Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Seyyar Bayilik Veren Firmalar

Seyyar Bayilik Veren Firmalar

Seyyar iş yapmak isteyen girişimciler genelde kendi işlerini kendileri kuruyorlar. Bu yüzden seyyar bayilik veren firmaların diğer bayiliklere göre talepleri daha az oluyor. Ama genede bu alanda bayilik veren firmalar bulunuyor.

Seyyar bayilik veren firmalar

1- oPilavcı : Opilavcı firması seyyar arabada pilav satma imkanı sunuyor. Bayilik modelleri arasında seyyar araba bayiliğide bulunan firmanın seyyarda satılan ürünleri ise pilav çeşitlerinden oluşuyor. Firmayla iletişime geçmek için telefon numarası ise 0216 – 4051730

2- Chipsfunny : Çubukta patates için seyyar bayiliği almak istiyorsanız chips funny firması da size yardımcı olabilir. 0 232 441 55 22 nolu telefondan ulaşabileceğiniz firmada bir çok stand çeşidi ve ucuz maliyetle işe başlama imkanı sunulmaktadır.

3- Algida, Golf ve Panda Dondurma : Dondurma firmaları genelde dükkan önlerinde satışa izin veriyor. Seyyar olarak yapabilmeniz için bir dükkan önü kiralamalısınız ve firma sahipleri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Özellikle dondurma işinden yazın para kazanan bir çok girişimci bulunmaktadır.

4- Hotmısır : Bardakta mısırda seyyar oalrak yapılan işler arasında. Hotmısır firmasıda bu konuda uygun fiyatlar ile bayilik ve araç satışı yapmakta. Firmaya bu numaradan 0(216)471 47 71 ulaşabilirsiniz.

Seyyar bayilik alma konusunda dikkat edeceğiniz bir diğer özellikte izinlerdir. Her belediyede izin durumları ve kira durumları farklı olduğundan dolayı en iyisi kendinizin bulunduğu bölgedeki belediyeden gerekli izinleri öğrenmenizdir.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*