Anasayfa / BAYİLİKLER / Sırma Su Bayilik Veriyor

Sırma Su Bayilik Veriyor

Sırma Su, tadını ve doğallığını Sapanca’nın çam ormanları ve Burdur Eynazlı’daki kaynaklarından alıyor; 40 ayrı noktada test edildikten sonra sizlere sunuluyor. Sırma Su’nun kaynaklarından biri tertemiz ve bol oksijenle dolu, el değmemiş çam ağaçları ile kaplı Kartepe’de. Buradan çıkan su, Sapanca Sırma Tesisleri’nde hazırlanıyor.

Bir diğer Sırma Su kaynağı ise, Burdur Eynazlı’daki Toros Dağları’nın el değmemiş zirveleri. Bu özel kaynaklardan çıkan su, el değmeden tam otomatik makinelerde dolduruluyor ve Türkiye’nin her yerindeki tüketiciyle buluşuyor.

Tüm hijyen koşulları sağlanarak dolumu yapılan Sırma Su, 0,33 lt, 0,5 lt, 1,5 lt, 5 lt, 10 lt ve 19 lt ambalajlarda sunuluyor. Sırma Su, ürünlerini ISO 9001, ISO 22000 ve TSE 266 standartlarına uyumlu proses kalite kontrol uygulamalarıyla üretiyor; eğitimli personeli ve kalite güvencesi almış dolum üniteleriyle müşterilerinin kalite beklentisini en üst seviyede karşılıyor.

Sırma Su Bayilik
Acıbadem Mh. Gayretli Sk. Dişlioğlu Ap.
No: 3 Üsküdar/İstanbul
Tel: 0216 340 58 78 (pbx) – 0216 444 34 00
Faks: 0216 340 58 79
E-posta: info@sirmagrup.com

Sırma

Sırma Su

Sırma Su Hakkında

Sırmagrup, 1991 yılında kuruldu; ancak kurucularının içecek sektöründeki deneyimi 1950’li yıllara dek uzanıyor.
1991’de, Bursa’nın Orhaneli ilçesinde bir maden suyu ocağı satın alındı ve plastik kasa içerisinde geri dönüşümlü şişelerde maden suyu üretimi başladı.
1998 yılında Adapazarı’nın Sapanca ilçesinde Damacana Su ile doğal kaynak suyu üretimine başlandı.
2004 yılında pet su üretimi başladı.
2008 yılında Adapazarı’nda ikinci bir su fabrikası devreye girdi.
2011 yılı Ağustos ayında, Burdur/Eynazlı’da yeni Sırma fabrikası hizmete girdi. 11.400 metrekarelik alanı ile bölgenin en büyük yatırımı olan fabrika, 300 kişiye doğrudan, 2000 kişiye de dolaylı olarak istihdam sağlıyor.
Ekim 2011’de Avrupa’nın popüler içeceği, meyveli maden suyu Schorle piyasaya sunuldu.
Bursa’daki Sırma fabrikasında; Maden Suyu, Meyveli Maden Suyu ile Vitaminli Maden Suyu ve Schorle; Sapanca ve Burdur’daki fabrikalarda ise; Doğal Kaynak Suyu üretimi devam ediyor.
Sırmagrup, sağlıklı, yenilikçi ürünleri, lojistik kabiliyeti ve kaliteli ambalaj üretimi ile kısa sürede içecek sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı başardı.
Sırmagrup, Türkiye’de 81 ilde tüketicilerine ulaşıyor.

Hakkında iskurun

5 yorum

 1. abdullah eser

  damacana ve pet bayılıgınız konusunda bılgı almak ısterım.

 2. abdullah eser

  damanaca ve pet su bayıılıgı hakkında bılgı almak sıterım.saygılar

 3. Merhaba
  Su bayisi acmak istiyorum e mail imden bilgi alabilirmiyim

 4. merhaba istanbul üsküdar bulgurlu ya su bayisi açmak istiyorum e mail ime cevap verirseniz sevinirim

 5. 0538 911 60 07 banka teminat mektubumda var gereken ne varsa yapmaya hazırım erkansonbahar 36 yıllık iş tecrubemizle şirketimizle değerli sırma ailesinle açıldığı günden beri sırmakeşle başladım ve sırmanında ilk bayisiydim suan disbitörlük almk istiyorum küçükçekmece ilcesine araçlarım mevcuttur ilgili makamlara çalışma hayatınıza basarılarımı dilerim erkan sonbahar sırma grup ailesine

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*