Anasayfa / Genel / Sinbo İş Başvurusu ve Sinbo İnsan Kaynakları:

Sinbo İş Başvurusu ve Sinbo İnsan Kaynakları:

Sinbo İş Başvurusu ve Sinbo İnsan Kaynakları: Demir Şirketler Grubu’nun başarısının temelinde, en değerli varlığı olan çalışanları yer almaktadır. Bu nedenle, bağlı şirketlere eğitim seviyesi yüksek, yeniliklere ve değişime açık, birkaç hamle sonrasını görerek karar alma yetisine sahip, değerlerimizi benimseyip yaşatacak
insan kaynağının kazandırılması hedeflenmektedir. Şirket değerlerimizi benimsemiş yüksek potansiyelli çalışanlarımızın yönetim pozisyonlarına getirilmelerinin planlanması da önceliklerimiz arasındadır. Kişilerin terfi edebilmesi için şirketin ihtiyaçları doğrultusunda terfi edeceği kadronun boş olması, yükseleceği görevin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahip olması, bölümünde yüksek performans göstermiş olması gerekmektedir.

İnsan kaynakları hedeflerimiz,

• Çalışanların motivasyonunun ve kuruma bağlılıklarının ön planda tutulması,
• Nitelik ve ihtiyaçlara göre personel alınması,
• Adil ücretlendirme ile yüksek performansı ödüllendirerek, kurum performansının arttırılmasına katkıda bulunulması,
• Sürekli eğitim ve kendini geliştirme ortamının yaratılması,
• Kurum içinde yetişen ve alanlarında uzmanlaşan çalışanlarımızın, yöneticilik kadroları için hazırlanarak kurum kültürünün pekiştirilmesi olarak sayılabilir.

ÇALIŞMA KOŞULLARI

Çalışma Saatleri:
08.00- 18.00 (H. İçi)

Ücret: Ücretin belirlenmesinde personelin yetkinlikleri, performansları ve piyasa koşulları göz önüne alınır. Sabit ücret olarak 12 maaş ödenmekte; piyasa koşullarını yansıtabilmek, artan performansı ödüllendirebilmek ve ücretlerin enflasyon karşısında korunması için enflansyon oranı + refah payı eklenerek yılda bir kez ocak ayında ücret ayarlaması yapılmaktadır. Ancak, kişinin göstereceği performansa bağlı olarak ekstra ücret ayarlamaları yapılabilmektedir.

İzin Politikası: İş kanunu uygulanmaktadır. Yıllık ücretli izin süresi, hizmet süresine göre değişir.

Buna göre izin süresi:
* Bir yıldan beş yıla kadar (beş yıl dâhil) olanlara ondört işgünü,
* Beş yıldan fazla onbeş yıldan az olanlara yirmi iş günü,
* Onbeş yıl (dâhil) ve daha fazla olanlara yirmialtı iş günüdür.

Ayrıca, 18 yaşından küçük ve 50 yaşından büyük çalışanlarımız için yıllık en az 20 iş günü ücretli izin verilmektedir.

İş Yeri Hekimi: Çalışanların sağlık problemlerinin teşhis ve tedavisi ile ani hastalık ve iş kazası durumlarına karşı iş yeri hekimi görev yapmaktadır.

Diğer: Çalışanlarımız, şirketlerimize özel sunulan ürün ve hizmetlerden değişen koşullarda sağlanan avantajlar ile yararlanabilirler.

Sinbo İş Başvurusu İçin;

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*