Anasayfa / BAYİLİKLER / So Chic Bayilik veriyor

So Chic Bayilik veriyor

So Chic Bayilik

So Chic Bayilik

So Chic Bayilik 2012

Sezgin Group olarak 60 yıla yakın bir süredir istikrarlı ve de üstün kaliteli hizmet anlayışımız ile mücevherat sektöründe faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bu süre içerisinde yarattığımız katma değer, kaliteli ürün ve hizmet anlayışımız ile bugün sektörde köklü bir yer edinmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Üretim gücü, marka çeşitliliği, geniş ürün yelpazesi, nitelikli hizmet ve teknolojik altyapımız ile, yurt çapında, 18 ilde, en seçkin lokasyonlardaki farklı noktalarda hizmet vermekteyiz.

Bu gururu bizimle paylaşabilecek, ‘So Chic’ markası altında yüksek kaliteli hizmet verecek siz yatırımcılarımız ile birlikte ülkemizin her noktasına ulaşmayı hedefliyoruz.

So Chic franchise işletmecisi olarak, sadık müşteri kitlesine ulaşabilecek, kolay işletilen bir işletme ve karlı bir iş sahibi olacaksınız. Toplu alım gücü, ürün ve hizmetlerin sürekliliği gibi bireysel işletmeciliğin pazarlık gücüyle elde edemeyeceği tedarik avantajlarına sahip olacaksınız. Ulusal ve yerel pazarlama faaliyetlerine dahil olurken, insan kaynakları ve çağdaş mağazacılık uygulama desteği ile artan müşteri beklentilerini karşılayabileceksiniz.

So Chic ekibinin, sisteminin ve markasının gücünü kullanarak, kaliteli hizmet-marka seçenekleri ile kendi işinizi yaparken ailemizin tüm olanaklarından yararlanacaksınız.

İlişikteki anketi doldurup bizlere ilettiğiniz taktirde, sizinle en kısa süre içerisinde iletişim kurulacaktır. Kurumumuz ve de franchise sistemimiz ile ilgili her türlü bilgiyi ekibimize danışarak, çalışma sistemimizi en iyi şekilde anlayacak ve gerekli değerlendirmeyi daha rahat yapabileceksiniz.

Sizi gelecekte başarılı işletmecilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağız.

Sezgin iş Merkezi Gümüşpala Mahallesi
Şükrübey Durağı E-5 Yanyol
No. 140/A Kat.4 34320 Avcılar
İstanbul / Türkiye
Tel. +90 212 695 32 32
Faks. +90 212 695 05 15

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. mrhb bayilik alabilmem için aranan özellikler ve gerekli olan nelerdir . işyeri açmam için ne kadar gereklidir ,işyerim nasıl olmalıdır bilgilendirirseniz sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*