Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Starbucks Franchise – Bayilik Veriyormu

Starbucks Franchise – Bayilik Veriyormu

Starbucks Açmak bir çok girişimcinin hayalini süslüyor. Fakat Türkiye’de bu hiçde kolay değil. Starbucks’ın Türkiye Bayilik ve Franchising açma hakkı Shaya Grup’a ait. Starbucsk Bayilik konusunda aşağıdaki gibi bir açıklamayı sitesinde yayınladı.

Starbucks Bayilik Açıklaması : Starbucks uluslararası çalışmalarında her ülke ya da bölge için belirli gruplar ile ortaklık kurarak ya da kendi yapılanmasını gerçekleştirerek hareket etmektedir.

Starbucks, Türkiye’deki tüm operasyonu için Shaya Grubu’nu ortağı seçmiştir. Shaya Kahve’nin sahip olduğu bu lisans hakkı, başka kişi veya kuruluşlara alt lisans ya da bayilik verilmesi şeklinde uygulanmamaktadır. Bunun sonucu olarak, Türkiye’de açılan tüm Starbucks mağazaları Shaya Kahve A.Ş. tarafından açılmakta ve işletilmektedir.

Buraya kadar Starbucks’ın bayilik vermeyeceği yönünde net bir anlaşılma var. Fakat ben güçlü bir yatırımcıyım diyorsanız ve illaki bir Starbucks şubesi açmaya niyetim var diyorsanız size tavsiyemiz Shaya Grup ile telefon veya mail ile değil yüzyüze bir görüşmeye yapmaya çalışın. Eğer kendinizin çok iyi bir satış noktanız var ise onları ikna etmeye çalışabilirsiniz veya ortak bir girişimde bulunmayı teklif edebilirsiniz.

Starbucks Shaya Grup için Adres Bilgileri

Merkez Ofis :
Tel : (0 212) 335 68 00
Faks : (0 212) 335 69 00
Adres : Sun Plaza, Kat: 17 34398, Maslak Istanbul

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*