Anasayfa / Genel / Pratiker İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Pratiker İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Pratiker İş Başvurusu ve İşçi Alımı

İnsan Kaynakları Politikamız
Praktiker Türkiye İnsan Kaynakları politikası ve buna bağlı uygulamaların işaret ettiği tek bir yön var: Değer yaratma ve kazandıran birliktelik temeline oturtulmuş olan insan kaynakları politikası çerçevesinde, işe alımdan performans yönetimine, eğitimden ücret yönetimine kadar tüm uygulamalarda bu politikayı hayata geçiren ve pekiştiren adımlar atılmaktadır.

Şirketimizde işe alımlar yetkinlik bazlı yapılmaktadır. Mülakatlarda adayın deneyimlerinin yanı sıra becerileri, yetenekleri, motivasyonu ve değerleri değerlendirilir. Praktiker temel yetkinliklerine dayanan sistemimizde, açık pozisyonlar şirketin vizyonu, misyonu, hedef ve kurum kültürüne uygun temel yetkinlikler ile işe/pozisyona ait özel yetkinliklere göre seçilmiş en uygun aday ile doldurulmaktır.

Praktiker Türkiye, değer yaratma ve kazandıran birliktelik ideolojisine uygun olarak, tüm çalışanlarının dahil olduğu Performans Yönetim Sistemini uygulamaktadır. İş teknik, kişisel yetkinlik, bilgi beceri ve hedef ölçümlerine göre şekillenen sürecimizde çalışanların performansları 6 ayda bir ölçümlenmekte ve sistem çıktılarına göre çalışanların kariyer planlamaları, gelişim süreçleri planlanmaktadır.
Praktiker’de Kariyer
Dinamik ve hızlı büyüyen yapısıyla Praktiker kariyer olanakları anlamında çok farklı seçenekler sunabilmektedir. Müşteri odaklılık ve ekip çalışmasının ön planda tutulduğu bir ortamda çalışmak, bu işe yeni başlayacaklar için keyifli bir deneyim kazanmanın yanı sıra, birçok fırsatı da beraberinde getiriyor. Örneğin Praktiker bünyesinde Satış Danışmanı pozisyonu ile işe başlayan bir kişinin performansına bağlı olarak, belirli bir eğitim ve tecrübe kazandıktan sonra, Departman Şef Yardımcılığından Market Müdürlüğüne kadar uzanan bir kariyer çizgisi söz konusu iken diğer taraftan da Satınalma ya da Lojistik gibi farklı bölümlere de yönelmesi sağlanabiliyor. Bunun yanı sıra çalışanlarımızın Praktiker’in faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde de yönetsel pozisyonlarda görev almaları mümkündür.

İş Başvurusu İçin;

http://83.66.3.30/Applicant/WebEntStartPage.aspx?custId=69391

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*