Anasayfa / EK GELİR / Petek Marketing ve Ek Gelir

Petek Marketing ve Ek Gelir

Petek Marketing

Petek Marketing

Nisan 2009 tarihinde sizlere merhaba diyen PETEK Marketing, 30,000′ in üzerinde kayıtlı üyesiyle hızla büyümektedir. Sektöründe bir ilke imza atarak Network sistemlerine yeni bir boyut kazandıran PMS’ nin benzersiz kazanç sistemi ile çok ciddi gelirler elde edebileceksiniz.

1.Dünyada ilk defa uygulanan üyelik primi sayesinde 250.000 TL’nin üzerinde bir gelire sahip olabilirsiniz..

2.Her ay ürün alma zorunluluğu gibi bir aktiflik şartı kesinlikle yok. Sizlere gönderdiğimiz katalogdan alışınızı yapar ve sadece alacağınız ürünün siparişini verirsiniz.üye yaparak prim hesaplaması süreti ile gelir elde edebilirsiniz

3.28.000 i aşan ürün çeşidiyle ve bu ürünlerin hayatta zorunlu olarak kullandığımız ürünler olması sebebiyle sadece kendi ihtiyaçlarınızı karşılarken bile ciddi gelirler elde edebilirsiniz.

4.Bir ay içinde yapılan cirodan hesaplanan prim,bir sonraki ayın 10 ila 15 arasında ödenir.

5.Ürünler günlük hayatta kullanılan ve sirkülasyonu hızlı olan ürünler olması sebebiyle üye yapmanız kolaylaşır.. Bunun yanında ekibinizdeki cironuza göre de %25′ e kadar bir prim elde edebilirsiniz.

6.PMS’ nin fiyat politikası gereği her ürün grubunun ekonomik alternatifleri mevcut olduğundan, belli bir kesime değil her gelir tabakasındaki müşteriye hitap edebilirsiniz. Herkesin kullandığı ürünü her kesimin bütçesine göre satışını gerçekleştirebilirsiniz..

7.Türk firması ve tamamen yerli bir sermaye..

P.M.S den ürün satın alabilmek için önce üye olmak gerekir. Sizlere sitemizi kim önermiş ise, o kişinin kullanıcı adını ve şifresini alarak sisteme girip, üye kaydı yazan yeri tıklayıp, istenilen bilgileri yazıp üye olmak lazım.

PETEK Marketing ÜYELİK ŞARTLARI

P.M.S size dört şekilde üyelik teklifi sunar. Kişi hangisini isterse o şekilde üye olur.

1- Hiç para ödemeden üye olmak:

Aday üye olarak kaydını yaptırır.50 TL firmaya borçlu olur. Aktif olan üye prim hakedince firma 50 TLyi bu primden keser. Kesilen bu para üst gruba üye primi olarak yansır.

2- Aday 10 TL parayı havale ve ya kredi kartıyla öder. Kendisine (üyeye) sadece katolog gönderilir.

3-Aday 50TL siparişle işe başlar. Hem ürün gelir, hem de katolog.Üst gruplara dağıtılan bir prim de olmaz.

4- Aday 100TL siparişle işe başlar. Hem ürün gelir, hem de katolog.Üst gruplara dağıtılan bir prim de olmaz.

Siz üyeler için hazırlanan bu katagoriler, sadece sizleri düşündüğü içindir. P.M.S de hemen yerinizi alın.

MArketing Sistem Nedir:
Dünyada bilinen, kullanılan adı NETWORK’tür. Doğrudan satışı kendine ilke edinmiştir. Network sistemi ile çalışan firmaların sunmuş olduğu ürünler piyasadan hem kaliteli hem de daha ucuz bir yöntemle satışa sunulmaktadır. Kazanırken-Kazandıran birçok insana iş imkânı sağlayan, çizgisinden ve hedeflerinden dolayı çok cazip gelen, hemen hemen her kesimden herkesin çalışabileceği bir ek gelir kapısıdır.

M.L.M (Multi Level Marketing) sistemi ile çalışan firmamız petek marketing sistem (P.M.S) olarak Türkiye genelinde başlamış bulunmaktadır. Din, Dil, Irk, Cinsiyet, Meslek ayrımı yapmaksızın işini ve üyelerini büyüten, verilen çabaya karşılık olarak pastadan payını hak edilen şekilde dağıtan harika bir sistemdir.

Dünyada birçok ülke bu sisteme geçiş yaparak adını duyurmuştur. 2025 yılında marketing sistem dışında satış yapan firmalar yok denecek kadar az olacaktır. Günlük alışverişler de dâhil olmak üzere bu sisteme geçiş yapılmış olacaktır.

Sıradan insanların sıra dışı kazanç elde etmeleri ancak M.L.M sistemi ile olur. Çalışan üyeleri zengin, özgür, huzurlu yapabilir, katlanarak büyüyen bir gelir elde edebilir. Kişinin kendi emeğinin dışında, başkalarının çalışmasından da pirim kazandıran sistemdir. Çok katlı pazarlama doğrudan satışın geliştirilmiş halidir. Buradan iki şekilde kazanç elde edilir.

1.Satıştan elde edilen kardır.(%25 sıcak para)
2.Grupla yapılan satışlardan toplam hesaplanan ciro karşılığı verilen pirim tablosudur.

Üye olmak için www.petekmarketing.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*