Anasayfa / Genel / şehrikeyif.com İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

şehrikeyif.com İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

şehrikeyif.com İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Şehri Keyif nedir?
Şehri Keyif, doya doya yaşamak isteyenlere, hayatın tadını çıkarmayı bilenlere şehrin en iyi aktivitelerini, en gözde mekanların hizmetlerini, çiftlere özel romantik programları, kişisel bakım ve güzellik hizmetlerini, birbirinden gözde markaları ve çeşit çeşit ürünleri her gün %90’a varan indirimlerle sunan kocaman bir fırsatlar dünyasıdır! En iyi yeme-içme, etkinlik, aktivite, kurs, kişisel bakım, konaklama, gezi, tatil ve alışverişveriş fırsatlarını avantajlı fiyatlarla yakalamak isteyenler her gün Şehri Keyif’i takip ediyor. Kafeler, restoranlar, eğitimler, romantik oteller, farklı farklı ürünler ve markalar hepsi çok uygun fiyatlarla Şehri Keyif’te!
Şehri Keyif’in amacı nedir?
Şehri Keyif; yenilikleri takip eden, hayatın tadını çıkarmayı bilen, dolu dolu ve doya doya yaşamak isteyenlere, şehrin en keyifli aktivitelerini avantajlı fiyatlarla sunma hedefiyle yola çıktı. Sonra bu hedef büyüdü, en iyi yurt içi ve yurt dışı tatillerden, en kaliteli markalara ve en ilginç ürünlere kadar çok geniş bir yelpazeyle ŞehriKeyif Türkiye’nin önde gelen fırsat portalı oldu. ŞehriKeyif, bugün de tüm kadrosuyla ilk günkü gibi en iyileri, en iyi fiyatlarla sizlere sunmanın peşinde. Muhteşem fırsatlar bizden, keyfini çıkarmak sizden!
Neden Şehri Keyif’i takip etmeliyim?
Elbette kaçırdığınız süper fırsatı sonradan görüp üzülmemek için! Şehri Keyif’te keyifli aktiviteler her gün değişiyor, bir fırsat kontenjana göre belirli bir süreyle yayında kalıyor ve sonra kaçıyor. İşte bu yüzden takipte olmanızda fayda var. Siz en iyisi bültenimize üye olun, biz tatilden yemeğe, eğlenceden alışverişe günün keyifli keyifli fırsatlarını size mail atalım, keyfiniz yerine gelsin.
Şehri Keyif güvenli mi?
Şehri Keyif.com’da en üst seviyede güvenlik için bankaların öngördüğü gerekli sistemler bulunur ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir. Ayrıca, kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan bile görüntülenemez ve Şehri Keyif tarafından saklanmaz. Yani %100 keyif %100 güvenli!
Fırsat Satın Alma ve Kupon Kullanımı Hakkında
Fırsatlar için maksimum kontenjan nedir? Fırsat süresi dolmadan fırsat bitebilir mi?
Satılacak fırsat kuponları için maksimum adedi işletmeler kendileri belirliyorlar. Yani ŞehriKeyif’çiler bir anda fırsatları kapar ve işletmenin verdiği maksimum adete ulaşılırsa, fırsat için verdiğimiz süre dolmamış dahi olsa satış duruyor. Bu yüzden, fırsatları tükenmeden satın almanızı ve geç kalmadan sevdiklerinizi de süper fırsatları yakalamaları için Şehri Keyif’e davet etmenizi öneriyoruz.
Şehri Keyif’te tam bana göre bir fırsat var. Nasıl satın alacağım?
Şehri Keyif’te sunulan fırsatlardan yararlanmak için “Hemen Al” butonuna bastıktan sonra, kredi kartıyla ödemenizi yapmanız yeterli.
Fırsat satın almak için kredi kartı haricinde kullanabileceğim bir ödeme yöntemi var mı?
Elbette. Dilerseniz fırsatlarımızı havale ya da EFT yoluyla dilerseniz, Sahrayıcedid’deki genel merkezimize gelerek nakit olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm Türkiye’deki Yapı Kredi Bankası ve Denizbank şubelerinin gişelerinden hesabımıza satın almak istediğiniz fırsata ilişkin olarak hiç bir işlem ücreti ödemeden para yatırabilirsiniz.
Kuponu satın aldıktan sonra hizmetten nasıl yararlanabilirim?
Siz ödemenizi yaptıktan sonra, siteye kayıtlı olduğunuz mail adresine kupon kodunuzun ve kullanım detaylarının yer aldığı bir bilgilendirme maili gönderiyoruz. Satın almış olduğunuz fırsat bir hizmete ilişkin ise ve hizmetin kullanım koşullarında randevu alınması ya da rezervasyon yaptırılması gerektiği belirtilmiş ise, işletmeden randevu almalı ya da rezervasyon yaptırmalısınız. Randevu/rezervasyon gün ve saatinde işletmeye gittiğinizde, kupon kodunuzun ilgili kişiye bildirerek hizmetten faydalanabilirsiniz. Kupon kodunuzu işletmeye vermeniz hizmetten faydalandığınız anlamına geleceğinden, herhangi bir karışıklık doğmaması için hizmet kullanım kodunuzun hizmeti almadığınız durumlarda işletmeye vermeyiniz. Satın almış olduğunuz bir ürün fırsatı ise, ürününüz satınalma aşamasında belirttiğiniz adrese fırsat koşullarında belirtilen gün içinde gönderilir. Ürün fırsatlarında kupon kodunuzu fırsat açıklamalarında aksi belirtilmedikçe tekrar bir yere bildirmenize gerek yoktur.
Birden fazla kupon satın alabilir miyim?
Evet, kupon kontenjanı müsait olduğu ya da kupon açıklamasında aksi belirtilmediği sürece birden fazla kupon satın alabilirsiniz.
Fırsat kuponumu başkasına hediye edebilir miyim?
Fırsat kuponlarınız bir hizmete ilişkin ise bir başkasına hediye edebilirsiniz. Ancak, ürün fırsatları satın alma aşamasında belirtilen adrese gönderileceğinden hediye edilemez.
Şehri Keyif’te satın aldığım fırsatlardan ne kadar süre içinde yararlanmalıyım?
Hizmete ilişkin fırsatlarda işletmeler sundukları fırsatı belirli bir zaman dilimi için geçerli kılarlar. Bu zaman diliminde satın aldığınız fırsattan yararlanabilirsiniz. Fırsatların geçerli olduğu süre, kupon koşulları içinde bildirilir. Geçerlilik süresi dolduktan sonra kuponunuzdan faydalanamazsınız. Ürün fırsatlarında ise böyle bir sınırlama yoktur. Ürününüz belirtilen zaman içinde size gönderilir.
Satın aldığım kupondan vazgeçebilir miyim?
Fırsat açıklamalarında aksi belirtilmedikçe, kullanılmamış olmak şartıyla, satın aldığınız fırsat kuponunu 7 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerde kullanılmamış olması ve ambalajının zarar görmemesi koşuluyla iade süresi 7 gündür. Otel ve tur fırsatlarında rezervasyon iptal ya da iade yapılması üzel koşullara bağlı olabilir ya da iptal ve iade mümkün olmayabilir. Otel ve tur fırsatları ile ilgili iade ve iptal koşulları fırsat açıklamalarında belirtilir.
Satın aldığım ürün hasarlı ya da arızalı çıkarsa ne yapmalıyım?
Satın aldığınız ürünleri teslim aşamasında kontrol etmeli ve hasarlı olması durumnda kargo görevlisine tutank tutturmalısınız. Aksi halde hasarlı olduğundan hareketle ürünün fırsatı sunan işletmeye iade edilebilmesi mümkün olamamaktadır. Arızalı ya da ayıplı ürünlerle ilgili ise çağrı merkezimize başvurmalısınız. Çağrı merkezimiz ürününüzün incelenmesi için size göndereceğiniz adresi bildirecektir. Ayıplı ve arızalı ürünlerle ilgili kargo ücreti ŞehriKeyif tarafından karşılanmaktadır.
Ürün İade prosedürü nasıldır?
İade talepler mutlaka http://www.sehrikeyif.com/iletisim/bize_ulasin.html adresindeki iade talebi formu doldurulmalıdır.
İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı içinde ve tüm orjinal aksesuarları (aksesuar poşetleri, ekran koruma bandı vb dahil) ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade edilecek ürünler ŞehriKeyif Müşteri Hizmetleri biriminin bildireceği tedarikçi adresine ürünün adresinize teslimini yapan kargo firması aracılığla gönderilmesi gerekmektedir.
Ürün ile birlikte orijinal faturasının (iade bölümü doldurularak) iade nedenini belirtir bir not ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
İade edilecek ürün(ler) ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz? Ürünlerimi hangi kargo firması ile iade etmeliyim?
ŞehriKeyif tarafından gönderilen ürünler Yurtiçi Kargo ile taşınmaktadır. Diğer işletme ortaklarımız tarafından göndeilen ürünler ise ilgili işletme ortağımızın anlaşmalı kargosu tarafından taşınmaktadır. ŞehriKeyif’in adresine iade edilmesi istenen ürünlerin mutlaka Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. İşletme ortaklarının gönderdiği ve yine işletme ortağına iadesi gerekli ürünlerin size gönderim yapılan kargo firması ile iade edilmesi gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan kargo firması ile yapılan iadelerde fiyat farkının iade alacağınız tutardan düşülmesi gerekebilecektir.
Fırsat kuponu aldım ama faydalanacak vakit bulamıyorum, ne yapmalıyım?
Aldığınız kupon kodunuzu dilediğiniz kişiye vererek onun faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
Fırsat satın almak istiyorum ama internetten alışveriş yapmaktan çekiniyorum. Ne yapabilirim?
Kozyatağı Merkez Ofisimiz’de deneyimli satış temsilcilerimizin rehberliğinde dilerseniz nakit olarak fırsatlarımızı satın alabilir ya da eft veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.
Davet ve Üyelik Hakkında

Şehri Keyif’e başkalarını nasıl davet edebilirim?
Fırsatın yayımlandığı sayfada bulunan Facebook, Twitter ya da e-mail linklerini kullanarak, beğendiğiniz fırsatları dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızı Şehri keyif üyesi olmaya davet edin, harika fırsatlarla şehrin keyfini sevdiklerinizle doya doya yaşayın.

şehrikeyif.com iş başvurusu için;

http://www.sehrikeyif.com/iletisim/bize_ulasin/is_basvurusu

Şehri Keyif nedir?
Şehri Keyif, doya doya yaşamak isteyenlere, hayatın tadını çıkarmayı bilenlere şehrin en iyi aktivitelerini, en gözde mekanların hizmetlerini, çiftlere özel romantik programları, kişisel bakım ve güzellik hizmetlerini, birbirinden gözde markaları ve çeşit çeşit ürünleri her gün %90’a varan indirimlerle sunan kocaman bir fırsatlar dünyasıdır! En iyi yeme-içme, etkinlik, aktivite, kurs, kişisel bakım, konaklama, gezi, tatil ve alışverişveriş fırsatlarını avantajlı fiyatlarla yakalamak isteyenler her gün Şehri Keyif’i takip ediyor. Kafeler, restoranlar, eğitimler, romantik oteller, farklı farklı ürünler ve markalar hepsi çok uygun fiyatlarla Şehri Keyif’te!
Şehri Keyif’in amacı nedir?
Şehri Keyif; yenilikleri takip eden, hayatın tadını çıkarmayı bilen, dolu dolu ve doya doya yaşamak isteyenlere, şehrin en keyifli aktivitelerini avantajlı fiyatlarla sunma hedefiyle yola çıktı. Sonra bu hedef büyüdü, en iyi yurt içi ve yurt dışı tatillerden, en kaliteli markalara ve en ilginç ürünlere kadar çok geniş bir yelpazeyle ŞehriKeyif Türkiye’nin önde gelen fırsat portalı oldu. ŞehriKeyif, bugün de tüm kadrosuyla ilk günkü gibi en iyileri, en iyi fiyatlarla sizlere sunmanın peşinde. Muhteşem fırsatlar bizden, keyfini çıkarmak sizden!
Neden Şehri Keyif’i takip etmeliyim?
Elbette kaçırdığınız süper fırsatı sonradan görüp üzülmemek için! Şehri Keyif’te keyifli aktiviteler her gün değişiyor, bir fırsat kontenjana göre belirli bir süreyle yayında kalıyor ve sonra kaçıyor. İşte bu yüzden takipte olmanızda fayda var. Siz en iyisi bültenimize üye olun, biz tatilden yemeğe, eğlenceden alışverişe günün keyifli keyifli fırsatlarını size mail atalım, keyfiniz yerine gelsin.
Şehri Keyif güvenli mi?
Şehri Keyif.com’da en üst seviyede güvenlik için bankaların öngördüğü gerekli sistemler bulunur ve ödemeleriniz güvenli SSL transferi ile gerçekleştirilir. Ayrıca, kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan bile görüntülenemez ve Şehri Keyif tarafından saklanmaz. Yani %100 keyif %100 güvenli!
Fırsat Satın Alma ve Kupon Kullanımı Hakkında
Fırsatlar için maksimum kontenjan nedir? Fırsat süresi dolmadan fırsat bitebilir mi?
Satılacak fırsat kuponları için maksimum adedi işletmeler kendileri belirliyorlar. Yani ŞehriKeyif’çiler bir anda fırsatları kapar ve işletmenin verdiği maksimum adete ulaşılırsa, fırsat için verdiğimiz süre dolmamış dahi olsa satış duruyor. Bu yüzden, fırsatları tükenmeden satın almanızı ve geç kalmadan sevdiklerinizi de süper fırsatları yakalamaları için Şehri Keyif’e davet etmenizi öneriyoruz.
Şehri Keyif’te tam bana göre bir fırsat var. Nasıl satın alacağım?
Şehri Keyif’te sunulan fırsatlardan yararlanmak için “Hemen Al” butonuna bastıktan sonra, kredi kartıyla ödemenizi yapmanız yeterli.
Fırsat satın almak için kredi kartı haricinde kullanabileceğim bir ödeme yöntemi var mı?
Elbette. Dilerseniz fırsatlarımızı havale ya da EFT yoluyla dilerseniz, Sahrayıcedid’deki genel merkezimize gelerek nakit olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm Türkiye’deki Yapı Kredi Bankası ve Denizbank şubelerinin gişelerinden hesabımıza satın almak istediğiniz fırsata ilişkin olarak hiç bir işlem ücreti ödemeden para yatırabilirsiniz.
Kuponu satın aldıktan sonra hizmetten nasıl yararlanabilirim?
Siz ödemenizi yaptıktan sonra, siteye kayıtlı olduğunuz mail adresine kupon kodunuzun ve kullanım detaylarının yer aldığı bir bilgilendirme maili gönderiyoruz. Satın almış olduğunuz fırsat bir hizmete ilişkin ise ve hizmetin kullanım koşullarında randevu alınması ya da rezervasyon yaptırılması gerektiği belirtilmiş ise, işletmeden randevu almalı ya da rezervasyon yaptırmalısınız. Randevu/rezervasyon gün ve saatinde işletmeye gittiğinizde, kupon kodunuzun ilgili kişiye bildirerek hizmetten faydalanabilirsiniz. Kupon kodunuzu işletmeye vermeniz hizmetten faydalandığınız anlamına geleceğinden, herhangi bir karışıklık doğmaması için hizmet kullanım kodunuzun hizmeti almadığınız durumlarda işletmeye vermeyiniz. Satın almış olduğunuz bir ürün fırsatı ise, ürününüz satınalma aşamasında belirttiğiniz adrese fırsat koşullarında belirtilen gün içinde gönderilir. Ürün fırsatlarında kupon kodunuzu fırsat açıklamalarında aksi belirtilmedikçe tekrar bir yere bildirmenize gerek yoktur.
Birden fazla kupon satın alabilir miyim?
Evet, kupon kontenjanı müsait olduğu ya da kupon açıklamasında aksi belirtilmediği sürece birden fazla kupon satın alabilirsiniz.
Fırsat kuponumu başkasına hediye edebilir miyim?
Fırsat kuponlarınız bir hizmete ilişkin ise bir başkasına hediye edebilirsiniz. Ancak, ürün fırsatları satın alma aşamasında belirtilen adrese gönderileceğinden hediye edilemez.
Şehri Keyif’te satın aldığım fırsatlardan ne kadar süre içinde yararlanmalıyım?
Hizmete ilişkin fırsatlarda işletmeler sundukları fırsatı belirli bir zaman dilimi için geçerli kılarlar. Bu zaman diliminde satın aldığınız fırsattan yararlanabilirsiniz. Fırsatların geçerli olduğu süre, kupon koşulları içinde bildirilir. Geçerlilik süresi dolduktan sonra kuponunuzdan faydalanamazsınız. Ürün fırsatlarında ise böyle bir sınırlama yoktur. Ürününüz belirtilen zaman içinde size gönderilir.
Satın aldığım kupondan vazgeçebilir miyim?
Fırsat açıklamalarında aksi belirtilmedikçe, kullanılmamış olmak şartıyla, satın aldığınız fırsat kuponunu 7 gün içinde iade edebilir ve ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerde kullanılmamış olması ve ambalajının zarar görmemesi koşuluyla iade süresi 7 gündür. Otel ve tur fırsatlarında rezervasyon iptal ya da iade yapılması üzel koşullara bağlı olabilir ya da iptal ve iade mümkün olmayabilir. Otel ve tur fırsatları ile ilgili iade ve iptal koşulları fırsat açıklamalarında belirtilir.
Satın aldığım ürün hasarlı ya da arızalı çıkarsa ne yapmalıyım?
Satın aldığınız ürünleri teslim aşamasında kontrol etmeli ve hasarlı olması durumnda kargo görevlisine tutank tutturmalısınız. Aksi halde hasarlı olduğundan hareketle ürünün fırsatı sunan işletmeye iade edilebilmesi mümkün olamamaktadır. Arızalı ya da ayıplı ürünlerle ilgili ise çağrı merkezimize başvurmalısınız. Çağrı merkezimiz ürününüzün incelenmesi için size göndereceğiniz adresi bildirecektir. Ayıplı ve arızalı ürünlerle ilgili kargo ücreti ŞehriKeyif tarafından karşılanmaktadır.
Ürün İade prosedürü nasıldır?
İade talepler mutlaka http://www.sehrikeyif.com/iletisim/bize_ulasin.html adresindeki iade talebi formu doldurulmalıdır.
İade edilecek ürünler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı içinde ve tüm orjinal aksesuarları (aksesuar poşetleri, ekran koruma bandı vb dahil) ile birlikte yapılmalıdır.
Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
İade edilecek ürünler ŞehriKeyif Müşteri Hizmetleri biriminin bildireceği tedarikçi adresine ürünün adresinize teslimini yapan kargo firması aracılığla gönderilmesi gerekmektedir.
Ürün ile birlikte orijinal faturasının (iade bölümü doldurularak) iade nedenini belirtir bir not ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
İade edilecek ürün(ler) ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz? Ürünlerimi hangi kargo firması ile iade etmeliyim?
ŞehriKeyif tarafından gönderilen ürünler Yurtiçi Kargo ile taşınmaktadır. Diğer işletme ortaklarımız tarafından göndeilen ürünler ise ilgili işletme ortağımızın anlaşmalı kargosu tarafından taşınmaktadır. ŞehriKeyif’in adresine iade edilmesi istenen ürünlerin mutlaka Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. İşletme ortaklarının gönderdiği ve yine işletme ortağına iadesi gerekli ürünlerin size gönderim yapılan kargo firması ile iade edilmesi gerekmektedir. Anlaşmalı olmayan kargo firması ile yapılan iadelerde fiyat farkının iade alacağınız tutardan düşülmesi gerekebilecektir.
Fırsat kuponu aldım ama faydalanacak vakit bulamıyorum, ne yapmalıyım?
Aldığınız kupon kodunuzu dilediğiniz kişiye vererek onun faydalanmasını sağlayabilirsiniz.
Fırsat satın almak istiyorum ama internetten alışveriş yapmaktan çekiniyorum. Ne yapabilirim?
Kozyatağı Merkez Ofisimiz’de deneyimli satış temsilcilerimizin rehberliğinde dilerseniz nakit olarak fırsatlarımızı satın alabilir ya da eft veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.
Davet ve Üyelik Hakkında

Şehri Keyif’e başkalarını nasıl davet edebilirim?
Fırsatın yayımlandığı sayfada bulunan Facebook, Twitter ya da e-mail linklerini kullanarak, beğendiğiniz fırsatları dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızı Şehri keyif üyesi olmaya davet edin, harika fırsatlarla şehrin keyfini sevdiklerinizle doya doya yaşayın.

şehrikeyif.com iş başvurusu için;

http://www.sehrikeyif.com/iletisim/bize_ulasin/is_basvurusu

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. 100 insana şehrikeyif nedir şeklinde sorduk.
    Tek popüler cevap aldık, şehri keyif pişmanlıktır !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*