Anasayfa / Genel / Şaypa İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Şaypa İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Şaypa İnsan kaynakları ve iş başvurusu
Yusuf ŞAYLI

ŞAYPA AVM Genel Müdürü
Şaypa, bulunduğu sektörde sağladığı başarıyı korumayı ve ulusal pazarda etkinliğini artırmayı hedeflemektedir. Bu amaçla ; Çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğitir, bireysel başarıları ve ekip çalışmalarını destekler, ödüllendirir. Tedarikçileri ile sağlıklı ve iyi ilişkiler geliştirir, ortak başarı için onlara gerekli desteği verir. Müşterilerine kaliteli ürün ve hizmet sunmak üzere sürekli araştırma, yenileme ve geliştirme çalışmaları yapar. Müşterilerinin mutluluğunu ölçer ve onları daha mutlu kılmanın yollarını arar.

Çalışanlarına verdiği değerin bir ölçütü olarak, çalışanlarının mutluluğunu ölçer ve onların mutluluğu için bu çalışmaları geliştirir. Ülke istihdamını artırmak için yeni iş olanakları sağlar. Ülke insanının aile bütçesine katkıda bulunmak için uygun satış fiyat politikaları belirler. Yüksek başarısına rağmen daima mütevaziliğini korur. Kalite yönetim anlayışının tüm şartlarına uymak için çaba sarf eder.Şaypa, bu amaçlara ulaşabilmek için, çeşitli yönetim politikaları ve stratejiler belirler, yıllık hedefler koyar, sonuçları ölçer ve bu hedefleri sürekli iyileştirir.

Şaypa İş Başvurusu İçin

http://www.saypa.com.tr/insan_kaynaklari.html

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. Namazgah şubesi Şaypa’da 1.5 ay iş kur destekli çalıştıktan sonra bana uzak olan bağlarbaşı şubesine gönderildim.Bu yüzden işi bırakmak zorunda kaldım.İstifa etmem için kasten başka bi şubeye gönderildiğim için ve istifa dilekçemi istediğim şekilde yazmama izin vermeyip dilekçemi yırtıp kendi söyledikleri cümleleri yazmak zorunda bırakıldığım için merkezdeki insanların gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*