Anasayfa / BAYİLİKLER / Soapville ile stand açarak para kazanabilirsiniz

Soapville ile stand açarak para kazanabilirsiniz

Soapville

Soapville El yapımı sabun bayiliği

SOAPVILLE Doğal ve el yapımı sabunlar
Bursa merkezli Soapville mağazalarında el yapımı doğal, meyve ve bitkisel kökenli sabunlar satılıyor. Soapville’nin 28’i franchise olmak üzere 32 mağazası var. Şirket, franchising sistemiyle 56 yeni şube açmayı hedefliyor. Türkiye’de potansiyel bulunan her il ve ilçeden gelen talepler değerlendirilecek. Reklam katılım payı ayda 150 TL. Ortalama işletme sermayesi ise 35 bin TL.

Soapville El yapımı sabun bayiliği

Karaykozmetik sizlere, soapville markası ile birlikte büyümeyi teklif ediyor.

Yurt içi ve yurt dışında hakettiği noktaya koşar adım ilerleyen soapville markasının ve başarısının sizlerde bir parçası olmak istemezmisiniz? Başarıya ulaşmış soapville konseptlerinden seçeceğiniz herhangi biri, mevcut lokasyonlarınızda yada yeni girişimde bulunacağınız ticari noktalarda sizlere soapville markasının gücü ile, keyifli bir ticaret yapma imkanı sunuyor.Bu süreçte Karaykozmetik sizlere ticari deneyimlerini aktarmayı, teknik destek çerçevesinde size ve personelinize bir takım eğitimler vermeyi, ticari ve diğer bir çok konu ile alakalı danışmanlık hizmetlerinde bulunmayı kendine bir borç biliyor.

Aşağıda detaylarını göreceğiniz 5 ayrı konseptimizden, 1 ve 2 nolu konseptleri mevcut lokasyonlarınızda, yapacağımız ikili görüşmeler ile hemen hayata geçirebiliriz.3, 4 ve 5 nolu konseptlerimiz için ise izleyeceğimiz yol haritasını kısaca şu şekilde özetleyebiliriz.

Tanışma ;Web sayfamızdan ya da bizzat satış merkezlerimizden birine gelerek bizi tanıyın.

Müracaat ;Hakkınızda kısa bir bilgiye sahip olabileceğimiz başvuru formlarımızdan birini doldurun ve size referans olabilecek bilgileri girin.

Davet & Değerlendirme;Müracaatınız değerlendirildikten sonra birbirimizi daha iyi tanıyabilmek ve düşünülen ticari faliyetin detaylarını paylaşabilmek için size bir davet gönderelim ve tüm bu detayları beraber yüzyüze değerlendirip bir mutabakata varalım.

Ön Protokol ; Vardığımız mutabakat sonucunu kayıt altına almak için bir ön protokol imzalayalım.

Ön Hazırlık ; Seçtiğiniz konsepte uygun ortak çalışmalara start verelim.

Kesin Anlaşma; İki firma arasında tüm konularda anlaşmaya varılmış durumu bir sözleşme ile kayıt altına alalım ve açılış işlemlerini başlatalım.

Açılış İşlemleri; Bu adımda sizlere yer kiralanmasından, dekorasyona, siz ve çalışacak personelinizin eğitiminden, reklamasyona, ürün bilgisinden, ticari bilgilere kadar tüm alanlarda danışmanlık hizmeti verelim, tecrübelerimizi hem teorik hem de mevcut şubelerimizde pratik olarak aktaralım.

Açılış; Açılış gününü, organizasyonunu ve sonrası takip edilecek yol haritasını planlayalım.
Önemli Not : Karaykozmetik, soapville markası adına yapacağı franching sözleşmeleri için herhangi bir marka bedeli talep etmemektedir.
Birlikte büyüyebilmenin gereği olarak bu bedeli yatırımınızda değerlendirmenizi istemektedir.

Soapville Bayilik 1

Soapville ürünlerinin teşhir edildiği bu 1 numaralı konsept için en uygun lokasyonlar; eczaneler, kuaförler, spor salonları ve güzellik merkezleridir. Pleksi glastan yapılan bu özel tasarım konseptle müşterilerinize bitkisel, gliserinli, zeytinyağlı, kremli ve lifli sabunlardan oluşan tüm çeşitleri sunabilirsiniz.Karaykozmetik 1 nolu konsept için soapville ürünleri haricinde herhangi bir bedel talep etmemektedir.

Soapville Bayilik 2
Daha çok süpermarketler, güzellik merkezleri ve spor komplekslerinde uygulanabilecek bu konseptte , 1 nolu konseptten farklı olan, bitkisel, gliserinli, zeytinyağlı, kremli ve lifli soapville sabunlarımızın yanında meyve sabunlarınıda 6 ayrı boy hazır sepette müşterilerinize sunabilmenizdir. Karaykozmetik 2 nolu konsept için de soapville ürünleri haricinde herhangi bir bedel talep etmemektedir.

Soapville Bayilik 3
Kendinize ait işlemekte olduğunuz hazır mağazlarda (tekstil, doğal ürün, kozmetik, hediyelik eşya vb.), AVM lerde, yaya trafiğine ve alışveriş trafiğine uygun geniş bulvar caddelerde, hiper marketlerde uygulanabilip tüm soapville ürünlerini teşhir edebileceğiniz bir konsepttir.

Soapville Bayilik 4
Özellikle AVM lerde uygulanabilir bir konsepttir.Tüm soapville ürünleri özel tasarım standımızda teşhir edilebilir.Meyve ürünlerinin hazır sepetler haricinde kendine has sepetlerde tek tek de satışının yapılabildiği bir sunum şeklininde olduğu stand konseptinde görünüm bir manav havasından farksızdır.Bu renkli ve göz alıcı konsept kendine has aksesuarları ile süslendiğinde önünden gelip geçenlerin uğrak yeri olmaktadır.

Soapville Bayilik 5
Soapville mağaza modelidir. Bu konuda ayrıntılı bilgi hazırlanmaktadır.

Soapville Bayilik iletişim Bilgileri

Karaykozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adres Zafer Plaza AVM, 1. Çarşı Katı, 1. Atrium Boşluğu Osmangazi / Bursa / Türkiye
Vergi Dairesi Osmangazi
Vergi Numarası 5230562991
Telefon +90 224 2255566
Mobil +90 535 4283328

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. bayram güler

    bayilik şartlarınızı öğrenmek için gönderebilir misiniz.
    teşekkürler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*