Anasayfa / Genel / Sigortam.net İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Sigortam.net İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Sigortam.net İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

İşe alım süreci

Şirketimizde yıl başlarında belirlenen norm kadro yapısına göre insan kaynaklarına ulaşan özgeçmişler yetkinliklere göre gruplandırılır. Niteliklere ve kadroların açık olması durumuna göre mülakat süreci başlar. İlk mülakat sonucu olumlu olarak değerlendirilen adaylar ikinci mülakatlara davet edilir. İkinci mülakat insan kaynakları yanı sıra ilgili birim yöneticisi tarafından gerçekleştirilir. İkinci görüşmede olumlu bulunan ve aranılan niteliklere uygun olan aday ile bir üst yöneticinin de katıldığı üçüncü görüşme yapılarak diğer tüm koşullar belirlenir.

Eğitim, gelişim ve kariyer planlama

Sigortam.net, dünyadaki gelişime paralel olarak değişen koşullara uyum sağlamanın, değişimi yönetmenin ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmanın öneminin bilincindedir. Bunu başarabilmek için gelişime ve değişime açık, eğitimli insan kaynağına sahip olunması gerektiğini biliyor ve bunun için çalışıyoruz. Eğitimler kurumlar için uzun vadede insan kalitesinin yükselmesini sağlayacak stratejik önem taşımaktadır. Planlanan ve gerçekleştirilen eğitimler kurum kültürünün oluşturulması, şirket vizyon ve misyonu ile örtüşen değerlerin yaygınlaştırılması ve benimsenmesi, şirket stratejilerini destekleyecek becerilerin geliştirilmesi gibi süreçlerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Eğitim seviyesi yüksek, iş bilgi ve tecrübesine sahip, yeniliklere açık, kendini, sistemi sürekli geliştiren, müşteri odaklı, yatay ve dikey iletişim ile bilgi akışını etkin olarak gerçekleştiren, motivasyonu yüksek, çalışanlara sahip olmak için tüm İnsan kaynakları süreçlerini en etkin şekilde uygulamaktayız.

Şirketimizde işe yeni başlayanların adaptasyonunu en hızlı ve etkin şekilde sağlamak için şirket tarihi, sektörel bilgiler, iş tekniğine bağlı bilgiler, insan kaynakları politikaları ve operasyonel süreçler oryantasyon eğitimleri ile çalışana verilmektedir. Ayrıca çalışanın görev alacağı departmana göre planlanan iş eğitimleri deneyimli ve özverili yöneticiler tarafından planlı bir eğitim programıyla gerçekleştirilir. Genel olarak çalışanların tümüne temel sigortacılık bilgilerinin yanı sıra kişisel gelişim, teknik bilgilendirme, motivasyon ve özel ürün bilgileri ihtiyaca göre düzenlenmiş eğitim programları ile verilmektedir.

Yıl içinde çalışanların performansını sürekli artırabilmek ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için farklı eğitim planları oluşturulur. Eğitim sonrası çeşitli tekniklerle etkinlik değerlendirmeleri yapılarak kariyer planları hazırlanır, ayrıca bir sonraki yıl gereken eğitim ihtiyaçları da analiz edilir. İnsan kaynakları süreçleri de dahil tüm süreçlerimizi çalışanlarımızın önerilerini de dikkate alarak sürekli geliştirmek hedeflerimiz arasındadır.

İş Başvurusu İçin;

http://www.kariyer.net/website/isarama/firmaprofil.aspx?firmano=1449&profilrefno=0&a=2&googleredirect=1

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*