Anasayfa / Genel / Tadım İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Tadım İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Tadım İnsan kaynakları ve iş başvurusu

İşe Başvuru ve Yerleştirme Süreci
Tadım, şirket kültürü ve değerleri ile uyumlu, hızla değişen pazar koşulları ve artan rekabet ortamında, sahip oldukları beceriler ve kişisel yetkinliklerle başarılı olabilecek en uygun yetenekleri “Tadım Ailesi”ne dahil etmek için çalışır.
Şirketimizde çalışmak isteyen adaylar açık pozisyonlara internet sitemizdeki “İş Başvuruları” bölümünden ya da hizmet aldığımız İşe Alım Portalında yer alan ilanlarımız üzerinden başvuruda bulunabilirler. Tadım, bazı üst yönetim ve özel uzmanlık gerektiren pozisyonlar için danışman firmalar aracılığı ile de adaylara ulaşabilir.
Açık pozisyonlara yapılan başvurular İnsan Kaynakları Departmanı tarafından incelenip bölüm yetkilileri ile paylaşılır. Uygun bulunan adaylar görüşmeye çağırılır. İşe alım sürecini olumlu tamamlayan adaylara, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından iş teklifinde bulunulur.

Ücret Yönetimi
Her kademedeki çalışanlarımızın ücret ve yan hakları, iş değerlendirme ve ücretlendirme sistemimiz çerçevesinde belirlenir. Çalışanlarımıza adil, piyasada rekabetçi bir Ücret ve Yan Haklar paketi sunulur. Sağladığımız yan haklar çalışanlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda sürekli geliştirilmektedir.

Tadım İş Başvurusu İçin;

http://www.tadim.com.tr/tr/tadimdakariyer/basvuru

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*