Anasayfa / BAYİLİKLER / Sinbo Bayilik – Beyaz Eşya Bayilikleri

Sinbo Bayilik – Beyaz Eşya Bayilikleri

Sinbo Bayilik

Sinbo Bayilik

Sinbo Bayilik Hakkında
Yıllardır küçük ev aletleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ile tüketiciye hizmet veren Sinbo, Türkiye’de üretim yapıp, ürettiği ve ürettirdiği ürünleri istenilen zamanda ve istenilen miktarda dünya genelinde birçok ülkeye ihraç etmektedir.
Yüksek adette üretim yaparak üretim maliyetlerini düşüren, böylelikle yüksek kaliteyi en uygun fiyatla tüketiciyle buluşturan Sinbo, standartları yüksek üretim gücü ile geniş ürün yelpazesine devamlı yeniler eklemektedir.
Sinbo, kendisine yüksek hedefler koyarak, Türkiye ve dünyada en önemli ve kalıcı markalardan biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Kaliteden ödün vermeyen anlayışı, kendini daima geliştirme arzusunda olan Sinbo, sizlerin desteğiyle yüksek kaliteyi en uygun fiyatla buluşturarak hayatınızı kolaylaştıran yenilikler üretmeye devam edecektir.

Demir Şirketler Grubu’nun başarısının temelinde, en değerli varlığı olan çalışanları yer almaktadır. Bu nedenle, bağlı şirketlere eğitim seviyesi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, birkaç hamle sonrasını görerek karar alma yetisine sahip, değerlerimizi benimseyip yaşatacak insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir. Şirket değerlerimizi benimsemiş yüksek potansiyelli çalışanlarımızın yönetim pozisyonlarına getirilmelerinin planlanması da önceliklerimiz arasındadır. Kişilerin terfi edebilmesi için şirketin ihtiyaçları doğrultusunda terfi edeceği kadronun boş olması, yükseleceği görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olması, bölümünde yüksek performans göstermiş olması gerekmektedir.

Sinbo Bayilik Başvurusu için sitemizden bayilik formunu doldurmanız gerekmektedir.
DEPA Elektronik San. ve Tic. A.Ş..
Cihangir Mh. Güvercin Cd. No:4
Haramidere Mevkii
Avcılar-İstanbul
Tel: + 90 (212) 422 94 94 (pbx)
info@sinbo.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*