Anasayfa / BAYİLİKLER / Pizzabulls Bayilik Veriyor

Pizzabulls Bayilik Veriyor

Pizzabulls

Pizzabulls Bayilik

PIZZABULLS Franchisee Bilgileri

Şirketimiz 2006 yılından beri pizza severlere arzuladıkları damak tadına uygun ürünlerle hizmet veren bir kuruluştur. Her açılan şubemiz kısa bir sürede hedeflenen satışları yakalayarak,sektörde adımızın hızla yayılmasına neden olmuştur. Bununda tek nedeni, standartlarımız dan hiçbir şekilde taviz vermeden, müşterilerimize her zaman aynı kalitede ürünler sunmamızdır. Kendi şubelerimizle başlattığımız bu filoya 2011 yılı hedefi olarak , yeni iş ortakları kazandırıp, daha hızlı bir büyümeyi planlıyoruz.

Bizimle beraber bu yürüyüşe katılmak isteyen iş ortaklarımız için benzerimiz olan şirketlerin yanına bile yaklaşamayacakları çok uygun paketlerle karşınızdayız.

Pizzabulls Şubelerimizin standartlarımıza gelince;
Çağrı merkezimizde ( Call Center ) müşteri siparişlerini eğitim almış müşteri temsilcilerimizle ( agent ) alıyoruz. Online sistem ve şube programlarında en gelişmiş teknolojileri kullanarak hazırladığımız sistemimizle, işinizi kolaylaştırarak müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmanızı sağlıyoruz.

Kurmuş olduğumuz sistem için bilgi işlem bölümümüzle servis desteği sağladığımız gibi, farklı ajanslarla çalışarak reklam ve pazarlama konusunda sürekli yeni projeler üretiyoruz. Eğitim departmanımız ile personel eğitimine katkı sağladığımız gibi tüm bu çalışmalarla ilgili sizlerin görüşlerini aylık toplantılarımızda değerlendiriyoruz. Genellikle m2 olarak 100 m2 yada üzeri büyüklükte şubeler yaptığımız iş için uygundur. Şubelerin konumu ve açılması düşünülen bölge tercihleri, karşılıklı olarak görüşülerek karar verilir.

İç mekanda proje, tasarım ve tadilat çalışmaları kendi ekibimiz tarafından yapılır. Diğer şubelerimizde aynı uygulamaları yapmış tecrübeli ekibimiz, maliyet ve süre açısından sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.Şube maliyetlerimiz, metrekare orantısında 100.000 Amerikan Dolar’ ı civarındadır.

Ayrıca 10 yıllık isim hakkı bedeli 30.000 Amerikan Dolar’ ı franchisee sözleşmesi yapıldığında tahsil edilir. SEKTÖRÜN PARLAYAN YILDIZI PIZZABULLS`u seçtiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Pizzabulls Franchisee verilmek üzere belirlediğimiz bölgeler
Avrupa Yakası Bölgeler
1-Esenyurt
2-Mimaroba-Sinanoba
3-Başakşehir
4-Esenler
5-Güngören
6-Bayrampaşa
7-Gazi Osman Paşa
8-Zeytinburnu
9-Bakırköy
10-Ataköy
11-Florya-Yeşilyurt
12-Merter
13-Kabataş-Salı Pazarı
14-Eyüp
15-Sultangazi

Anadolu Yakası Bölgeler
1-Tuzla
2-Pendik
3-Madenler
4-Kavacık
5-Çengelköy-Nato Yolu
6-Sultanbeyli

Daha detaylı bilgi için:
engininanc@pizzabulls.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*