Anasayfa / Genel / Reklam İzlerken Para Kazanmak İstemez misiniz ?

Reklam İzlerken Para Kazanmak İstemez misiniz ?

Son dönemde para kazanmanın en trend yöntemlerinden biri de internetten reklam izleyerek para kazanmak. Çok merak edilen -reklam izle para kazan- yönteminde çok para kazanmak mümkün olmasa bile düşünüldüğü zaman ek gelir elde etmek isteyenlere çare niteliğinde bir seçenek.

İnternette araştırma yaptığınızda reklam izleterek para kazandıran bir çok site ile karşılaşabilirsiniz. Bu şirketlerin bir kısmını merak edenler ve bu sahadan ek gelir elde etmek isteyenler için şöyle bir derledik.

Aşağıda bu çalışma alanıyla ilgili bulabileceğiniz bir takım siteler yer alıyor:

Yapılan yorumlar; bu işten çabuk sıkılırsanız para kazanamıyor, sabırlı olursanız biraz para elde edebiliyor olacağınız bir sistem şeklinde süre geliyor. Sizde şöyle bir göz atın, yapmayacak olsanız bile en azından fikir sahibi olmuş olursunuz.

Ödeme şeklinde de kısaca bilgi vermek grekirse;

size gelen maillerde yer alan reklamlara tıklayarak para kazandıran bu sistemde kişi başına gösterim maliyeti baz alınarak ödeme yapılıyor.

Artık gelin bir de bu iş sahasını ortaya çıkaran sitlere bir göz atalım..

reklam izlerken para kazanmak için siteler

Neobux.com

Reklam tıklayarak para kazandıran siteler arasında en güvenilir olanlarından. Sürekli yayınladığı reklamlarla ilgi çeken bu sitenin onbinlerce kullanıcısı bulunuyor. Reklama tıklama başına 1 cent ödeme yapan bu sitede, kullanıcı yeterli sayıda üyeyi sisteme de kayıt ettirirse daha yüksek ürün paketlerine terfi ettiriyor. Böylece reklam başına tıklamadan daha çok kazanıyor ve ilave olarak kullanıcıların reklam tıklamalarındanda kazanç sağlayabiliyor.

Gagabux.com

Reklam başına 0.02 dolara kadar kazandıran kolay kullanımlı sitelerden birisi. Ödemeleri zamanında yapması ile tanınıyor. Her kazandırdığınız üyedende 0.015 dolar kazanç elde ediyorsunuz. Gagabux.com’un 1 milyondan fazla kullanıcısı var.

Reklam ile para kazanma yolları

Bux.to

Bux.to tık başına 0.01 dolar ödeyen ve düzenli ödeme yapan reklam izleyerek para kazandıran sitelerden birisi. Bux.to’yu diğerlerinden ayıran özellik sisteme kattığınız her üyenin kazancı kadar size ödeme yapması.

Cashfiesta.com

Diğer reklam izleyerek para kazandıran sitelerden farkılı olarak kullanıcılarına pratik bir yöntem sunuyor. Tarayıcının üzerine yerleştirilen reklam barı açık olduğu sürece reklamlar barın içinde dönüyor. Reklamlar dönerken sizin reklamlara tıklayıp ilgili sorulara cevap vererek ekran başında olup olmadığınızı bilmek istiyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*