Anasayfa / BAYİLİKLER / Ayakkabı / Shoe City Ayakkabı Mağazası Franchising Veriyor

Shoe City Ayakkabı Mağazası Franchising Veriyor

1920’li yıllardan bu yana ayakkabı imalatı ve parekendiciliği ile uğraşan Çilingiroğlu; 75 yıllık tecrübesini, Amerika ve Avrupa’nın ünlü Shoe City ayakkabı satış zinciriyle birleştirerek kurduğu Shoe City mağazalarından birine sahip olabilmeniz için oluşturduğu franchising sistemiyle sizlere kapılarını açıyor.

Franchising çok genel anlamda, tanınmış bir markanın, oluşmuş bir imajın, belli bir bedel karşılığında ve belirli standartlar çerçevesinde bağımsız yatırımcıya kullandırılması olarak tanımlanmaktadır. Shoe City, size her yönüyle denenmiş, standartları oturtulmuş ve işleyişi saptanmış bir yatırım fırsatı sunuyor. Shoe City franchising sistemi, mağazanızın kuruluş yeri tespitinden yatırım programı hazırlanmasına, açılış reklam kampanyalarından personelin işe alınması ve eğitilmesine uzanan geniş bir yelpazede profesyonel destek almanızı sağlıyor.

Shoe City ile işbirliği yapmak suretiyle, ülke genelinde gelişen bir zincire dahil olarak, yurt çapında yapılan tüm reklam ve tanıtımlardan yararlanma ve kurumsal bir kimliğe sahip olabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Hayatınızı değiştirip, bir Shoe City ayakkabı mağazası sahibi olmak ister misiniz?

Ayakkabı perakendeciliği konusunda yepyeni bir anlayışı Türkiye’ye getiren Shoe City franchising sistemi, geleceğini planlamak isteyen sizi de bu çağdaş gelişimine katılmaya ve size yakışan prestijli bir ayakkabı mağazası yatırımcısı olmaya davet ediyor. Bir dünya markası olmasının gücüyle yola çıkan yatırımcı işletmeler, profesyonel kadro ve sistem desteğiyle yatırımlarını avantaja dönüştürüyorlar.

Shoe City Türkiye

Shoe City dünyası sizi bekliyor…

Ülke çapında gelişen bir zincire dahil olmak, kurumsal bir kimlik sahibi olmak, ülke çapında yapılan reklam ve tanıtımların içinde olmak, giderek büyüyen bir satın alma programı içinde yerli ve yabancı tanınmış markaların ürünlerini en iyi şartlarla almak ve satmak şeklinde özetlenebilecek ana avantajlara sahip Shoe City franchising sistemi içerisinde yer almayı ve seçkin bir markanın işletmecisi olmayı dilerseniz lütfen bizimle bilgi@shoecity.com.tr adresinden irtibata geçiniz.

Shoe City Türkiye’de

1926’dan beri ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren Çilingiroğlu Kundura San. ve Tic. A.Ş. İngiltere’den aldığı know-how ile 1997 yılında ilk Shoe City mağazasını İzmir – Gaziemir’de açmıştır. Bir ailenin tüm bireyleri için gerek şık kullanım, gerekse iş, okul, spor gibi çeşitli amaçlara uygun ayakkabı ihtiyacını karşılamayı hedefleyen bir sistem geliştiren Shoe City, büyüme stratejileri gereği Denizli ve Karşıyaka mağazalarını hizmete açmış olup, ülke çapında franchise verme çalışmalarına devam etmektedir.

Shoe City mağaza zincirinde, 2 ana konsept mağaza bulunmaktadır. 300 ile 1000
metrekare arasında satış alanına sahip olan, şehir dışı ve otoparkı bulunan mekanlarda veya büyük alışveriş merkezlerinde yer alan mağaza türüne Shoe City; 150 ile 250 metrekare arasi büyüklükte alanda kurulu, daha ekonomik bulunan ve şehir içinde yoğun yaya trafiği olan çarşı merkezlerinde yer alan türüne ise Shoe City Express denmektedir. Mağaza büyüklükleri, seçilen lokasyonun müşteri kitlesi ve pazar büyüklüğüne bağlı olarak belli oranlarda değişim gösterebilmektedir.

Mağaza yeri seçimi ve kiralanması ile ilgili tüm detaylı çalışmalar Shoe City’nin çağdaş sistem ve deneyimi ile titizlikle değerlendirildikten sonra gerçekleştirilir.
Her bir mağaza için Shoe City tarafından yatırım programı hazırlanır.
Kredi kartı kullanımı ve pos cihazları ile ilgili olarak, Shoe City merkez ofisinin sağlayacağı tüm hak ve avantajlardan yatırımcı işletmeci de faydalanır.
Tüm operasyonlar için Franchise El Kitabı sağlanır ve bununla ilgili eğitimler verilir.
Tüm operasyonların arzu edilen verimlilikte gerçekleştirilebilmesi için bilgisayar ve yazılım destek hizmetleri sağlanır.
Mağaza yerleşim planı en iyi sunumu gerçekleştirecek şekilde Shoe City merkez ofisi tarafından yapılır.
Ürün karmasının belirlenmesi, stok yöntemi ve merchandising planının gerçekleştirilmesi operasyonları yalnızca Shoe City’lerde kullanılan kendine has yönetim teknikleri ile gerçekleştirilir.
Açılışlarda reklam kampanyası ve promosyon faaliyetlerinin planlanması, personelin işe alınması ve eğitilmesi, tüm açılış operasyonlarının planlanması ve kontrolü Shoe City franchising sistemi tarafından sağlanır.
Her açılan mağaza için coğrafik lokasyon imtiyazı sağlanmaktadır.
Shoe City hep yanınızda olacak

İşletmecilere Shoe City ayakkabı mağazası işletmeciliğinin öğretildiği eğitim desteğinin yanı sıra operasyon, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, lojistik ve teknik destek eksiksiz olarak sağlanacaktır. Shoe City’nin bilgisi, deneyimi, başarısı ve desteğinden yararlanan yatırımcılar kendi yeteneklerini de bu avantajla birleştirdiklerinde çok daha kazançlı çıkacaklardır.

Shoe City ayakkabı mağazası

bilgi@shoecity.com.tr
Merkez Telefon: 0 (232) 264 12 96
Faks: 0 (232) 237 81 56
Adres: Çilingiroğlu A.Ş.
Akçay Caddesi No:36 35410
Gaziemir / İzmir

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*