Anasayfa / BAYİLİKLER / Sılvıan Heach Franchise Veriyor

Sılvıan Heach Franchise Veriyor

sılvıan-heach1

Firma Tanıtımı

SILVIAN HEACH, Roma, Milano, Barselona, Paris, Prag, Tahran, Berlin, Dubai, Londra ve birçok ülkeden sonra Türkiye’de.

SILVIAN HEACH, İtalya ve Avrupa’nın en hızlı büyüyen bayan-çocuk giyim firması olarak sektörde yerini alıyor ve Türkiye’deki yatırımcı ve girişimcilere fırsatlar sunuyor. Dinamik bir tasarım tarzı taşıyan marka 30 farklı ülkede 2000’den fazla noktada satış yapıyor. Silvian Heach 2000 parçadan oluşan koleksiyonu ile İtalyan modasını tüm dünya’ya rekabetçi fiyatlarla sunuyor. Silvian Heach tasarım-kalite-fiyat dengesini en iyi biçimde oturtarak piyasada rekabetçi fiyatlarını kalitesi ile birleştirerek müşterileriyle buluşuyor. Sahip olduğu vizyon içerisinde bünyesine katılacak olan ortaklarına bunun garantisini vermektedir. Pazarda hızla yerini alan SILVIAN HEACH siz değerli yatırımcıları iş ortağı olarak görmekten ve ailesine katmaktan mutluluk duyar.

Firma Bilgleri

 Sektör: Giyim, Ayakkabı, Çanta

Kuruluş Yılı: 2002

Çalışan Sayısı: 235

Firma Merkezi: ITALYA

Şube Sayısı: 2250

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Türü: Franchise

Bayilik Şartları: Mağazacılık konusunda tecrübeli olusunuz önemlidir. Bir marka ile çalışmanın size getireceği yüksek potansiyel için yapacağınız yatırım size kazanç getirir. – Mağazanın bulunduğu yer Avm veya işlek alışveriş caddesi olmalıdır. -Satın alımlarda vade yapılır. -Mağaza dekorasyonu tüm dünyada ayni olan Silvian Heach konseptinde olmalıdır. -Silvian Heach mağazalarında kendi markasından başka bir urun satılamaz. -Mağazalarımızda yerel POS sistemi kullanılır. -Dekorasyon masrafları yatırımcı tarafından karşılanır. -Yatırımcı tercih ettiği takdirde ve m2 yeterli ise Silvian Heach çocuk koleksiyonu bayan mağazaları içerisinde satışa sunulabilir.

Bayilik Paket İçeriği: -Eğitim, -Dekorasyon teknik çizimi -Açılış donemin paketi( poşet, broşür, hediye paketi vs..) -Merkez ofis yönetim desteği

Bayilik Verilecek Yerler: Tüm Türkiye

Ortalama Kar Marjı: %60

Reklam Katılım Ücretleri: 0

Gelirden Pay: Alınmıyor

İletişim

Yetkili: Ashley Parlak (Operation Manager)

Adres: Dereboyu cd. Veko Giz Plaza Kat 13-14 Maslak

Tel: 212 705 0504

 

Dereboyu cd. Veko Giz Plaza Kat 13-14 Maslak

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*