Anasayfa / BAYİLİKLER / Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

danoneDanone Hayat Su Bayiliği

Su pazarının lideri konumunda olan Danone Hayat A.Ş giriş bedeli almadan bayilik veriyor. Su bayiliği almak isteyenler ya da su bayisi olmak isyetenler için mükemmel bir fırsat.

Faaliyetine, Mart 1997’de Hayat Su ile başlayan, ürün gamını Haziran 1999’da Akmina maden suyu lansmanı ile genişleten, Nisan 2000’de Flora suyu satın alan, ardından damacana su pazarına giren ve en son 2003 yılında Şaşal’ı marka portföyüne katarak ve 2005 yılında Hayat Levite lansmanını gerçekleştirmek suretiyle bu pazardaki öncü konumunu güçlendiren ve Danone Hayat A.Ş. giriş bedeli almaksınız bayilik fırsatı sunuyor.

Danone Türkiye şirketleri, tüm bu ürün gamını Türk tüketicisine sunarken, en üstün kalitede, ultra-hijyenik, sağlıklı ve lezzetli olması prensipleriyle üretmek için, üretim ve tedarik zincirinde Groupe Danone’nin uluslararası standartlarında teknolojik yatırımlar yapıyor. Yerli üretime odaklanarak, tedarik stratejisini bu zemin üzerine kurmuş olan Danone Türkiye, toplam 6 fabrikası ile Türkiye’deki faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

su (2)HasanKale SoğukSu bayilik veriyor

Diyarbakır’ın Çermik ilçesindeki 2118 metre yüksekliğindeki Hasan dağları’nın eteğinde tamamen doğal olan HasanKale SoğukSu su bayiliği veriyor.

Firmaya bayilik başvurusunda bulunmak isteyenler, firmanın sitesini ziyaret ederek bayilik şartlarını inceleyebilir, “Bayilik talep formu“nu doldurarak başvurularuda bulunabilirsiniz. İşini kurmak ve geliştirmek için gerekli yatırım yapabilecek kişilere bayilik veriyor.

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*