Anasayfa / BAYİLİKLER / Retürk Gayrimenkul Bayilik ve Franchising Şartları

Retürk Gayrimenkul Bayilik ve Franchising Şartları

Retürk

Retürk

21. yüzyılın en çok kazandıran ve hızla büyüyen sistemine siz de katılın! Siz de kazanın…

Dünyada açılan işletmeler 5 sene sonra franchisee olarak açılmışsa %75 i çok iyi çalışan para kazanan işletmeler olarak devam ediyor şahıs işletmesi olarak açılanların ise %75 i kapanıyor ancak %25 ayakta işletme olarak kalabiliyor. Franchise sistemi 3 kat daha başarılı.

Franchising sisteminin franchisee açısından yararları:

– Daha önce denenmiş, başarısı kanıtlanmış ve tanınmış bir marka ile birlikte, işletme sistemine ait teknikleri ve prosedürleri kullanmak mümkün olmaktadır.

-En önemlisi, işletme sadece işini yapmaya odaklanmakta diğer bir çok iş geliştirme, web programları, hukuksal konular ve dokümanlar, mali ve tedarikler bir merkezden yürütülmektedir.
– Marka ile birlikte Ulusal veya Uluslararası standarda ve kaliteye sahip olunmaktadır.
– Tanınmış markaların sağladığı sürekli müşteri ve iş yapma imkanı doğmaktadır.
– Franchise veren işletme Franchisee’ye eğitim hizmetleri ve uzman personel desteği sağlanmaktadır.
– Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme konularında franchise veren işletmenin tekniklerinden yararlanılmaktadır.
– Mali, ticari ve personel konularında sağlanan destekle, teknik işlevlere ağırlık verilip başarı şansı arttırılmaktadır.
– Franchisor ile ortak hareket edilerek küçük işletmelerin karşılaşacakları risk ve işletmecilik sorunları minimize edilmektedir.
– Franchise veren işletmenin mali ve hukuk danışmanlarından yararlanılmaktadır.
– Franchisor’ın sürekli olarak yaptığı araştırma ve geliştirme çabalarından yararlanılmaktadır.
– İşletmenin kuruluş aşamasında ve kuruluş yerinin seçiminde bilimsel tekniklerin kullanılması mümkün olmaktadır.
– Reklam ve tanıtma giderlerinden tasarruf sağlanmaktadır.
– Franchising sistemi, girişimcinin yalnızlığını ortadan kaldırarak özellikle emlak sektöründe bir çok bölgede hizmet verebilmekte ve tüm portföylerden yararlanabilmektedir. Kendi işini kurmanın getirdiği riskleri azaltmaktadır.
– Franchisor’a yapılan ödemeler, başlangıçta, yeni bir işin ön yatırımından daha fazla olmasına rağmen, denenmemiş bir iş için yapılacak hata bedellerinin toplamından kat kat daha azdır.
– İşletmeler için standart yönetim, muhasebe, satış ve veri tabanı genişletme ve kontrol, fonksiyonları mümkün olmaktadır.

RETÜRK Franchise Sistemi sizlere müthiş fırsatlar sunuyor…
Franchise sistemi 21.yüzyılın ticaret sistemidir ve size müthiş bir fırsat sunar. Her geçen gün artan aylık royalty ödemeleriniz yoktur. Sadece yıllık belirlenen bir minimum ödeme ve sabit yüzde ile belirli oranda royalty vardır. Bu uygulama da gelecekte hep sistemde almanın garantisidir. RETÜRK sadece isim satan ve isminin karşılığında ödeme alan bir marka değildir. RETÜRK emlak sektöründe uzun yıllar konut ve her türlü ticaride deneyim kazanmış sektörü ve işleyişleri çok iyi bilen ve size danışmanlık veren bir organizasyondur. RETÜRK siz işe başladığınız gün çalışır ve bütün RETÜRK ofislerinin paylaştıkları portföyleri kullanma ve paylaşma olanağı sunar. Hiçbir franchise markasında bulamayacağınız destek ve hizmetler sunar;

-Devamlı geliştirilen ve yenilenen web sitesi ile sizin ihtiyaç duyduğunuz uygulamayı bildirdiğinizde programı yazıp sizin kullanımınıza sunar.

-Her türlü gayrimenkul ve pazarlama konusunda anında destek alabilirsiniz.

-Mali danışmanımızdan danışmanlık desteği alabilirsiniz.

-Hukuk müşavirliğimizden hukuk danışmanlığı alabilirsiniz.

– Ofislerimizde çalışarak ihtiyacınız olan pratik eğitimi sadece RETÜRK’te alabilirsiniz.

-Şu anda emlak sektöründe kullanılan evrak sözleşme ve formların en iyilerini kullanarak işinizi yaparsınız. Yani yaptığınız işin en iyi şekilde karşılığını alma garantiniz olur.

-Uluslararası çalışma sisteminde çalışma olanağı sunar ve öğretir.

-Gerçek bir kurumsal markada çalışma ve genel müdürlükten destek alma ayrıcalığını yaşarsınız.

-Esnek ve uygulanabilir çalışma ve paylaşım sistemiyle rahat çalışma olanaklarına sahip olursunuz.

Retürk Franchising Sistemi

Gayrimenkul Sektöründe RETÜRK Acentesi olmanın tam zamanı

RETÜRK sektöre yepyeni bir sistem ve yöntem getirerek, emlak müşterilerinin beklentilerini uluslararası standartta karşılayacak bir franchising sistemi yarattı. RETÜRK, dinamik, hızla büyüyen bu sektörde kurumsal olarak yer alabilen, gelişime, yeniliğe açık yöneticilik vasfına sahip girişimcilerle büyüyor. Her türlü teknolojik ve lojistik alt yapı ile desteklenen ofisler bölgelerinde ve projelerinde tercih edilen kurumların başında geliyor.

Hedefleri ve iş hayatından beklentileri yüksek olan bölge temsilcileri başarılarını ve iş kapasitelerini her geçen gün zirveye taşıyorlar. RETÜRK’te bölge temsilcileri kısa sürede başarıyı yakalıyor ve yatırımlarını kazanca dönüştürüyorlar.

RETÜRK FRANCHISING SİSTEMİNE KATILMAK İÇİN 10 NEDENİNİZ VAR !

1- BÖLGE KORUMASI
Franchising sistemlerinde karşılaşılan en ciddi sorunun, birbirine çok yakın farklı acentelikler verilmesi olduğunu düşünüyoruz. RETÜRK sisteminde her temsilciliğin bölgesi koruma altındadır.

2- BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ
RETÜRK acentesi sahibi ve ortakları, belirlenmiş bölge sınırları içerisinde emlak ve gayrimenkul danışmanlığı işini yapmanın yanı sıra RETÜRK temsilcilikleri oluşturma hakkına da sahip olabilirler. Bu hak RETÜRK Bölge Müdürleri’ne güç ve getiri sağlamaktadır.

3- TEORİK VE PRATİK EĞİTİM
RETÜRK Genel Müdürlük, RETÜRK temsilciliklerine eğitim desteği ve danışmanlık sağlamaktadır. Tüm RETÜRK acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanları 40 saat süreyle teorik, yine 40 saat süreyle pratik eğitime tabi tutulurlar . Eğitimin ardından acente sahipleri ve gayrimenkul danışmanlarına RETÜRK sertifikası verilir.

Sürekli içeriği yenilenen ve gayrimenkul danışmanlığı mesleğinin her aşamasını teorik ve pratik olmak üzere eğitimlerle paylaşılır.. İletişimin Gücü, Portföy/Müşteri Nasıl Bulunur, İkna Kabiliyeti, Satış Teknikleri, Tapu İşlemleri, Bölge-saha Analizi, ekip ruhu vb. gibi gayrimenkul danışmanlığının ve emlakçılık mesleği için gerekli tüm bilgi ve donanımları başlıklar altında ayrı ayrı verilen eğitimlerle broker ve danışmanlara aktarılır.

Bu çapta verilen profesyonel eğitim sayesinde bu işi daha önce yapmamış adayları da mesleği disiplinli, eğitimli, güvenilir ve bol kazançlı yapabilmelerinin yolu açılır.

4- TEKNOLOJİ DESTEĞİ
RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık kurumsal yayınını www.returk.com.tr sitesi üzerinden yapmaktadır. Sitenin ardında RETÜRK acentelerinin kullanımına açık bir emlak yazılımı bulunmaktadır. Dinamik bir program olan RETÜRK emlak yazılımı acentelerin talepleri doğrultusunda özel olarak geliştirilebilmektedir.

Emlak Yazılım Programı acentelere CRM ve raporlama olanağı sağlar. Böylece hem müşteri takibiyle doğru hizmet verilir hem de bölgesel raporlarla analizler yapılır.

5- HUKUK DESTEĞİ
RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık’ın 14 yıllık deneyimiyle hazırlanan tüm hukuki dokümanlar RETÜRK acentelerine teslim edilmektedir. RETÜRK acenteleri, müşterileri ile yaptığı her türlü işlemi sözleşmeler aracılığıyla belgelendirdiği takdirde kendini hukuken de korumaktadır. RETÜRK’ün gayrimenkul hukukunda uzman avukatları acentelerin maruz kalacağı ihtilaflı durumlarda danışmanlık desteği sağlarlar.

6- KURUMSAL KİMLİK Çağımızda kurumların ayakta kalabilmesinin ön koşulu markalaşma ve kurumsal üst yapıya kavuşmasıdır. RETÜRK kurumsal yapısı, tüm kurumsal kimlik kılavuzları eşliğinde acentelerine sunulmaktadır. Girişimciler isterlerse ofis donanım ve dizaynı için yapmış olduğumuz fizibilite ile çalıştığımız konusunda uzman tedarikçilerle çok daha uygun maliyetlerle ofislerini oluşturabilirler.

7- İNSAN KAYNAKLARI DESTEĞİ
RETÜRK’ ün tüm acentelerine gayrimenkul danışmanı desteği sağlar. Gayrimenkul sektörünün yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri kalifiye gayrimenkul danışmanlarının bulunamamasıdır. RETÜRK acenteleri için bu konuda destekleyici çalışmalar yapmaktadır.

8- ÖZEL PROJE DANIŞMANLIĞI
RETÜRK Genel Müdürlük içerisinde yapılandırılmış Özel Projeler Birimi Türkiye genelindeki acenteleri adına proje görüşmeleri yapar ve sözleşmesini yaptığı projeleri acentelerin satışına sunar.

9- STRATEJİK ORTAKLIKLAR
RETÜRK acenteleri ve dolayısıyla acentelerin müşterileri, RETÜRK Genel Müdürlük ve bankalar, sigorta kurumları, nakliye kurumları, beyaz eşya, üniversiteler, mesleki kurum ve kuruluşları arasında imzalanan protokoller sayesinde kredi, sigorta, taşıma gibi pek çok hususta sağlanan kolaylıklarından faydalanırlar.

10- TÜRKİYE’NİN MARKASI
RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık yüzde 100 Türkiye’nin markasıdır. RETÜRK markasının bu özelliği acentelere emlakçılık sektöründe Türkiye şartlarına göre davranma esnekliği kazandırmaktadır. RETÜRK Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlık Genel Müdürlüğü’nün ana hedefi, RETÜRK’ün tüm dünyada emlak sektöründe ” güvenilir, deneyimli ve güçlü ” bir marka olarak bilinirliğini sağlamaktır.

Retürk Gayrimenkul Bayilik ve Franchising iletişim

http://www.returk.com.tr/emlak/franchising_nedir_franchise_nedir/franchise_basvurusu/

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*