Anasayfa / İŞ FİKİRLERİ / Sevgililer Gününde para kazanmak için parlak fikirler

Sevgililer Gününde para kazanmak için parlak fikirler

Sevgililer Günü sevgi için bir kenara bırakılmış günlerden birisi, ancak meraklı bir girişimci için bu günden biraz para kazanamayacak bir sebep yok. İşte 14 Şubat sevgililer gününün sunduğu bazı fırsatlar.

Sevgililer Günü

1. Sevgililer Günü hediyelerine yatırım yapın.

Çiçek satmak için fazla sermayeye ihtiyacınız yok. Bu, herhangi bir miktarda başlayabildiğiniz işlerden biri. Yüzbinlerce liraya ihtiyacınız yok; 500 lira bile iyi bir kâr getirmek için yeterli.Kırmızı güller bugünde en çok ihtiyaç duyulan çiçekler. Ayrıca çikolata ve farklı hediye sepetleride bugün için oldukça cazip para kazanma fırsatıdır.

2. Etkinlik planlayıcısı olun.

Kabul edelim, çoğumuz romantizmden korkunçuz. Fakat bu, önemli diğerlerinin çoğunun bugünün kraliyet muamelesinden daha az şey beklemesine neden olmuyor. Birçok insana, özellikle de erkeklere, mutsuz bir ortaklığın acısına neden olmak için neden çeşitli bütçeler için romantik tarihler düzenlemeyi teklif etmiyorsunuz? Size emanet edilen meslektaşınız veya arkadaşınızla iş ortaklarında önümüzdeki hafta ne yapacaklarını bilmediklerini düşünebilirsiniz.

Bu işten para kazanmanın en iyi yolu kendinize bir etkinlik planlayıcısı olarak bakmaktır; Geldiğiniz ambalajın bir arkadaşınıza bir iyilik olarak düşünülmesini istemezsiniz.

Yerlere, fotoğrafçılara, restoranlara, ulaşım seçeneklerine vb. Baktıktan sonra çeşitli bütçeler için çeşitli seçeneklerle gelin. Gün bu yıl Çarşamba’ya düştüğünden, insanların ortaklarını romantizm için bütün gün geçirmesi pek olası değil. Bu nedenle, öğle veya akşam yemeği seçenekleriyle gelin ve gün boyunca biraz zaman alabilecek çiçekler ve / veya şekerli bir hediye sepeti atın.

Ayrı bir ücret talep etmek yerine, sizinle birlikte gelen paketlere bir mark-up eklemek genellikle daha kolaydır – birçok kişi hala hizmetler için bir etkinlik planlayıcısı ödemek fikrine direnir.

3. Tek kişilik bir parti için ücret alınması

14 Şubat tarihi dolana kadar çok fazla insan ilişkilerini düşünmüyor. Onlara sevgiyi bulma şansını vermek ya da sadece temaslarını kaybetmiş olabilecek insanları yakalamak için bir single partisi vermeyi düşünün. Birini bir restoranla ya da bir evde ortak olarak barındırabilirsiniz – yalnızca çekici bir temaya sahip olduğunuzdan emin olun. Yiyecek, mekan, eğlence ve diğer masrafları karşılamak için bir sabit ücret ödeyebilir veya bir giriş ücreti ödersiniz ve insanlar kendi yiyecek ve içeceklerini ödemelerine izin verebilirsiniz.

4. Bebek Bakıcısı

Çocuklarınızın veya çevrenizdeki çocuğunuza sahip çocuklarınızla ya da çevredeki çiftlere yaklaşabilir ve bir gece keyfini çıkarırken onlar için bebek bakıcılığı teklif edebilirsiniz. Bu iş sizi tanıyan ve sana çocuklarına bakmaya güvenebilecek çiftlerle çalışmak demektir. Bir saatlik bir ücret tahakkuk edebilir ve meşgul ailelere çok ihtiyaç duyulan bir mola verecek şekilde uzun vadeli bir koşuma dönüşebileceğini kim bilebilir.

5. Fotoğraf ve video çekim hizmetleri sağlamak

Aşkı bulan çiftler her zaman özel anlarını ölümsüzleştirmek istiyorlar. Ve Sevgililer Günü söz konusu olduğunda, duygusallık genellikle başka bir düzeye getirilir.
Bugün çok sayıda nişan, düğün ve evlilik yemininin yenilenmesi gerçekleştiği gün. Fotoğraf ve çekim yetenekleri ve kaliteli ekipmanlarla, bu ilişkilere özgü tüm fırsatlardan para kazanabilir ve çiftlere sonsuza kadar hazine edecek anıları sağlayabilirsiniz.

6. Bir ilişki blogunu başlatın

Yıllarca sürebilecek ve reklamcılıkta düzenli bir toplam getiren bir blog başlatmak için sezonda kaldıraç kullanabilirsiniz. Maseno Üniversitesi öğrencisi Hillary K’Omuono, siyaset ve eğlence konularında bloglar. Üniversitenin Sevgililer Günü hazırlıkları sırasında seçimlere hazırlandığı için şimdilik iki konu çok ilgi görüyor.
Bloguna daha fazla trafik çekmek için Hillary, üniversitedeki bazı ilginç aşk hikayelerini 14 Şubat’a kadar sürecek bir projede çalışmakta olduğunu söyledi.
“Eğlence bölümümde, Ocak ayında ayla gelen koşuşturmaların hikayelerini anlattım. Artık sevgi dolu ay içindeyim, okuyucularla daha alakalı farklı bir şeyler yapıyorum “diyor.

Hillary, çevrimiçi reklamlara ek olarak, Sh1000’e blog yazan kişilere yer veriyor. “Eğer bir blog yazarı olmak için arzuluyorsanız, bir ilgi alanı belirleyip olabildiğince yaratıcı olmanız ve en ufak noktalar arasında bile büyük hikayeler yazmanız gerekir. Ayrıca, reklamverenlerin ilgisini çeken, uzun süren, gelişen bir blog yaratmak için mevsimlere ağırlık verin. ”

7. Bir taksi çağıran şirketle araç kullan

Bir arabanız varsa, Sevgililer Günü’nde boşta kalmasına izin vermeyin. Bir taksi çağıran şirketle kayıt olun ve karayolu sevkıyatlarıyla para kazanmaya çalışın. Geçerli bir ehliyet, iyi niyet belgesi ve ulusal kimlik belgesi ile kendi aracınız olsun veya olmasın şoför olmanız için bir adım daha yaklaşmış olursunuz. Her zaman, nitelikli sürücüler için avlanan bir filo araçlarına sahip insanlar vardır.Bir arabanız varsa kayıtlı bir PSV sürücülerine taksi olarak kullanmak için kiralayabilir ya da güvendiğiniz birinden size anılacak çiftler için kiralayabilirsiniz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*