Anasayfa / BAYİLİKLER / Otçu Rulman, bünyesine yeni bayilikler ekledi

Otçu Rulman, bünyesine yeni bayilikler ekledi

Bu yıl itibarıyla bayiliğini yapmış olduğu ürünlere yenilerini ekleyen Otçu Rulman, Lubricon firmasının distribütörlüğündeki Condat ve Petro- Canada ürünlerinin Denizli Bölge Bayisi oldu.

Rulman

Rulman

eni bayiliklerle sektörde daha geniş bir alana hizmet vereceklerini anlatan Otçu Rulman firma sahibi Erdal Otçu, sektördeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini bildirdi. Talep geldiği sürece Türkiye geneline satış yapabildiklerini söyleyen Otçu, “ ORS, Skf, FAG, Nsk, İNA, Rhp, Zkl, Gmn, Snr, Timken, Nachi, Koyo ve Bower rulmanları, Feko, Suptex ve Skt marka yağ keçesi, Pirelli ve Power marka V kayışı, Optibelt, Bando, Star ve Derby markalarıyla da kayış satışı yapıyoruz. Yakın zamanda ORS rulmanları bayiliğine ilave İnter Motor ve Redüktörleri’nin Denizli bayiliğini alarak, ürün çeşitliliğimiz daha da artırdık. Çoğunlukla mermer sektörüne, tekstil ve tekstil makineleri imalat sektörüne satışlarımızı gerçekleştiriyoruz” dedi.

Bu yılki hedeflerinin ise FAG ve INA’nın Denizli bayiliğini almak olduğunu belirten Otçu, depolama alanlarını da genişlettiklerini altını çizdi. Mevcut kapalı alanı ikiye katladıklarını anlatan Otçu, müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebildiklerini sözlerine ekledi. Kaynak: Kobiden.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*