Anasayfa / EK GELİR / POLSAN Polshine Doğrudan satış Sistemi

POLSAN Polshine Doğrudan satış Sistemi

polsan

Polshine

Polis Bakım ve Yardım Sandığı’nın (POLSAN) yan şirketi olan POLTEK kozmetik sektörüne girdi. POLTEK, Polshine markası altında kırışık giderici, el ve ayak kremi, antiaging ve selilüt kremi üretecek. Mayın temizleme konusuyla da ilginen şirket artık hem selülitleri hem de mayınları temizleyecek!

POLSAN Sanal alışverişte de var
Radikal gazetesinin haberine göre; son günlerde merak konusu olan POLTEK Genel Müdürü Murat Küçük’ün verdiği bilgiye göre POLTEK 2004 yılında kuruldu. Yönetimde aktif polis mensubu yok. Küçük ise bir süre Emniyet Genel Müdürlüğü’nde çalıştı ancak daha sonra istifa ederek özel sektöre geçti ve tekrar profesyonel yönetici olarak POLTEK’e geldi. “Kızılay’daki bir firmadan farkımız yok” diyen Küçük, buna karşılık KOSGEB ya da Hazine teşviklerinden faydalanmadıklarını vurguladı. 2011 Mart ayında yeniden yapılanma süreciyle ‘alışverişteson.com’ adresinde internetten alışveriş yapılabilen site açan POLTEK, yaptıkları araştırmanın ardından kozmetik sektörüne de girmeye karar verdi.

Polshine Doğrudan satış Sistemi

Polshine markasıyla üretilecek 42 kozmetik ürünün tanıtımı 2012 Ocak ayında yapılmaya başlanacak. Polis eşleri ise internetteki alışveriş sitesi ‘alisveristeson.com’dan daha ucuza alışveriş yapabilecek. Polshine ana ürün grubunun yanı sıra Shinegold çocuk grubu gibi alt gruplar da olacak. Firma, yurtiçi satışa başlanmasının ardından Avrupa, Ortadoğu olmak üzere 10 ülkede daha lansman yapmaya hazırlanıyor.

El ve ayak kremi ile çıkış yapmaya hazırladıklarını, çıkacak ürünler içinde kırışık giderici, botoks, antiaging, selilüt ürünlerinin olacağını anlatan Küçük, ürünlerin işe yaramaması halinde koşulsuz iade olacağını da vurgulayarak, “Devlet güveni ve ciddiyetini yansıtmaya çalışıyoruz” dedi.

Polshine Doğrudan satış Sistemi üyelik formu için tıklayınız

Üyelik formunun eksiksiz ve doğru doldurulması önemlidir. Üye olacak veya temsilci üyelik ile kullanıcı olacak kişinin bilgilerinin girilmesi gereklidir. Sisteme herkes kayıt yaptırıp alışveriş yapabilir. Ancak sistemde Temsilci Üye olmak için POLSAN üyesi olmanız gerekmektedir. Temsilci üyelerimiz paket seçmek zorundadır. Polsan üyesi olmayan kullanıcılarımız paket seçmeyeceklerdir. Temsilci Üyelerimiz temsilciliği eşleri veya 18 yaşından büyük çocukları aracılığı ile gerçekleştireceklerse onların da bilgilerini doldurmak zorundadırlar. Temsilci üye olacak Polsanlı ortaklarımız bilgilerinin doğruluğu kontrolü sonrası aktif üye olacaklardır.

Hakkında iskurun

7 yorum

 1. Barış Taraklı

  Polshine kar oranları hakkında bilgisi olan var mı

 2. Üye olanlar varmı?

 3. Serap network

  Polshine üyelik şartlarını belirtmemişler sadece forum var . Neyse face e ekledim yakında bilgiler çıkar sanırım

 4. Polsan ve Polshine ile ilgili şimdilik sadece bu kadar bilgi mevcut, yeni bilgileri yakın zamanda gireceğiz.

 5. Polsan veya Polshine sitelerinde henüz yeterli bilgi yok galiba

 6. Bu sisteme sadece polis aileleri mi üye olabiliyor.

 7. Aranızda polshine üyesi olan var mı? Bu sistemin özelliklerini biliyor musunuz?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*