Anasayfa / Genel / RAMSEY Zero Weight ile çok hafif

RAMSEY Zero Weight ile çok hafif

RAMSEY Zero Weight ile çok hafif

Gürmen Group’un Türkiye’de 67 mağazası ve 49 corneri var. Yurt dışında ise 33 mağazası bulunuyor. Ramsey, takım elbiseden gömleğe, tişörtten trikoya, kravattan ayakkabıya kadar bir erkeğin günlük yaşamında ihtiyaç duyabileceği her türlü giyim ve aksesuarda çok geniş bir ürün gamına sahip. Yüzde 50‘ye varan hafiflik sağlayan Zero Weight teknolojisiyle üretilen takım elbiseleri bu sezon da büyük ilgi görüyor. Ayrıca astarsız, vücudun anatomisiyle uyumlu ceket ve gömlekleri de iddialı olduğu ürünlerden.

Ramsey

Ramsey

Ramsey İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Doğan, geçen yaz ilk kez piyasaya çıkardıkları gözlük grubunda, yoğun talep üzerine bu sezon model sayısını artırdıklarım söylüyor. Doğan, özellikle aksesuar grubunda dikkat çekici büyüme yalandığını belirliyor ve “Koleksiyonda çanta modellerinin payı arttı. Mendil, yaka çiçeği, şalda son dönemin payını artıran ürünleri arasında. Ramsey koleksiyonlarına önümüzdeki dönemde parfüm ve saati de eklemeyi planlıyoruz” diyor.

Yılda iki kez koleksiyon hazırlayan firma, iklim koşulları ve tüketici taleplerine bağlı olarak bazen ara koleksiyon da çalışıyor. 2013 ilkbahar yaz koleksiyonu Ramsey, Sartoria, Sport ve OnyxRamsey olmak üzere dört line’dan oluşuyor. Koleksiyonda mavi, aqua, pembe, lila, oranj gibi renk tonları lacivert, kahve, beyaz, gri gibi renklerle kombinlenmiş. Pantolon, triko, tişört ve montlarda antik parça boya tekniği kullanılırken tişört ve gömleklerde farklı yaka çalışmaları yapılmış. Kravatlardaki örme kumaşlara art deco baskılardan oluşan mendil, şal, yaka çiçeği gibi aksesuarlar eşlik ediyor. Hüseyin Doğan, tasarımla ilgili şunları söylüyor.

“Zero Weight teknolojisiyle ürettiğimiz takım elbise, ceket ve pantolon modellerimizle erkek modasında inovasyona önemli bir yatırım yaptık. Ar-Ge ekibimiz bu teknolojiyi koleksiyonumuzda yer alan diğer ürünlere uygulamak için çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca erkekleri daha uzun, daha zayıf gösteren ve daha genç hissettiren özel kalıplanmızla da onlara değer katan modeller sunuyoruz. Thin&taller adını verdiğimiz bu konsepte yönelik kalıp çalışmalarımız sürüyor.”

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*