Anasayfa / Genel / Ray Sigorta İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Ray Sigorta İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Ray Sigorta İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları politikamız, Şirketimizin misyon, hedef ve stratejileri doğrultusunda kaliteli insan kaynağını bünyemize katmak, insan gücümüzün en verimli şekilde değerlendirilmesini sağlamak için başarıyı temel alan çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını yürütmektir. Hedefimiz ise sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımızı sürekli geliştirerek ve yenilerini bünyemize katarak organizasyonel gelişimimizi sürekli kılmaktır.

Kurumsal başarıya ancak bilgili, deneyimli ve alanının uzmanı olan çalışanlarla ulaşılacağına inanan Şirketimiz personeline sürekli yatırım yaparak, çalışan memnuniyetini en üst noktaya çıkarmayı amaçlar.

Fırsat eşitliği yarattığımız çalışma ortamımızda şeffaf ve açık bir yönetim politikası izlemekteyiz. Hızla gelişen sektörümüzde bu şekilde farklılığını ortaya koyan Şirketimiz, kalifiye kişilerce “Tercih edilen İşveren” konumunu daima pekiştirmeyi kendisine amaç edinmiştir.

Tüm çalışanlarımızda olmasını beklediğimiz ve sürekli geliştirilmesini beklediğimiz temel yetkinliklerimiz (Başarı Azmi, Müşteri Odaklılık, Etkili İletişim, Ticari Sağduyu, Yaratıcılık, Gelişime Açıklık ve Pozitif Düşünce) bugünün iş ortamında çalışanlarımızın nasıl başarıya ulaşacağını tanımlayan yetkinliklerdir. Yetkinliklerimizi taşıyan tüm çalışanlarımız Ray Sigortadaki ilk günlerinden itibaren büyük sorumluluk verdiğimiz çalışma ortamımızda “işinin lideri” olarak görülür. Bunu da büyük projelerde ve/veya departmanlar arası çalışma olanağı ve bölüm & teknik branş eğitimleri ile destekleyerek teknik bilgi ve becerilerimizi geliştiririz.

Kariyerinizi rayında tutmak için özgeçmişinizi ik@raysigorta.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İş Başvurusu İçin;

http://www.raysigorta.com.tr/irj/portal/anonymous?NavigationTarget=navext(ROLES://portal_content/com.ray.folders.0RayContent/com.ray.roles.Roles/com.ray.roles.Ray_Sigorta_Anonymous/WPC/Ray_Sigorta|wpcnavigation:///wpccontent/Sites/Ray%20Sigorta/Site%20Navigation/navigation.wpc/~/9/I9_0)

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*