Anasayfa / BAYİLİKLER / Orijin Pet Toptan Pet Ürünleri Bayiliği Veriyor

Orijin Pet Toptan Pet Ürünleri Bayiliği Veriyor

Orijin Pet Toptan Pet Ürünleri Bayiliği

Orijin pet 1997 yılında Ankara’da çalışmalarına başladı. Ekibimizin kadrosunu kuruluşumuzdan bu güne aktif, dinamik ve konusunda bilinçli çalışanlar oluşturdu. . 1997 yılından itibaren oluşturduğumuz ekip ile ilk olarak yola çıktığımız Akvaryum sektöründeki tecrübe ve uzmanlığımızı Alman devi SERA ürünleri ile süsledik. SERA markası ile yakalağımız başarıyı Nestle Türkiye bünyesindeki PROPLAN kedi ve köpek mamaları Iç anadolu tek dağıtıcılığını alarak pet sektöründe hızlı bir yol kat ettik. Daha sonra bünyemize kattığımız HAGEN ve VİTAKARFT markaları ile dünyanın en kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran bir kuruluş haline geldik..

Pet ürünleri bayiliği

Orijin PET bugün 11 farklı ülkeden toplamda ithalatını gerçekleştirdiği 26 marka (SERA ,VITAKRAFT, HAGEN , PROPLAN , BRIGHTWELL,SICCE , RED SEA , LIFETECH , HAQOS , REEF OCTOPUS, SEIO vb. ), 5600 çeşit ürün, Nestle Türkiye bünyesindeki Purina Proplan, Purina Chow , PURİNA GURME Serisi ürünlerin Anadolu dağıtımı, TSE uygunluk belgesi ile ithalatını yaptığımız tüm ürünlere satış sonrası desteği sağladığımız teknik servis birimimiz, sektördeki elektronik ekipmanların ülkemize uygunluğunu denetleyen, yeni ürünler geliştirmek için çalışmalar yapan elektronik ARGE birimimiz, ve 5850M2 lik tesisleri ile ?Türkiye?nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi? olmuş durumdadır.

Orijin olarak hedefimiz ; Pet sektörünün ülkemizde doğru bir şekilde gelişmesini sağlamaktır,bunun içinde, siz değerli bayilerimiz ve veteriner hekimlerimize kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamını en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktayız. Sektörde gerçekleştirilmesi zor olan ürün devamlığı ile TSE belgeli verdiğimiz satış sonrası destek hizmetlerimizi geliştirerek devam etmek, ARGE birimlerimiz ile sizlere yeni ürünler üretmek ve son kullanıcılarımıza hobilerinden uzaklaştıran değil hobilerinden aldıkları keyifi arttırmaya yönelik çalışmalarımız bütün gücümüzle devam etmektedir…

Orijin’e Online olarak bayi başvurusu yapabilirsiniz:  Bayilik başvurusu için gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bayiliğinizin onayını hızlandırmak için vergi levhanızı 0 312 350 30 60 numaralı faksa gönderebilirsiniz. Bayiliğinizin onaylanması için perakende pet ürünleri veya akvaryum malzemeleri satışı yapıyor olmanız gerekmektedir.

Orijin internet sitesindeki fiyatlar kur, stok durumu, güncelleme sıklığına göre farklılık gösterebilir. Siparişiniz orijin yetkilisine ulaştığı zaman orijin yetkilisi gerekli kontrolleri ve düzenlemeleri yaparak siparişiniz için sizinle irtibata geçecektir. Geçerli olan fiyat ve stok durumu orijin yetkilisinin size ilettiği bilgi doğrultusunda belirlenecektir.

İletişim Adresi: Samsun yolu üzeri Turgut Özal Bulvarı No:124 Siteler / ANKARA
Telefon : 0 312 350 30 00 (Pbx)
Faks : 0 312 350 30 60
web : orijinpet.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*