Anasayfa / BAYİLİKLER / Remax Bayilik ve Franchise Şartları

Remax Bayilik ve Franchise Şartları

RE/MAX, 89 Ülkede, 6.500 Civarı Franchise Ofisi ve 90.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı ile hızla büyüyen uluslararası bir gayrimenkul franchise kuruluşudur.

RE/MAX Türkiye, sizi bu hızla büyüyen ekibe katılmaya davet ediyor.

Remax bayilik

Remax bayilik

RE/MAX Franchise ofisi açmak istiyorum…
Bu yıl, sürekli büyüme ve başarılarla geçen, 30 yılı geride bırakan RE/MAX franchising sistemi, 89 ülkede faaliyet gösteren uluslar arası bir gayrimenkul franchising sistemidir. Dünyada 6.500 Civarı franchise ofisi içinde 90.000’e yakın Gayrimenkul Danışmanı, profesyonellikleri, tecrübeleri ve gayrimenkul hizmeti sunarken gösterdikleri yaratıcılık ile gayrimenkul sektöründe öncülük yapmaktadırlar.

Gayrimenkul ülkemizde her zaman en gözde yatırım aracı olarak yerini korudu. Özellikle profesyonel gayrimenkul pazarlaması yatırımcılar için son derece karlı bir işletme. Sizin de bu kazanca ortak olabilmeniz ve kendi işinizi kurabilmeniz amacıyla RE/MAX size önemli bir fırsat sunuyor. 30 yıllık tecrübeyi ve bilgiyi sizlerle paylaşarak hayallerinize ulaşmanızı sağlıyor.

Her RE/MAX ofisi bağımsız bir franchise işletmesidir. Siz bir franchise aldığınızda belirli kriterlere uyan bir ofis kurmakla işe başlarsınız. Özel teknolojiyle donanmış ofisiniz, RE/MAX Akademi’de eğitimlerini almış Gayrimenkul Danışmanları ile faaliyete geçer. Her bir RE/MAX ofisinin internette kendi ana sayfaları vardır ve portföyleri internette ve intranette pazarlanır.

Uluslararası bir gayrimenkul şirketi sahibi olarak, siz de sadece dünyanın en çok gayrimenkul satan kuruluşunun bir parçası olmakla kalmaz, benzeri olmayan RE/MAX eğitimlerinin, teknolojisinin, etkinliklerin ve iletişim ağının avantajlarını kullanırsınız. Bir RE/MAX franchise’ı olmak ve maksimum kazanç ile kendi işletmenizi kurmak isterseniz RE/MAX Türkiye Genel Müdürlüğü’ne başvurabilirsiniz.

RE/MAX Türkiye
PK 237 80220 Şişli 34361 İstanbul,
Tel: +90 212 232 4820,
Faks: +90 212 232 4827,
E-mail: info@remax.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*