Anasayfa / BAYİLİKLER / Psc Kargo Bayilik Veriyor

Psc Kargo Bayilik Veriyor

Psc Kargo Bayilik Veriyor

Psc Kargo Bayilik

Psc Kargo Bayilik Veriyor

PSC Internatıonal ,franchising vermeye başlayalı henüz 1 yıl olmasına rağmen 30 ‘un üzerindeki bayi ağı ile franchising sistemi çerçevesinde başarıyla büyümeye devam ediyor.Eğer sizin de kendi işinizi kurup işletmek, yüksek kazançlı ve düşük yatırım maliyetli bir iş alanına girmek; bulunduğunuz bölgede kolay finansman ile hızla büyüyen bir markanın halkalarından biri olmak hayaliniz ise PSC International, Franchisee’lerine ideallerini gerçekleştirebilecek PROFESYONEL bir yol haritası sunuyor.

Her yıl hızla büyüyen ve milyar dolarla anılan ‘Lojistik pazarında’ PSC International size başarısı kanıtlanmış iş modeliyle sürekli PROFESYONEL destek vererek kendi işinizi kurma imkanı sağlar. PSC International, şube yer seçiminden, kuruluşuna ve operasyona, yazılımdan satış ve pazarlama aktivitelerine ve sürekli eğitim programlarına kadar her türlü hizmeti sunar.

PSC International Franchising Modelinin Avantajları:

Her yıl hızla büyüyen ve milyar dolarla anılan ‘Lojistik’ sektöründe kendi işinizin sahibi olmak
Türkiye Pazarı için özenle uyarlanmış ve başarısı kanıtlanmış uluslararası bir iş modeli
İş dünyası ve lojistik sektöründe uzman PSC yönetim ekibinin uzun yıllara dayalı deneyim ve bilgi birikiminden faydalanma
Karlılığa göre düşük yatırım maliyeti– 67.500 TL
Şube bölge tanımı ve bölge koruma
Şube yer seçim ve onayının tarafımızdan yapılması
Düşük personel sayısı (2 kişi)
Şube büyüklüğü en az 70 m2
Özel yazılım programı: PANDORA- Bayi operasyonlarına yönelik tasarlanmış, siparişten teslimata kadar tüm süreç ve operasyonları içeren PSC için hazırlanmış özel yazılım sistemi.
Eğitim: Bayi ve çalışanlarına başlangıç eğitimleri
(1 hafta), aktif şube içi eğitimleri ve sürekli eğitim programları

Pazarlama –Satış Desteği:
– Bölgenize özel, çalışması yapılmış 250 adet potansiyel müşteri listesi
– Bayiye özel tasarlanmış “3 ay” lık şube satış ve pazarlama planı
– PSC Satış müdürleri ile beraber yapılan müşteri ziyaretleri ve sürekli satış desteği
– PR aktiviteleri: Basın bültenleri-Ulusal gazeteler, lokal gazeteler, ekonomi ve sektörel dergi ve bültenleri , TV/radyo, e-bülten
– Digital internet reklamları
– İnteraktif Web sitesi www.pscturkey.com.tr
– Micrositeler www.paketleyolla.com www.paketlemeuzmani.com
– Sektör Fuarlarına katılım
– 444 8 700 Merkez Telefon hattı
– Özel Promosyonlar
– Franchisee Koçları: Şube açılış öncesi tüm süreçlerin tamamını birlikte takip ettiğiniz ve şube açıldıktan sonra da ihtiyacınız olan her durumda danışıp destek alabileceğiniz operasyon yöneticileri.

Psc Kargo Bayilik ile ilgili Sorular ve Cevapları

1) İsteyen herkes PSC International bayisi olabilir mi?
Profilimize uyan herkes PSC bayisi olabilir.

2) Kimler PSC international şubesinin müşterisidir?
Herhangi bir kişi ya da kurum PSC International’ın potansiyel müşterisidir.
– Şirketler
– KOBİ’ler
– Online alış-veriş yapanlar
– Kiracılar,Ev Sahipleri
– Öğrenciler
– Lojistik firmaları

3) Neden Müşteriler PSC’yi tercih eder?
PSC International eşsiz bir iş modeline sahiptir. Biz “doğru çözümler” sunan bir firmayız. Tipik bir taşıma şirketinin müşterilerine tatminkar ve ekonomik olarak sunamadığı çözümler sunuyoruz. PSC International büyük, biçimsiz, kırılabilir ve değerli eşyaları zarar vermeden taşıyabilmek için profesyonel tekniklerle hazırlanmış özel paketler sunuyor. PAKETLERİZ, YOLLARIZ, ÖZEN GÖSTERİRİZ.

4) PSC international’ın Bayi profili nedir,seçilme kriterleri var mı?
Lojistik sektöründe tecrübeli olmak şartı aranmamaktadır. Yönetim becerileri olan, işine iyi motive olmuş ve hedeflerini belirlemiş kişiler tipik adaylardır. Bunun yanında dinleme-öğrenme yeteneği, empati kurabilme ve geniş düşünebilme becerileri artı değerlerdir. Müşterilerine en iyi hizmeti sağlayan bayiler en başarılı PSC International şubeleridir.

5) PSC International’ı diğer taşıma ve lojistik firmalarından farklı kılan özellikler nedir?
Alışılagelmiş kargo ve taşımacılık firmalarından, sunmuş olduğumuz özel paketleme ve sigorta hizmetleri ile farklılık oluşturuyoruz. Bu, şubelerimiz aracılığıyla faaliyete geçirdiğimiz temel ürün teslim alma veya teslim etme hizmetimizdir. Buna ek olarak, Türkiye, Kazakistan, Arap emirlikleriı ve Mısır bölgelerinde global koruyucu paketleme çözümü firması Pregis’in TEK YETKİLİ distribütörlüğünü de yapmaktayız. Bu da bize, müşterilerimizin kendi “üretim hattında” ya da ayrı bir alanda paketleme sistemleri kurabilme olanağı sağlamaktadır. Biz bir “toplam çözüm” şirketiyiz. Tüm bunlara işave olarak ayrıca “Kendi işlerini kendileri görmek” isteyen kişi veya kuruluşlara, internet mağazamız www.mypackagingmarket.com üzerinden satın alabilecekleri 1000’den fazla, ya da şubelerimizden satın alabilecekleri 100’den fazla paketleme malzemesi de sunmaktayız.

6) Lojistik sektöründen gelmiyorum. Daha önce ticaretle de uğraşmadım. Bu işi bir bayi olarak yapabilir miyim?
HAYIR. İşin başlangıcından şube açılışına kadar franchising koçları olarak adlandırdığımız operasyon müdürlerimiz sürekli yanınızdadır. Şubemiz açıldıktan sonra da satış ekibimiz sürekli bayimize destek sağlamaktadır.

7) Şubemi açtıktan sonra nasıl müşteri bulacağım, PSC merkez bana yardımcı olacak mı?
Tabii ki. PSC international size bölgeniz içinde oluşturulmuş 250 potansıyel müşteri veritabanı sağlar. Kendi geliştirdiğimiz (PANDORA tarafından desteklenen) 100.000 müşteriyi içeren muazzam bir veri tabanımız vardır. Tele Pazarlama ekibimiz müşteriyle temasa geçerek hem Satış Direktörü ve Yöneticisi için hem de bayilerimiz için randevu oluşturur. Bayi ile direkt ilgilenen Satış Yöneticilerimiz bulunmaktadır:
Ve organizasyonel olarak kendi işlerini kurmalarında bayilerimize yardımcı olmak için sürekli merkez olarak bu konuda yatırım yapıyoruz. Bu satış yöneticelerimiz ile birlikte yapacağınız ortak müşteri ziyaretleri ve saha çalışmaları müşteri edinmenize kolaylık sağlıyacaktır. PREGIS – Koruyucu Paketleme Çözümleri satışı kısmında da Pregis’in, çalıştığı ve Türkiye de faaliyet gösteren GLOBAL ulusal müşteriler bizler ve bayilerimiz için iyi bir fırsat oluşturmaktadır.

8) PSC şubeleri ana cadede mi olmalı ve kaç m² yer gerekli?
Hayır ana cadde de olması şart değil, ana caddeye yakın, yerleşim yerleri ya da iş alanlarına kolayca ulaşılabilen yerler tercih sebebimizdir. Şubelerimiz en az 70 m² olmalıdır. Yer bulmada bayimize desteğimiz vardır ve onay tarafımızdan verilmektedir.

9) Şubemi açabileceğim doğru yeri bulmak konusunda PSC International bana yardım edecek mi?
Şüphesiz EVET. Firmaların ve tüketicilerin uygun kombinasyonda bulunduğu merkezleri tespit etmek için bölge planlama uzmanlarıyla çalışıyoruz. Sonrasında PSC International Bayi Operasyon Müdürü belirlenmiş özel kriterlerimizi kullanarak ideal yeri belirleyecektir.

10) PSC International şubemi açtığımda kaç çalışana ihtiyacım var?
2 kişi.

11) Bayinin alacağı destekler nelerdir?
– Şube bölge tanımı
– Bölge Koruma
– Şube yer seçim sürecine destek ve yer onayının tarafımızdan verilmesi
– Personel bulmada destek
– Zamanlama Planı: Her bayiye özel açılış öncesi oluşturulan ve açılışa kadar olan tüm süreçleri ve yapılması gereken iş listelerini içeren plan
– Kurumsal Kimlik Bilgileri: Açılış öncesi hazırlıklarda yardımcı olmak amacıyla standartlarımıza uygun olarak hazırlanmış tüm iç, dış görsel tasarım, renk, mobilya çizim , araç markalandırma, kıyafet ve detaylarını içeren CD.
– Özel yazılım programı: PANDORA- Bayi operasyonlarına yönelik tasarlanmış, siparişten teslimata kadar tüm süreç ve operasyonları içeren PSC için hazırlanmış özel yazılım sistemi.
– Operasyon El kitabı: Lojistik sektörü,bayilik sistemi, paketleme teknikleri, muhasebe sistemi, satış ve pazarlama stratejleri gibi her tür bilgiyi ve iş adımlarını tanımlayan ve online erişilebilen İŞ kitabımız.
– Eğitim: Bayi ve çalışanlarına açılış öncesi 5 günlük başlangıç eğitimleri, saha ziyaretleri ve aktif şube içi eğitimler.
– Araştırma – Geliştirme çalışmaları
– Pazarlama –Satış Desteği:
– Bölgenize özel, 250 adet potansiyel müşteri database çalışması
– Bayiye özel planlanmış “3 ay” lık şube satış ve pazarlama planı
-E-blast
-Telemarketing
– Ülke satış müdürümüz ve/veya ekibi ile beraber yapılan müşteri ziyaretleri ve satış desteği
– Sürekli PR aktiviteleri: Basın bültenleri – ulusal gazateler, lokal gazeteler, ekonomi ve sektörel
– Dijital internet reklamları
– İnteraktif Web sitesi www.pscturkey.com.tr
– Mikrositeler www.paketleyolla.com www.paketlemeuzmani.com
– Sektör Fuarlarına katılım
– 444 8 700 Merkez Telefon hattı
– Özel Promosyonlar
– Franchisee Koçları: Şube açılış öncesi tüm süreçlerin tamamını birlikte takip ettiğiniz ve şube açıldıktan sonra da ihtiyacınız olan her durumda danışıp destek alabileceğiniz operasyon yöneticileri.

12) Bir PSC bayisi aylık ne kadar kazanabilir?
Giderler çıktıktan sonra aylık ortalama 10 Bin TL kâr eder.

13) Şubeyi ne zaman açabilirim?
Franchisee koçlarımızın tam desteği ve hazırladıkları zamanlama planı ile şubeler ortalama 1.5 ay içinde çalışır duruma gelmektedir.

14) PSC bayisi olmak için ne yapmam gerekiyor?
Bayi olmayı düşünüyorsanız web sitemizdeki Franchising Başvuru Formunu doldurun. Biz sizinle hemen temasa geçeceğiz.

Franchising fırsatları hakkında bizimle temasa geçmek için arayınız.

Telefon Numarası: 444 8 700
E-mail: info@pscturkey.com.tr

Hakkında iskurun

9 yorum

 1. 05380598271 d.bakır içiçn bilgilerinizi beklerim

 2. d.bakır için uygun bi zaman diyordum

 3. bayinizolmak istiyorum

 4. hilmi demirkan

  kastamonu merkez aras kargonun merkezdeki yerinin karşısında iş yerim var 150 m3 uygun görürseniz bayilik için görüşürüz 0366 2121900 0544 8573499

 5. ödemede kolaylık varmı teşekkürler

 6. ben şanlıurfa/siverek ilçesine bayilik almak istiyorum…

 7. bülent cabacı

  sizin işinize talipim kargo sekdörluk deyimim var uzun sure zaman kargo işi yaptım
  05346371459

 8. bolu iline psc şartlar nlrdr

 9. muş iline psc bayi almak için şartlarınız nelerdir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*