Anasayfa / BAYİLİKLER / Pn PARFUME ile Parfüm Bayiliği almak

Pn PARFUME ile Parfüm Bayiliği almak

PN Parfume

PN Parfume

PN PARFUME’den BAYİLİK (Franchising) ALABİLİRMİYİM ?
PN Parfume’ nin onaylayacağı bir il , İlçe yada AVM’de (Franchising) bayilik almak mümkün. Bayilik çalışmalarında bazı kriterleri dikkate alan firmamız, özellikle, mağazanın konumun önemine dikkat ediyor ve yer seçiminde yönlendirici oluyor.

PN PARFUME BAYİLİK ŞARTLARI NELERDİR ?
Şartlarımız arasında PN Parfume mimari konseptinin değiştirilmeden uygulanması, mağazanın işlek ve popüler bir cadde üzerinde olması, en az 10 m2’ile 30 m2 lik bir alan bulunması, cephesinin makul bir şekilde açık bulunması, fark edilebilir bir noktada olması, dekora sadık kalınması, PN Parfume ait tüm ürün çeşitlerinin bulundurulması ve başka ürün satılmaması gibi şartlar yer almaktadır.

Ürün çeşidinin tamamının bulundurulmasını gerektirmektedir. Satışta zorunlu herhangi bir kota uygulamamız ve en az sipariş gibi zorunlu bir yaptırımımız bulunmamaktadır.

PN PARFUME KAR MARJI NEDİR?
Kar marjı olarak tüm ürünlerde %100 kar ile satılabilen ürünlerimiz bayi adaylarımız için oldukça yüksek bir kar marjı ile ticaret yapabilme şansına sahip olmaktadırlar.

PN PARFUME BAYİ (Franchisee) ADAYLARINA DESTEK OLUYORMU ?
Magaza açılış sürecinde Tabelalar, görseller ve satışı destekleyici ürünler gibi bi takım ürünleri firmamız bayilerine ücretsiz hediye etmekte ve siz yatırımcılarla birlikte taşın altına elini koymaktadır.

NEDEN PN PARFUME ? Neden FRANCHISING
Uzun zamandır franchising veren PN Parfume siz yatırımcılar için tüm sektörlere yönelik kendini geliştirmek ve büyüyebilmek için sececekleri en gerçekçi yollardan biri franchising sistemidir. Bu anlamda PN Parfume’nin gelişmiş bir marka olması , yatırım giderlerinin tam ve şeffaf olması, satış tahminlerinin tamamen gerçekçi olması gibi hususlarına dikkat ederek bu sistemi ve PN Parfume’yi tercih etmelidir.

YATIRIMCI ADAYLARINDA ARADIĞIMIZ ÖZELLİKLER
Öncelikle girişimcilerin bu sektörde iş yapmaya heyecan ve istekli olmaları gerekmektedir.
Günümüz mağazacılık anlayışına uygun hareket etmeleri, mağazada PN Parfume nin ürünlerinden başka ürün bulundurmaması ve ürettiğimiz tüm ürünlerden bulundurmaları gerekmektedir.
Bayi adaylarının bu şekilde bir çalışma sistemine hazır olması, dekorumuza sadık kalması ve magaza için uygun lokasyonda olmaları gibi şartların yanı sıra PN Parfume magaza yatırımı yapabilmek için gereken finansal koşullara sahip olmaları gerekmektedir.

PN Parfume BÜNYESİNDE FRANCHISING SİSTEMİYLE AÇILACAK BİR MAGAZANIN ORTALAMA MALİYETİ
Dekarasyon + Ürün (3000 adet 55cc parfüm) ortalama yatırım maliyeti 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olmaktadır.
PN Parfume bayilerinden Franchising sistemine giriş bedeli , satılan üründen kar marjı ve reklam desteği gibi ödemeler talep ETMEMEKTEDİR.

BAYİ ADAYLARI NEDEN PN Parfume ‘yi YERCİH ETMELİ
Kozmetik sektörünün kriz ortamında bile etkilenmemesi siz yatırımcılar açısından önemli bir faktördür. Bir çok sektör iç ve dış rekabet koşulları , indirim yada kampanya dönemlerinin belirsizliği nedeniyle zor şartarda çalışmaktayken PN Parfume gerek yatırım maliyetleri gerek karlılık oranları ve yaptığınız yatırımın geri dönüşünü diğer sektörlerde yapılan yatırımlar ile de kıyaslayınca bu alanda PN Parfume’den franchising almanız doğru olacaktır.
PN Parfume’nin Franchising sisteminde bütün enerjinizi magazaya ayırmadan diğer işlerinizlede ilgilenebilirsiniz. Ürün peşinde koşmak, o parfüm satarmı , bu parfüm kokarmı diye düşünmek ve binlerce ürün stok takibi yapmak zorunda kalmıyorsunuz. :Bu anlamda PN Parfume belirli bir marka değeri oluşmuş, kurumsal alt yapısı tamamlanmış, lojistik desteği tam ve eskizsiz belirli bir sistem ile 10 yılı aşkın sektör ve perakende tecrübesi ile çalışan bir firmadır.

Pn Parfume
Yeni Sanayi Sitesi E-Blok 9. Cadde No:8 Silivri/İstanbul
Bizimle iletişime geçin
Email: info@pnparfume.com
Telefon: 212 736 09 90 -542 333 91 42

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*