Anasayfa / Genel / Shell Kampanya 2012 Migros – Tansaş

Shell Kampanya 2012 Migros – Tansaş

Shell

Shell Kampanya 2012

Migros ve Tansaş’ta, Shell’den 10 TL’lik Yakıt 5 TL’ye

Shell ve Migros’un tüketiciye birbirinden cazip fırsatlar sunan işbirliklerinin en yenisi, yine çok kazandıracak. Migros ve Tansaş müşterilerine, ‘Gördüğünüze İnanın’ kampanyası çerçevesinde kaçırılmayacak Shell fırsatları sunulacak.
Tüm Migros, Tansaş, 5M ve Mjet formatlı mağazalarda geçerli olan kampanya kapsamında 6 Mart 2012 tarihinde Money Club ve Shell Club Smart Card ile 50 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, Shell’den 10 TL değerindeki yakıt hediyesini yüzde 50 indirimle sadece 5 TL’ye alabilecek.
Shell Kampanya 2012 Kampanya Hakkında:
Kampanya 45 bin adet 10 TL hediye yakıt ile sınırlıdır.
Her hediye hakkı için alım yapılan karta 1 adet 10 TL değerinde puan yüklenecektir.
Her 50 TL alışveriş için müşteriler tarafından ödenecek 5 TL karşılığında, 10 TL değerindeki hediye yakıt, ilgili karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 5 defa faydalanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan hediye yakıtlar, 9 Mart itibariyle alım yapılan karta yüklenmiş olacaktır.

Shell Türkiye hakkında
Avrupa İş Ödülleri, Avrupa Birliği genelindeki şirketlerde mükemmelliği, en iyi uygulamayı ve yenilikçiliği saptayıp ödüllendirir. Yarışmaya katılım ücretsizdir ve tüm sanayi sektörlerinden, her büyüklükteki firmaya açıktır. Avrupa İş Ödülleri programı, üç amaç doğrultusunda Avrupa iş dünyasına hizmet eder: • İş topluluklarına model alabilecekleri örnekler sunar • Kişi ve kuruluşların başarılarını kutlar ve destekler • Bu istisnai kuruluşlardan öğrenilebilecek vaka incelemeleri ve içerikler sunar Yenilikçi, güçlü ve gelişen bir iş dünyası, başarılı ve müreffeh bir Avrupa demektir. Avrupa İş Ödülleri kategorileri şunlardır: 1. UKTI Yenilikçilik Ödülü 2. HSBC Yılın Uluslararası Büyüme Stratejisi Ödülü 3. Çevre ve Kurumsal Sorumluluk Ödülü 4. Müşteri Odaklılık Ödülü 5. Yılın İşvereni Ödülü 6. RSM Yılın Uluslararası Girişimcisi Ödülü 7. HSBC İthalat/İhracat Ödülü 8. Infosys Yılın İşletmesi Ödülü (Ciro: 0-25m €) 9. Infosys Yılın İşletmesi Ödülü (Ciro: 26–150 m €) 10. Infosys Yılın İşletmesi Ödülü (Ciro: 150 m + €)

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*