Anasayfa / BAYİLİKLER / Sette Kuyumculuk Bayilik Veriyor

Sette Kuyumculuk Bayilik Veriyor

Sette

Sette Kuyumculuk

Sette Kuyumculuk

SETTE, mağazalar zincirine katılmak isteyen girişimcilere , benzersiz ayrıcalıklar sunarak franchising , distribütörlük ve satış noktası sistemleriyle büyümeye devam ediyor.

SETTE mağazalarında tek tip dekorasyon konsepti uygulanmaktadır. Aydınlatma sistemlerinden mağazalara özel oda parfümüne kadar en ince detayların bile düşünüldüğü bu konsept, tüketicilerin ferah bir ortamda keyifli alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Mağazalarımızın dekorasyonu, müşterilerimizin kendilerini evlerinde hissedecekleri bir atmosferde alışveriş yapabilmelerini sağlamak amacıyla kurgulanmıştır. Markanın temel amaçlarından biri de sadık müşteriler kazanmaktır.

Ürün Anlayışımız;

Franchising sistemi ile faaliyet gösteren gümüş, çelik ve saat koleksiyonuyla alanında lider konumda olan SETTE mağazalarında sadece SETTE markalı ürünler satılmaktadır. Mağaza koleksiyonları yılda birçok kez tamamen yenilenmektedir. Koleksiyon tasarımları, günün trendlerine uygun olarak yapılmaktadır..Dolayısıyla tasarım ve koleksiyonlar da özgündür ve seçkin tasarımcılar tarafından hazırlanırlar. Ürünler her kesimden tüketicinin bütçesine ve zevkine hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Tüm ürünlerimiz son teknolojiyle üretilirler ve sıkı bir kalite kontrol aşamasından geçerek raflardaki yerini alır.

SETTE mağazacılık anlayışı içerisinde, tüm ürünlerinin arkasında gururla durur ve müşterilerine %100 kalite ve memnuniyet garantisi verir.  SETTE, Mağaza ürün konseptimiz kendi özel tasarımlarımızla beraber sette saat, sette gümüş ve sette çelik ürünlerinden oluşmaktadır.

Sette Kuyumculuk Bayilik
Mağazalarımız minimum 30 m2 büyüklükte olmaktadır. Mağaza açılması düşünülen bölge genel kriterleri doğrultusunda incelenir ve lokasyon uygunluğu konusunda ekibimiz tarafından gerekli çalışmalar titizlikle yapılarak nihai karar verilir. Mağaza ve lokasyonu konusunda onay verildikten sonra SETTE franchise ana sözleşmesi karşılıklı imzalanır.

Mimarlarımız,sizler tarafından kiralanan veya satın alınan yada SETTE merkez ekibi tarafından ana sözleşmesi yapılıp sizinle alt sözleşme yaptığı mağzayı titizlikle projelendirir. Mağazalarımızın tümünün aynı standartlara ve aynı konsepte sahip olması gerekmektedir. Mimarımız mağazanızın detaylı dekorasyon projesini hazırladıktan sonra size teklifle sunar. Bu projenin uygulama aşaması belli standartlarda tarafımızdan yapılmaktadır. Mimari projelerin bitimini takiben ürün tespiti yapılır. Mağazada teşhir edilecek ürünler yalnızca SETTE Mücevherat’tan temin edilir. Standart olan teşhir malzemeleride tarafımızdan yaptırılır. Seçilecek ürünler sizler tarafından da bizlerin kontrolu ve yardımıyla merkez mağazadan seçilebilir.

SETTE isim hakkı için bir bedel talep edilmemektedir.

SETTE franchise mağaza verilmesi için işletmecinin girişimci bir ruha sahip olması ve başarıya odaklanması çok büyük önem taşımaktadır. Bu sistemde, işletme, yönetim, muhasebe,reklam çalışmaları,barkod ve personel eğitimi gibi ana konularda hazır ve destek göreceğiniz bir sisteme sahip olmaktasınız. Ayrıca mağaza yönetimi için gerekli teknoloji ve bilgi işlem alt yapısında danışmanlık, dekorasyon, mağaza personelinin giyim tarzı, program ve web hizmeti uygulamaları da tarafımızdan yönlendiriliyor. .

Güvenli ve istikrarlı bir iletişimi, sistemin verimli çalışması için temel unsur olarak SETTE ekibimiz mağazalarımızın faaliyet standartlarını izlemek ve gelişmesine yardımcı olmak amacıyla periyodik olarak mağaza denetimler gerçekleştireceklerdir.

Sette Franchising Başvuru Formu için tıklayınız

ADRES:Mithatpaşa Caddesi No:6 Beyazıt / İstanbul
TELEFON:+90 212 517 26 27FAX:-90 212 517 24 27
MAİL: info@sette.com.tr
franchising@sette.com.tr

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*