Anasayfa / BAYİLİKLER / Sun Vital Bayilik Veriyor

Sun Vital Bayilik Veriyor

Sun Vital

Sun Vital

Sun Vital Ürün ve hizmetler Hakkında

Konusunda uzman teknik ekibimiz ve dermatoloğumuz sayesinde profesyonel danışmanlık hizmetine sadece Türkiye’de değil, dünyada yeni bir bakış açısı getirdik.

Dermatoloğumuzu stüdyolarımızda müşterilerimizle buluşturup, sağlık, güzellik, solaryum, kozmetik ve cilt ile ilgili sorularına ilk ağızdan en doğru cevapları almalarını sağlıyoruz. Çünkü bizim için her zaman “Önce Sağlık !”

Dünya solaryum sektöründe makina üreticisi olmayan ve ISO 9001 alan ilk kuruluş olmak, müşterileri için her zaman daha iyisini ve daha fazlasını arzulayan bir şirketin CV sinde olması gereken en iyi referanstır düşüncesinde olarak, bunu ilk biz başardık. Her zaman daha iyisi vardır. Bizim hedefimizde dünya solaryum sektöründe her zaman daha iyisi olmak ve daha iyisini başarmak. Gerekirse kendimizle yarışmak.

Kendimizi geliştirme yolunda, UFRAD ( Franchise Derneği ) üyesi olarak edinilmiş tecrübeleri kendi sistemimize aktarıyoruz. Her yeni bilgi bizim için yeni bir kapı anlamını taşıyor. Ve sizinle birlikte, sizler için yeniliklere doğru açacak daha çok kapımız olduğunun bilincindeyiz.

Sun Vital hizmet kalitesi ve fiyat politikası arasındaki uyumun en güzel göstergesi 120.000’ ini aşan üye sayımızdır. Yüksek kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Çünkü bizim için en iyi referans ve en iyi reklam memnun müşterilerimizin bizim için verdikleri referanslardır.

En iyi ürünler ve en iyi cihazlarla, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için tüm dünyayı araştırıyoruz. Yenilikleri uzaktan seyretmek yerine test etmek, doğrusunu bulmak ve yeni yollar keşfetmekten, edinmiş olduğumuz bilgileri paylaşmaktan keyif alıyoruz.

Sun Vital Solaryum Stüdyoları Zinciri

Türkiye’ nin franchising sistemiyle çalışan ve yaklaşık 50.000 kullanıcıya hizmet veren ilk ve tek solaryum stüdyoları zinciri olan Sun Vital, İstanbul’ da Suadiye, Etiler, Hillside-Etiler, Profilo, Nişantaşı, Florya, Batı Ataşehir, İstanbul dışında ise Ankara ve İzmir stüdyoları ile hizmet veriyor. İstinye Park(S-mall) ta ayrıca S-mall konsepti olarak hizmetinizdedir.

Sun Vital Franchising

Genel başarının en önemli faktörü stüdyonun konumudur. Dolayısıyla SUN VITAL’ in bölge araştırması çok büyük bir önem taşımaktadır. Bir çok faktörü göz önünde bulundurarak “Bölgesel Konumu” oluşturuyoruz : Bölgenin yerleşim oranını iş yeri ve konut olarak, bölgenin ziyaret edilme sayısını, park durumlarını ve ulaşım kolaylıklarını ayrıca bölgenin sosyal durumu ve gelişimi gibi bir çok nokta dikkate alınıyor.

Her Franchising alan bir bölge hakkına sahiptir ve isterse diğer bölge ve şehirlerin bölge lisanslarını alabilir ki sonraki zamanlarda stüdyo sayısını yükseltebilmesi için. Bu bölgelerde rakipler hariç aynı isimi taşıyan stüdyolar olmayacaktır.

Daha geniş bilgi için satış sorumlumuzla görüşün !..

Bölge konumunuz netleştikten ve açılacak olan SUN VITAL stüdyonuz için kira kontratınız imzalandıktan sonra, SUN VITAL inşa, dekorasyon, teknik ve açılış planlama bölümleri devreye girer. Çünkü ancak bu şekilde onlarca stüdyo açılımı tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

Franchising departmanımız stüdyo açılımı için bir çok şirket ile görüşür ve bunların arasından en uygununa karar verir. Sizinle beraber personeliniz seçilir ve tarafımızdan eğitilir. Reklam departmanımız açılış ve sonrası için olacak olan reklam çalışmalarınızın programını hazırlar: Hiç bir şey tesadüflere bırakılmaz !..

SUN VITAL – Stüdyo

Aydınlık, temiz ve davet edici

Sıcak, rahatlatıcı ve özel hissettiren

Modern tarzda yapılan SUN VITAL STÜDYO tasarımı çok kaliteli bir görüntüye sahiptir.
SUN VITAL – Personel Eğitimi

Güler yüzlü, müşterinin üzerine giden, satış konusunda profesyonel ve konusunda uzman stüdyo personeli kesinlikle ciro artışını etkilemektedir.

“İnsan Faktörü” konusunun ciro artışını sağlayabilmesi için SUN VITAL merkezinde komple bir bölüm personel eğitimi konusu ile ilgilenmektedir.

Bu şu anlama geliyor :

● Açılıştan önce detaylı bir haftalık eğitim
● İş başında eğitim
● Tüm yıl süren temel ve ileri eğitim seminerleri.
Franchise Ortaklarımıza Devamlı Destek

Franchise alanlarımızın çoğu solaryum sektörüne dikey geçiş ile girmişlerdir.

Bu franchise alanlarımıza daha çok destek olmamız için bir sebeptir.

Bölge ve şehir franchise danışmanlarının yanı sıra SUN VITAL merkezinde Franchise-Consulting bölümündeki calışanlarımız tüm sistem hakkında geniş bir destek sağlamaktadır. Bunlar sizinle ve tabi ki yerinde sisteminizin gelişimi için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Problemler karşısında da hazırlıklıdırlar.

Ve daha çok : Tüm teknik sorularınızı ve stüdyo ekipmanı siparişlerinizi Telemarketing bölümümüzden yapabilirsiniz. Tüm reklam çalışmalarınız için reklam departmanımız hizmetinizdedir.

Bir SUN VITAL stüdyosunun başarısı organize edilmiş işletme konusudur. Ve biz Franchise veren olarak tüm tecrübelerimizle yanınızdayız.

Kalite Yönetimi

İyi bir franchise sisteminin merkez ofisi istediği kadar profesyonel çalışsın : En önemli nokta genel konseptin her “Şubeye” uygulanmasıdır.

Yani her ortağa sistem bilgilendirmesi !..

Stüdyolar ve sistem denetime dahildir !..

Sadece bu şekilde SUN VITAL toplumun önünde saygıyı ve sektör liderliğini hak edebilir.

Tüm kalite unsurları ve özel ”SUN VITAL DUYGUSU” olabilmesi için, kalite yönetimi uygulanması gerekmektedir.
Sürekli Konsept Gelişimi

Durmak geri adım atmak demektir. Hele aktif ortakları olan bir franchise sistemi için; bugünden yarınını yeni düşüncelerle tecrübelendirmek gerekliliktir.

Bu konu pazarlama ve reklam stratejileri için de geçerlidir ama tabi ki personel eğitimi, personel motivasyonu, stüdyo ve cihaz donanımları da bunlar kadar önemlidir.

Biz SUN VITAL ve sektör lideri olarak tüm bunlara ve değişikliklere göğüs germekteyiz.

Sizin ve sizin yarınlarınız icin !..
Sun Vital iletişim SUN VITAL MANAGEMENT Promed Health & Beauty Inc.

Bahçeler arası sokak No:1-D Bostancı- Istanbul

tel: +90 0216 361 18 28

faks: +90 0216 361 19 89

info@sunvital.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*