Anasayfa / BAYİLİKLER / Sihirli Mendiller Bayilik Veriyor

Sihirli Mendiller Bayilik Veriyor

bayilik

sihirli mendiller bayilik

1977 yılında Denizli de “KUKUROĞLU İNŞAAT “ olarak ticari hayatına başlayan firma , Ege ve Akdeniz bölgesinde başta otoyollar ve köprüler olmak üzere bir çok sayısız başarılı projeye imza attı.1994 yılında KUKUROĞLU MARKET ‘ ler ile perakende sektörüne adım atan firmaya ait halen Denizli genelinde faaliyet gösteren 3 mağaza bulunmaktadır.

2007 yılında 2. Kuşak tarafından kurulan KUKUROĞLU KİMYA TEKSTİL PAZ VE DIŞ TİC. başta kimyasal ve tekstil ürünleri pazarlayarak başladığı ticari faaliyetlerine 2008 yılının ilk çeyreğinde ‘Technolog Sihirli Mendiller’ ve Mikrofiber temizlik bezleri üretimi ile devam etmiştir. 2008 yılı sonunda ihracaata yönelen firma, halen Türkiye ile eş zamanlı yurtdışında da bir çok ülkeye ihracaat yapmaktadır.

Sihirli Mendiller Bayilik Veriyor

Düşük sermayeli, karlı girişim fırsatı

Nano Teknolo Harikası Technolog Sihirli Mendiller ve Mikrofiber Temizlik Bezleri

Sihirli Mendiller Yurt içi ve Yurt Dışı girişimcilerini arıyor…

Firmamız bünyesindeki Technolog markalı nano teknoloji harikası ıslak mendil formatındaki ürünleriyle Ekonomist dergisinde ‘Krizde bile para kazandıracak 30 iş fırsatı’’ ve ‘‘Karlı Yaz İşleri’’ başlıklı araştırma yazılarında iki kez üst üste çıktı…

Technolog markalı cam koruyucu, yağmur kaydırıcı, buğu önleyici, torpido koruyucu, ahşap kaplamaları koruyan, araç içi bakım yapan ıslak mendil formatlı ve nano teknoloji harikası diğer ürünlerin ve mikrofiber bez markalarımızın yurt içi bayilikleri ve yurt dışı Distribütörlükleri verilecektir.

Öncelikle marka bilincine sahip olmasını, iş disiplini ve ekip çalışmasına inanmasını beklediğimiz girişimcilerin, tedarik zincirimize katılabilmesi için sermaye miktarlarını kendi bütçeleri oranında ayarlayabilmeleri de mümkün.

Tedarik Zinciri Modelimiz;

Distribütörler ( Ülke bazında markanın tek imtiyaz sahibi)
İl Ana Bayileri ( İl bazında markanın tek imtiyaz sahibi)
Mini-Shop Noktaları (Bknz mini-shop )
Tedarikçiler ( Bağımsız satıcılar )
Technolog il bazında girişimcinin bütçesine göre tedarikçiler yada bayilikler oluşturarak yayılmakta ve bayilik için bayilik bedeli adı altında giriş ücreti talep edilmemektedir.İlinize göre belirlenmiş bir miktar ürün alımı bayilik başlangıcı için yeterli. Bayilik yatırım maliyetleri illere göre değişiklik gösterse de Anadolu’ da yer alan bir ilde ortalama bayilik için gerekli sermaye 5.000 TL civarı. Tedarikçi yada mini-shop noktalarında ise bütçenize göre yatırım miktarınızı kendiniz ayarlamanız mümkün.

Sihirli Mendiller Ürünlerimizden bazıları;

Cam koruyucu ve yağmur kaydırıcı
Buğu önleyici
Torpido parlatıcı(Anti-statik)
Oto iç mekân temizlik mendili
Zift temizleyici
Mobilya ve ahşap parlatıcı(Anti-statik)
Dynamic Polisher
Mikrofiber temizlik bezleri
Tüm ürün gurubumuzu ürünlerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz.

Tecnolog’ un ücretsiz bayi destek ürünleri

Ürün Teşhir kutu ve stantları
Afiş
Pazarlama Planı
Technolog’ un Bayiler tarafından satışı

Ürünlerimizi benzin istasyonları, marketler, oto yıkamalar, oto aksesuarcıları türü noktalara yönelik toptan olarak pazarlayabilir yada aktif satış elemanlarınızla direkt yüz yüze satışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunların yanı sıra en çok tavsiye ettiğimiz iş modelimiz olan mini-shop satış sistemi muhakkak uygulanması gereken en etkili satış ve tanıtım yöntemidir. Hatta mini-shop noktaları karlılığının yanı sıra diğer toptan satış yaptığınız noktaların satışlarını da pozitif etkileyecektir.

Mini-Shop Hakkında;

Bu satış sisteminde ürün gurubumuzun ağırlıklı olarak otomobillere yönelik olması nedeniyle benzin istasyonu noktaları tercih edilmelidir. Öyle ki, otomobil kullanıcılarının daha fazla bir arada bulunduğu bir başka satış alanı bulmak nerdeyse imkansızdır.

Benzin istasyonları ile satışınızdan %15 kar vermek sureti ile bir stand anlaşması yapıyorsunuz. Standınızın başına koyacağınız bayan elemanınız günün yoğun saatlerinde stand başında, diğer zamanlarda ise araçlara giderek ürün satışı gerçekleştiriyor. Türkiye şartlarında bir benzin istasyonunun araç sirkülasyonu 500-1,500 arası değişmektedir. Ortalama bir elemanınızın günlük 500 kişiye ürün sunumu yapması halinde % 25 lik bir satış başarısı ile bir mini-shop noktanızda günlük 125 adet ürün satışı yapabilmeniz mümkün.

Ortalama bir il ana bayisinin 5-6 mini-shop noktası oluşturması yeterli olacaktır. Geri kalan bölgede benzinlikler, oto aksesuarcılar, marketler vb. noktalara toptan ürün vermek sureti ile çalışma yapılabilir. Düşük sermayeli girişimcilerde ise bütçelerine göre bir yada daha fazla nokta oluşturmalarını, hatta noktada bizzat kendilerinin satış yapmalarını önermekteyiz.

Mini-shoplarda daha fazla görsel, daha fazla başarı getirecektir. Bu nedenle bütçeniz uygun ise ürün standının yanına ilave olarak baskılı bir tanıtım standı eklemeniz bu çalışmada özellikle tercih edilmeli, bazı ürünler için demo yapılmalı yada sitemizde gördüğünüz videoları temin ederek laptop vasıtası ile müşterilere sunum yapılması tavsiye edilir.

Mini-shoplar ile ilgili görsellere sitemizde mini-shop menüsünden ulaşabilirsiniz.

Technolog, yenilikçi ürünleriyle tüm Türkiye’ de bayii ağı oluşturarak ve yurtdışında oluşturacağı distribütörlerle faaliyet göstermek istiyor. Ayrıca nano teknoloji harikası yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ederek, girişimcilerle birlikte yeni sektörlerde faaliyet göstermek istiyor. Bu sıra dışı ticarete dahil olmak isterseniz bu linki tıklayıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak doldurup, bize iletiniz. Firma yetkililerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*