Anasayfa / BAYİLİKLER / Puzzle Time Franchise Veriyor

Puzzle Time Franchise Veriyor

puzzletimefranchiseveriyor

Puzzle Time “kendine özgün kutusunda” yayınlandığı ilin seçkin kafelerinin her masasında, işletmelerin kasasında ve bekleme salonlarında bulabileceğiniz, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hizmette bulundukları il merkezi ya da ilçelerinde hedef kitlesine uygun, düşük bütçeyle ve etkili yöntemlerle maksimum sonuç almalarını sağlayan ücretsiz haftalık kafe yayınıdır.

İstanbul/Kadıköy, Bursa/Osmangazi, Bursa/Nilüfer, Kocaeli/İzmit, Hatay/İskenderun, Ankara/Bahçelievler, İzmir/Bornova, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Erzurum, Gümüşhane ve Malatya’da bir dönem faaliyette bulunan Puzzle Time, yenilenen franchise sistemi ile Türkiye genelinde bayilik veriyor. Puzzle Time’ı ücretsiz franchise sayesinde sizde kendi bulunduğunuz il merkezi ya da ilçeleri için güzel bir iş fırsatı olarak düşünebilirsiniz.

Puzzle Time’nin profesyonel destek birimi ile hata düzeyini minimuma indirecek ve sistemi pazarlamanın püf noktalarını öğreneceksiniz. Tasarım birimi ile reklam tasarımlarınızda size sürekli destek sağlanacak, isterseniz reklamlarınızı hiçbir bedel almadan hazırlanacaktır. Yayın ekibimiz ile de her hafta okuyucunun ilgisini çekecek komik hikâyeler, haftalık burç, bunları biliyor muydunuz köşesi bulmaca ve sudoku gibi içerikler hazırlanıyor.

Puzzle Time lisansını aldıktan sonra size sadece reklam toplamak ve yayınların dağıtımını gerçekleştirmek kalıyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*