Anasayfa / BAYİLİKLER / Simit Sarayı Bayilik 2012

Simit Sarayı Bayilik 2012

Simit Sarayı Bayilik 2012

Simit Sarayı Bayilik 2012

Simit Sarayı Bayilik

Simit Sarayı; yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirir. Mağaza açılması planlanan lokasyon, Simit Sarayı uzman mimari kadrosu tarafından incelenir, gerekli fizibilite çalışmaları yapılır. Seçilen mekan için öngörülen yapıya ait gereksinimler tespit edilerek uygun projelendirme yapılır. İşletmeci ve Simit Sarayı yönetimi konsept ve yatırım maliyetleri konusunda fikir birliğine varır. Yılların tecrübesi ve marka kimliği işletmeciye en doğru şekilde aktarılır. İşletmeci sadece mağazasını açar ve işletir.

Mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere eğitim desteği verilmektedir. Verilen eğitim konusunda uzman istasyon eğitmenleri tarafından verilmekte olup hem teorik bilgileri hem de pratik uygulamaları kapsamaktadır. Ekip üyeleri ve yöneticilerin eğitim ihtiyacını karşılayacak bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, yönetimsel ve operasyonel becerileri arttırmaya yönelik eğitimler de önemli yer kaplamaktadır.

Simit Sarayı standart hizmet kalitesini kalıcı kılabilmek için deneyimli operasyon ekibimiz, işletmecilerimize, gerek mağaza açılış öncesi,gerekse açılış sonrası düzenli olarak destek olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Müşteriler tarafından kabul görmüş Simit Sarayı’na özgü ürünlerin temin edilecek olması garantimizdir. Geniş ürün yelpazesiyle her öğün için birbirinden lezzetli ürünler sunan Simit Sarayı ürünleri her yaştan misafir tarafından ilgi görmektedir.

Simit Sarayı Bayilik Yatırım Maliyeti
Yeni işletme modelleri ile farklı ölçeklerde mağazalarda hizmet veren Simit Sarayı bu özelliğiyle her tipten yatırımcı için tercih edilebilir niteliktedir. Yatırım maliyetleri emsal yerli ve yabancı fast food zincirlerine kıyasla oldukça rekabetçi düzeydedir ve açılacak mağazanın büyüklüğüne ve konseptine bağlı olarak çeşitlilik göstermektedir.

Simit Sarayı Bayilik İşletme Maliyetleri
Simit Sarayı ürünleri uluslar arası standartlara uygun bir şekilde şoklanarak TUBITAK onaylı Simit Sarayı fabrikasından şubelere sevk edimektedir. Mağazalarda ürün üretimine dair bir maliyet bulunmamaktadır. Mağazaya gelen ürünler, son teknoloji fırınlarda pişirilerek servise hazırlanmaktadır. Mağaza çalışanları pişirme, ürün hazırlıkları, müşteri ilişkileri, kalite, servis ve hijyen konularında Simit Sarayı tarafından düzenli olarak eğitim almaktadır; dolayısıyla usta ve kalifiye personel ihtiyacı yoktur. Ürünlerin pişmeye hazır olması nedeni ile stok ve işletme kalemleri minimumdur.

Simit Sarayı Bayilik Marka Bilinirliği
2010’un Eylül ayında Nielsen tarafından yapılan araştırmaya göre, Simit Sarayı markası, yıllardır var olan ve yoğun televizyon reklamı yapan dünya markalarına çok yakın bir skor elde etmiştir. Yine aynı araştırmada Simit Sarayı fast food pazarının en güçlü markası olarak birinci sıraya oturmuştur. Bu endeks, tüketicilerin markaya daha fazla ödeme, favori markası olarak görme ve tavsiye etme puanlarından hesaplanmaktadır. Bu veriler ışığında Simit Sarayı’nın, favori görülen ve tavsiye edilen markalar arasında da yabancı kaynaklı fast food markalarını geçerek birinci sıraya oturduğu görülmektedir.

Uluslararası Bir Markanın Ortağı Olmak
Vizyonu yenilikçi yaklaşımlarla Simit Sarayı’nı bir dünya markası yapmak olan Simit Sarayı, inovatif ürünleri ve yaklaşımlarıyla, yurtiçi ve yurtdışında gösterdiği büyüme temposuyla tüm dünyayı simitle tanıştırma hedefine her geçen gün daha da yaklaşmaktadır. Simit Sarayı yurtdışı şirketleri ile birlikte bünyesinde 30’a yakın şirket barındırmakta dünyanın çeşitli ülkelerinde 3000’den fazla personel ile günlük 300 bin’den fazla kişiye hizmet vermektedir. Hedef 2015’te hizmet verilen kişi sayısını günlük 1 milyona çıkartmak, dünyanın en az 25 ülkesini geleneksel lezzetlerimizle tanıştırmaktır.

Simit Sarayı sürekli Ar-Ge ile Desteklenen Konsept
2002 yılında kriz ortamında doğup büyüyen Simit Sarayı’nı bugün bu noktalara getiren en önemli etken; güçlü Ar-Ge çalışmalarıyla desteklenen yenilikçi yaklaşımlarıdır. Eskiden sadece sokakta ve bazı pastanelerde satılan, değişik çeşitleri bulunmayan simit, 7’den 77’ye herkesin severek yediği en geleneksel fast food alışkanlıklarımızdan biridir. Simit Sarayı onu layık olduğu yerlerde ve koşullarda üretip, layık olduğu modern kafelerde tüketiciyle buluşturmaktadır. Sade simidin yanı sıra simit çeşitlerine kaşarlı, sucuklu, zeytinli gibi yenilikçi çeşitler ekleyen Simit Sarayı , kapalısından sandviçine kadar pek çok alternatif çeşit geliştirmesi, ürün portföyünü diğer atıştırmalık ve doyumluk ürünlerle tamamlaması sayesinde, kısa sürede tüketicilerin uğrak noktası olmayı başarmıştır.

Simit Sarayı, tüketici alışkanlıklarını ve beklentilerini alanında uzman araştırma şirketleri tarafından araştırmalarla sık sık test etmekte, pazarın sürekli değişen ihtiyaç ve taleplerine hızlı cevaplar sunmak için Ar-Ge çalışmalarına çok önem vermekte,ciddi bütçeler ayırmaktadır. Kopyalamanın hızla arttığı rekabet şartlarında hayatta kalabilmek için özgün ve taklit edilemez ürünler geliştirmek her geçen gün daha da önem kazanmaktadır. Simit Sarayı kurulduğu günden beri inovasyon demektir ve bu özelliğini her geçen gün daha çok çalışarak korumaktadır

Simit Sarayı Bayilik iletişim Bilgileri
Eyüp Sultan Mah. İbni Sina Cad. No: 21
34885 Samandıra – Sancaktepe / İSTANBUL

Tel : 0216 564 4 444
Fax : 0216 561 1 960
www.simitsarayi.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*