Anasayfa / Genel / PTT Personel Alımı 2012

PTT Personel Alımı 2012

PTT

Ptt personel alımı 2012

Ptt personel alımı 2012, iş bulmak isteyen okuyucularımızı ilgilendirmektedir. Ptt genelde müfettiş yardımcısı, geçici personel, memur gibi alanlarda eleman alımı yapıyor.  Ptt müşteri beklentilerini karşılamayı, teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde kullanarak kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Ptt’nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları 11 şubat 2012 tarihi itibariyle henüz sitelerinde duyurulmamıştır. Konuyu güncel olarak takip etmekteyiz ve ilk Personel alım haberinde sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Ptt Personel alımı nasıl yapılıyor
Ptt alacağı personelleri yazılı ve sözlü sınava tabi tutuyor. Ptt’ye başvuruda bulunacak adayların, öncelikle KPSS’ den belli bir puan üzerinde alması gerekiyor. Sınava ve işe alımlara ilişkin detaylı bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Sınav başvuru formunu ise yine websitesinden temin ederek doldurarak, başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ptt Personel alım duyurularını kendi sitesinden yapmaktadır.

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. ptt.kargo.firmasında.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.en.kısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.acil.işe.girmem.lazım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.cep.05398204162

  2. mahmut tuncel

    ARAYIN İŞ İHTİYACIM 05412686063

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*