Anasayfa / BAYİLİKLER / Pronail Güzellik Salonları Franchise Veriyor

Pronail Güzellik Salonları Franchise Veriyor

Pronail Güzellik Salonları

Zeren Professional, 89 ülkede varolan 35 yıllık deneyimiyle Amerika’nın en büyük kişisel bakım markası olan CND’nin Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir. Dünyada 3000’den fazla salonda kullanılan CND ürünleri, Pronail’lerle beraber Türkiye’deki salonlarımızda hizmet vermektedir.

pronail

Pronail Franchise

Tamamen 100%sterilliği amaç edinen, bunun için de salonlarında kullandığı ”Otoklav”sisteminin manikür – pedikür aletlerinde kullanımını gerçekleştirerek bir ilke imza atan Pronail, verdiği 100% steril sertifikalı hizmetle Hepatit B, Hepatit C, HIV (AİDS) gibi pek çok hayati hastalığın, manikür ve pedikür ile bulaşması riskinin önüne geçmeyi amaçlamaktadır.

”Nanoteknoloji” bakteri önleyici yüzey temizleyicileriyle, sağlıklı ve keyifli el-ayak bakımı anlayışını Türkiyeye getiren Pronail, hijyene verdiği önemle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Pronail salonlarımızdaki çalışanlarımız CND’nin 89 ülkede uyguladığı müfredata uygun şekilde eğitimlerini tamamlamaktadırlar, tüm çalışanlarımız eğitim sonrası başarılı olmaları durumda CND onaylı sertifikalarını almaya ve salonlarımızda çalışmaya hak kazanırlar.

Pronail şubeleri Türkiye’nin ilk zincir tırnak ve güzellik bakım merkezleridir.

Zeren Proffesional, aynı zamanda cilt bakımında yarattığı mucize tedavilerle 1987’den beri Amerika’nın en güvenilir cilt bakım markası olma özelliğini taşıyan Pharmagel’in Türkiye’deki tek yetkili temsilcisidir.

Pharmagel, cilt bakımında yarattığı mucize tedavilerle 1987’den beri Amerika’nın en güvenilir cilt bakım markası olma özelliğini taşımaktadır. Bilimdeki son gelişmeleri takip ederek yaratılan bu mucize cilt bakım serisi, ilk kez cilde dışarıdan uygulanarak kırışıklıkları düzelten bir gençlik formülü içermektedir. Pharmagel 1987’den bu yana kendini salonlara ve profesyonellere adamış bir cilt bakım serisidir, Medikal seviyede bulunan içeriği sayesinde 30 yılı aşkın süredir dermatologlar ve plastik cerrahların vazgeçemediği bir marka haline gelmiştir Amerikan Sağlık Bakanlığı’nın 3 ayrı medikal onayından geçmiş Pharmagel ürünleri, içeriğindeki vitamin A, B, C, E ve botanik özellikli sır formülü ile 2 haftada gözle görülen bir gençleşme ve ciltte yenileme sağlamaktadır.

Zeren Professional

Pronail Güzellik Salonları FRANCHİSE

Başarımızın en önemli faktörlerinden biri mağazalarımızın konumudur. Doğru bölge araştırması Franchise mağazamız için çok büyük önem taşımaktadır.

Mağaza konumunu;
-Bölgenin yerleşim oranına, bölgenin ziyaret edilme sayısına, park durumlarına ve ulaşım kolaylıklarına.
-Ayrıca bölgenin sosyal durumu ve gelişimi gibi bir çok noktayı da dikkate alınarak oluşturuyoruz.
Planlamadan Açılışa Kadar

Bölge konumunuz netleştikten sonra ve Franchise kontratı imzalanır.
Açılacak olan Franchise mağazası için kira kontratınız imzalandıktan sonra, dekorasyon, teknik ve açılış planlama ve insan kaynakları bölümleri devreye girer.
Franchising departmanımız mağaza açılımı için bir çok şirket ile görüşür ve bunların arasından en uygununa karar verir. Mağazada çalışacak personeller Zeren Professional İnsan Kaynakları departmanı tarafından seçilir ve Zeren Akademi eğitim merkezimiz tarafımızdan eğitilir.
Mağazada yetkili olacak Franchise sahibi ya da tayin ettiği kişi Salon Yönetimi ve Program işletimi eğitimlerine girer. Mağaza açılışından bir hafta önce başka bir franchise salonumuzda pratik eğitimini tamamlar.

Pronail Mağazalar

Aydınlık, temiz ve davet edici

Sıcak, rahatlatıcı ve özel hissettiren

Modern tarzda yapılan Franchise Mağaza tasarımı konsepti direkt olarak dünya’da uygulanan modern ve yenilikçi bir konsepttir. Konseptler dönemsel olarak sektörel gelişmeleri takip eden uluslararası danışmanlarımızın kararıyla aynı anda değişir veya revize edilir.

Zeren akademi ve Personel Eğitimi

Uluslararası sertifikalı eğitmenlerle sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip eden okullarımız.
Franchise’larımıza üstün standartta uzmanlar yetiştiriyor.

Güler yüzlü, satış konusunda profesyonel ve konusunda uzman Franchise personeli ciro artışını kesinlikle etkilemektedir.

“İnsan Faktörü” konusunun ciro artışını sağlayabilmesi için tüm çalışanlar ZEREN AKADEMİ eğitim merkezinde, Amerika merkezinin müfredatına uygun şekilde komple bir eğitimden geçmektedir.

Teknik Destek

Franchise-Consulting bölümündeki calışanlarımız tüm yazılım sistemleri hakkında franchise yatırımcılarımıza geniş bir destek sağlamaktadır.

Tüm teknik sorularınızı IT departmanımızla paylaşabilirsiniz.

Kalite Yönetimi

İyi işleyen bir franchise sisteminin en önemli noktalarından biri genel konseptin her “Mağazaya” uygulanmasıdır.

Franchise tüm franchise mağazalarında A’dan Z’ye aynı konsepti uygular ve sürekli olarak bunu denetimini sağlar.

Tüm franchise yatırım ortakları periodik olarak; genel işleyiş hakkında bilgilendirilir ve iletişim sürekli kılınır.
Pronail Franchise Konseptlerimiz

İşletmecilik: Kendi yöneticilik yeteneklerine güvenen ve açtığı salonların kendi işletmek isteyen yatırımcıların seçebileceği plandır. Bu planda işletmeci merkezin yönlendireceği eğitimlere katılır ve sürekli merkez desteği alarak işletmeciliğini mükemmel kılar.

Yatırım Ortaklığı: Başka bir iş sahasında yoğun çalışan ya da parasını karlı bir platformda değerlendirip artı değer yaratmak isteyen kişilere uygun bir plandır. Bu planda yatırım ortağı Zeren Professional merkezin ortağı olur. Sadece bazı konseptler ve bazı lokasyonlar için geçerli bir plandır.

Hissedarlık: Tam bir salon franchise’ına bütçesi yetmeyen kişiler kendi arkadaşları ile hisseli yatırm ortaklığına girebilir. Ya da bizim tarafımızdan diğer ortaklarla birleştirilebilir bu durumda yatıracağınız rakam kadar hisse alıp kendi işinizin sahibi olabilirsiniz. .
Franchise Verdiğimiz Markalar

Pronail Güzellik Salonları
Tırnakçı El ve Ayak Bakım Merkezleri
Kaybedenler Kulübü Zayıflama Merkezi

Franchise mağazalarımıza yatırımcı olmak ve bugünden kendi işinizin sahibi olmak için hemen arayınız. .

ZEREN KOZMETİK

Adres:
Kore Şehitleri Cad. No:28 Atılım İş Merkezi
Giriş Kat Zincirlikuyu / İstanbul – PK. 34394
Tel: 0212 211 02 29
Fax: 0212 274 02 20

web : pronail.com.tr

Hakkında iskurun

4 yorum

  1. Ben manikür pedikür ve Spa salonu açmak istiyorum sizin teklif ve şartlarınız nedir öğrenmek istiyorum ilgilenip geri dönerseniz sevinirim

  2. Franchise şartlarınızı öğrenmek istiyorum

  3. samsunda güzellik salonu açmak istiyorum.şartlarınız ile ilgili detaylı teklif almak isterim.teşekkürler

  4. merhabalar kahramanmarasta yasıyorum ve guzelık uzmanlık belgem var ama bu zamana kadar bellı sebeblerden dolayı calışamadım ama kendıme iş yerı kurmayı dusunuyorum Pronail Franchise
    hakkında daha genıs bılgı alamak ıstıyorum nasıl bayılık verıyorsunuz sartlarınız neler benı aydınlatırsanız sevınırım ıyı gunler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*