi taşısın, yoksa bizden alsın bir daha ki sefere yanında getirsin hatta markete de onunla gitsin. Bez poşetin geliri de bir yardım kurumuna gitsin.

Telefon: 0212 351 77 07
Web: www.kapbula.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*